• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

EXALTED זריחה במערב -התחלנו !

Dreadlord

פונדקאי ותיק
גררו אותי אתמול לעיר הנוער בתל אביב....סיוט.....שונא את הנוער העובד והלומד !
in גאיו+ת'יין
"מצוין " קורא בז, בעוד אנשי החיה יורדים מהגבעות "אז מה תוכנית ההתקפה ? "הוא שואל .

in כול אלו שבתכלת אמת
"אני יודעת שאני יכולה למנוע מארץ הצללים להתפרץ במשך כמה שעות ,אבל לא למנוע ממנה להתפרץ זה שר מוות שאני מתמודדת איתו הדבר יכול למנוע מהרוחות להגיע אל חופי אן טנג, אבל לא למנוע מהם לכלות את המערב.
אלא אם היה לי מקור מהות עצום שיתמוך בי אז אולי אוכל לצמצם את הנזק ככול שיתמכו בי במהות, אבל אלא אם יש לך מקור מהות גדול יותר משר מוות וחצי מרוחות העולם התחתון אז אין לי דרך למנוע לגמרי את הנזק " אומרת מורגן .

פלדריק

פונדקאי ותיק
כשבז יורד עדיין,גאיו לוחש לת'יין:"אנשי צבא הם הפכפכים ילד.פקח אליו עין"

גאיו שולף מפה של שצף גל[או מקבל ממשרת,לא מאוד עקרוני] ומצביע על אזור אבאלון."אנחנו מצפון לאבאלון,הם דרומית לה.המטרה שלנו היא להימנע כמה שאפשר מקרב גדול,ולחפף את הפלפסים בכוח ההרתעה.יחד איתך ואם המנוצה,אנחנו כמעט פי ארבע מהם,ושולטים בתוואי השטח.היתרון היחידי שהם סומכים עליו הוא דמי הדרקון שלהם.הם כניראה כוללים 11 דמי דרקון,אבל אלו פלפסים,כך שזה חשב בערך כשלושה." הוא אומר בגיחוך קטן "בכל מיקרה,המטרה שלנו היא לא להביס אותם פנים אל פנים,אלא לשבור את רוח החיילים והמפקדים.אני מציע שבשעה שהמנוצה יתבצר באבאלון,אתה תשלח את אנשי החיה היבשתיים שלך ממזרח לאבאלון,ותנסה למשוך לשם את הפלפסים.אני אשלח כוח יבשתי דרך הים ואנחיט אותו דרומית לפלפסים,ואנסה למשוך אותם לשם.בשלב הזה הפלפסים ימתחו על פני שלושה חזיתאות,המנוצה אתה ואני,וייהיו פגיעים מאוד למתקפות ממוקדות.אז אני אתה והלונארים נבוא אם הכוח הימי של אנשי החיה דרך הים במערב,ונשבה או ננטרל את הפלפסים בסידרת התקפות מהירות של אחד על אחד,ואז ניתחפף משם.הפלפסים ישארו ללא מפקדים חזקים,ונכריח אותם לסגת בתמורה לשחרור המפקדים.אם הם לא יסגו,אתה והחיילים שלך תעברו לפגע וברח,שבו אין להם סיכויי נגדכם,בעוד המנוצה ימטיר עליהם אש מהטירה שלו.אני אטיש אותם במתקפות פרשים מהדרום,ולאט לאט הם ישברו,ללא קרב רציני.במצב הטוב ביותר,החילים שלהם יעברו לצידינו"

Dreadlord

פונדקאי ותיק
in
בז מקשיב ומהנהן "התוכנית טובה אבל מסובכת מדי, אני מעדיף תוכנית פשוטה יותר .
הבאתי איתי כמה אלפי אנשי חיה שבויי מלחמה נשחרר אותם על הלגיון ,אני מניח שאם המצב שלו גרוע תוכל לצאת אל מעבר לגבעה ולהשמיד את שבויי המלחמה, אני לא יודע האם זה יעזור אבל קשה לי להאמין שיש רבים שילחמו מול אחד שהציל את חייהם וכאשר לפלפסים לא יהיה צבא הם ייצטרכו לסגת.
אבל נצטרך להשאיר אותם פה כשבויי מלחמה אנשיי יקחו על כך אחריות כך דבר הברית לא יתגלה לממלכה, ולא תצטרך לקחת אחריות על האירוע הזה תהיה הגיבור זה בטוח.
וזה לא משנה שאלו ישנאו יותר או פחות אותנו תמיד שנאתם ונלחמתם בנו ,לכן אני מניח שאפשר לוותר על כמה שבויי מלחמה " אומר בז "אז מה אתה חושב על כך ?"

פלדריק

פונדקאי ותיק
גאיו נושך את שפתיו לטבוח כל-כך הרבה אנשים?טוב,זה הכל למענך קיסרית... "התוכנית טובה.שחרר אותם על הליגיון וברח מכאן,אחרת אתה עלול להיסתבך,אלא אם אתה רוצה לההיצטרף לשבויי המלחמה ולאכול כמה צלופחי פלפס לפני שאתה הולך.בכל מיקרה,אני אומר שאני היתכוננתי לדכא את המרד שלהם ולכן באתי לכאן.לאן אתה והלונארים האחרים תלכו אחרי שתגמרו פה?אני לא ממש בטוח איפה שאר המעגל נימצא"

The Time

פונדקאי ותיק
לאנג קופא באמצע הטלת הכישוף "בוודאי שיש.."
כל המערב כולו, הרוחות שבו, הלינת'ה, אדון הים, הלגיון של גאיו, כל מתעל מהות שחיי ומתקיים במערב, תכלת אמת, תחת פיקודו של סולאר..
"לא!" הוא נרתע לאחור, וממשיך בעיצוב הכישוף, ממלמל כאחוז דיבוק "זה יצטרך להספיק, לחימה כוללת תביא למוות והשמדה בקנה מידה שלא יאומן, אסור לנו להרשות לזה להתקיים!" הכישוף משולם והכרוב עומד שם "השהה הודעה" לאנג מפטיר לעברו, וחוזר אל מורגן "אני יודע איך להביא לעזרתך יחידה מהצבא השמיימי, ואם גאיו יהיה מאוד מוצלח יש סיכוי שגם לגיון נוסף, וכמו ששמעת, גם יחידה גדולה מאוד של אנשי חיה בהנהגת לונארים. יכול להיות שאוכל בנוסף גם להשחיל יריה מתכלת אמת בשלב מסויים בקרב. עכשיו, איזה מידע את רוצה שאעביר לגאיו בנוסף לפקודה לדאוג לכך שהפליטים מאבאלון ישרדו?"
אני לא מאמין שהוא אפילו חשב לנטוש את האי, אפילו אנפינאל..
"אני יודע! יש עוד כוח שיעמוד לצידך!" הוא פונה לתכלת אמת "האם האינפינאלים עדיין נמצאים בעיר הטבועה ליד אבאלון?"
ועוד הלינת'ה.. ועוד.. רגע אחד!
הוא חוזר אל מורגן "איך את מתכוונת לסגת? כשארץ הצללים תתפרץ?"