• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז Everyday Heroes של Evil Genius Games בחדשות מרעישות לקראת הקיקסטארטר

אז Everyday Heroes אמורה להיות הריבוט המודרני של ובכן D20 Modern, ואמורה להסתמך על מערכת החוקים של מו"ד 5.
אני מודה שלא משך אותי במיוחד לשחק מו"ד 5 בתקופה מודרנית, אבל לפני כמה ימים נזרקה פצצה או יותר נכון ארסנל של פצצות אקשן נוסטלגי שממש קשה לי להתעלם מהן.
מסתבר שהחברה ב Evil Genius Games בשיתוף פעולה עם אולפני לג'נדרי (מחברות ההפקה הגדולות בעולם) הכריזו שהם הולכים להוציא עונת הרפתקאות ב-2023 של 8 מערכות / הרפתקאות לעולמות קולנועיים שכולנו מכירים: קינג קונג, איש הנצח, העורב, הבריחה מניו-יורק, חייל אוניברסלי, רמבו, פסיפיק רים וזכרון גורלי ! וואו איזה ליינאפ מטורף.
זה פשוט מהלך מהסרטים ( ;) ) שאני לא זוכר כדוגמתו.

ממעט המידע שיש בינתיים הספרים צפויים להיות באורך של כ-100 עמ' כל אחד ולהכיל מכניקות ייחודיות (כמו מקצוע חדש לכל עולם ושלל רקעים) והרפתקה בעולם המערכה.
תהיה אפשרות לרכוש את כל עונת האקשן ב- 130$ או כ-20$ לספר בודד.

אני לא יודע עד כמה באמת Everyday Heroes תהיה שיטה מוצלחת לגיבורים מודרניים ועד כמה עולמות המערכה האלה יתאימו, אבל בלי קשר לכך זה מהלך שיווקי מרשים.
הקיקסטאטר של השיטה עצמה אמור לעלות ב- 17.05 ואני יודע שאני הולך לעקוב. אני רק רואה את ההצלחה בקמפיין של בליידראנר וחושב על איך יראה הקמפיין הזה.

אפשר להתרשם קצת ולקרוא עוד פרטים באתר הרשמי

אופס, התכוונתי לפרסם את זה בפורום הכרוז.
טופל.

ו-וואו. הם מפעילים תותחים כבדים. השאלה היא אם זה לא ייגמר כפלוף, ואני חושש שכן. רוב העולמות האלו אפילו לא מחזיקים כעולם משחק תפקידים. קינג קונג? את מי משחקים? את היפה או את החיה?

בהחלט ייתכן שזה יגמר כפלוף, אבל עצם החיבור הזה מעיד אולי משהו על כברת הדרך של משחקי תפקידים.
אם משחק אנמי למראה כמו בליידראנר ייצר הייפ כל כך גדול אז לסרטי האקשן הגדולים יש בהחלט סיכוי.

ממעבר על הפירוט של כל עולם בדף נחיתה שלו הם עשו עבודה יפה עם סיכום הרעיון ונקודות המשיכה לעולם במשפט:
פסיפיק רים - Pilot giant mechs. Kill giant monsters. Save the world.
קינג קונג - Explore the mysterious skull island and the monsters that await.
וכו', אני בהחלט יכול למצוא עניין במשחק כזה בעולם קולנועי מבוסס.

אבל כאמור, נשאר רק לחכות לראות מה ייצא מזה.

נשמע כמו ניסיון לרכוב על מותג מוכר כשהם לא סומכים מספיק על השיטה שלהם שתמכור בעצמה.

ודוגרי, מה שמעניין ב"יקום הקולנועי" של קינג קונג זה כשהוא הולך מכות עם גודזילה. בשביל לחקור אי מסתורי אני לא צריך שיטה מיוחדת.

הרפתקאות לעולמות קולנועיים שכולנו מכירים: קינג קונג, איש הנצח, העורב, הבריחה מניו-יורק, חייל אוניברסלי, רמבו, פסיפיק רים וזכרון גורלי !
אלה בדיוק העולמות שמתאימים למו"ד מודרני!
אתה הרי לא יכול באמת לשחק עולם מודרני ריאליסטי עם מו"ד, אבל תראה כמה נק"פ יש לרמבו!

קודם זה נראה מגניב בטירוף וזה יגשים חלום להמון אנשים.
בקשר למוצרים - להבנתי זה לא עולמות מערכה אלא פשוט הרפתקאות, מה שהופך את התרגום מהמסך הגדול לשולחן המשחק לפשוט בהרבה.
לא צריך לבנות עולם שלם. רק הרפתקה כיפית שאפילו משחקים את העלילה בקירוב של הסרט/סדרה.

אציין שגם אני הייתי באותה סירה של חוסר התלהבות מהשיטה אבל הידיעה הזו בהחלט מכניסה הרבה עניין ✨

חזרה