• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Ducktales "מעשיות ברווזיות"

לא מזמן נגמר הריבוט המצוין לסדרה המצוינת.
הרגיש לי שבעונה האחרונה הם טיפ טיפה דחקו דברים כי הבינו באמצע שהם צריכים לסגור, אבל סגרו את הסדרה בצורה הכי מושלמת שניתו לדמיין.
לצערי לא רואה הרבה דיון עליהם.. מישהו צפה?
הרבה פרקים יכולים להיות השראה להרפתקאות ואפילו מבוכים מעניינים..
נגיד בפרק הראשון הם מגיעים לאטלנטיס, אבל האי התהפך. אז זה גם די מעניין..

בגדול זה על סקרוג' מקדאק,הברווז העשיר בעולם. )זה ששוחה בכסף( והמשפחה שלו.
עשו עליו סדרה מצוירת בתחילת שנות ה90 שגדלתי עליה-
)למרות שאני ראיתי את זה ברוסית(

ב2017 בוצע ריבוט

וזה ריבוט נפלא שצריך להוות דןגמא לאיך עושים ריבוט.
מצד אחד מעדכנים דברים לטעם מודרני יותר-קצב מהיר יותר, הסדרה המקורית די בבירור נוצרה במחשבה על בנים כקהל עיקרי, ובריבוט נראה שיש מאמץ לדבר לכולם, אבל רןאים שזה במחווה וחיבה לסדרה המקורית. בעיקר לוקחים אלמנטים שהיו קיימים ומחדדים אותם:
נגיד שלישיית התאומים, כל אחד מקבל אישיות אינדובדיאלית ונוצרת ביניהם אינטרקציה נפלאה.

סיפורי רקע של דמויות ממזגים באלגנטיות גרסאות קומיקס עתיקות עם הסדרה המצוירת.
הומור הרבה יותר חזק, אבל גם מסתורין ותעלומה שנתנו מקום לספוקלציות ותיאוריות בין עונה לעונה.
פשוט לא ראיתי שיש לזה הד גדול באינטרנט, וגם זה בוטל יחסית בהפתעה ולמרבה הצער במבחן הרייטינג זה נכשל. שזה ממש טרגי.

ראיתי את הסדרה, לא זוכר אם הפסקתי לעקוב אחרי העונה הראשנה או השנייה, בכללי סדרה טובה ונהדרת שהצחיקה אותי והייתה גם מעניינת בחלק לא קטן של הפעמים. וואלה לא ידעתי שזה בוטל בכלל, יש מצב שזה לא היה קשור לרייטיניג אלא זה סתם הגישה של דיסני לא לעשות סדרות שלא נגמרות?

בתור נער מספיק צעיר בשביל שלא תהיה לי ההזדמנות לראות את הסדרה המקורית, הסדרה המחודשת היא אחלה- לא נהדרת, אבל בדיוק טובה מספיק ככה שילדים צעירים יותר יאהבו את זה, ושמבוגרים יאהבו את זה בשביל הנוסטלגיה של הסדרה הישנה שהם ראו

חזרה