• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

collab של פורטנייט והערפילאים

אז לפני שלושה ימים ברנדון סנדרסון פירסם פוסט בטוויטר, בו הוא מודיע על שתי הודעות גדולות, אחת שמצפים לה ואחת מיוחדת, אחת שאי אפשר לצפות מראש.

הראשונה הייתה הכריכה והשם של הספר החדש שלו מסדרת skyward, והשניה... טוב, היום, לפני שעה וחצי, הוא פרסם הודעה.
זה היה ציוץ מחדש.
ציוץ על collab של פורטנייט ושל הערפילאים..

עכשיו, אולי אני לא צריך לעשות מזה סיפור גדול. בסופו של דבר, זה יכול למשוך אנשים לקוסמיר, ולגרום ל... טוב, הרחבה של מועדון המעריצים של סנדרסון. וזה דבר טוב, כי ככה לי ולעוד אנשים יהיו עוד אנשים לדבר איתם על זה.

אבל... אני ממש ממש לא אוהב את פורטנייט, מכמה סיבות- התקדמות שעולה כסף, קהילה... לא מאוד מאוד נחמדה, וכמובן, התמכרות.

מה אתם חושבים?

אוקי, אתה לא אוהב את פורטנייט- אז.. מה אכפת לך?
בסופו של דבר, אני לא חושב שהcollab הזה הוא דבר כזה מיוחד, הוא לא יכול לעשות רע. הוא יוביל לכניסה של מעריצים חדשים (אם כי מעט מאוד לדעתי יתחילו לקרוא את הספרים של סנדרסון בגלל זה), יביא לפורטנייט כסף (כבר ראיתי המון תגובות של "הו, אני חייב לשחק פורטנייט עכשיו!" בקבוצות מעריצי סנדרסון שאני בהן) ויותר חשוב- יהפוך את הערפילאים למשהו קצת פחות אנונימי.

כן, ההפיכה של פאנדום לפומבי יותר כוללת הרבה חסרונות, בעיקר זרימה של מעריצים רעילים, אבל יש לה המון יתרונות. וקולאב עם משחק המחשב הפופולרי ביותר בעולם כיום (או לפחות אחד מהם) הוא אחלה צעד בכיוון הזה.

עריכה: כהערת אגב, קצת קונטקסט- ברנדון והמנכ"ל של פורטנייט חברים, וגרים באותו הרחוב.

מה אכפת לי?
עצוב לי שמאחדים פרנצ'ייז שאני אוהב עם פורטנייט, זה הכל.

האם זה יביא רע? לא. בהחלט לא. אבל לדעתי זה ממש ממש מבאס ואני ממש ממש לא אוהב את הרעיון הזה.
אבל זו התחושה האישית שלי 🤷‍♂️

פורטנייט הוא משחק מחשב פופולרי (קצת פחות לאחורנה, פעם היה הרבה יותר פופולרי) וחינמי לחלוטין, שמשתמש בטקטיקות שיווק וממכר אותך למשחק.
טוב, אני טיפה מגזים. זה משחק יריות מגוף שלישי, והקהילה שלו לא מאוד נחמדה.

המילה collab היא מילה באנגלית שהמשמעות שלה היא "איחוד".

פורטנייט הוא משחק מחשב מרובה שחקנים ואחד המשחקים הפופולריים ביותר בעולם. כמו שלונוולף אמר, מדובר במשחק יריות בגוף שלישי. הוא בהחלט משתמש בטקטיקות שיווק וממכר אותך למשחק, אבל זה ככה עם כמעט כל משחק מחשב מרובה שחקנים, ככה שזה לא גרוע כמו שלונוולף מציג את זה. הקהילה שלו לא נחמדה פשוט כי מדובר בקהילה אינטרנטית עצומה, ואין קהילה אינטרנטית עצומה נחמדה. האנשים הנחמדים יותר פשוט לא משתתפים בקהילה עצמה יותר מדי, ופחות רואים אותם- זה לא אומר שהם לא קיימים, או שהם לא הרוב. מיעוט קולני וכל זה.

Collab זה לא איחוד, זה קיצור של המילה Collaboration שמשמעה שיתוף פעולה.
בתקופה האחרונה, פורטנייט עושים שיתופי פעולה עם הרבה מותגים גדולים, הם עשו כמה שיתופי פעולה כאלה עם מארוול לאחרונה לדוגמה. עכשיו הם הכריזו על אחד כזה עם הערפילאים- אין עדיין שום פרטים, אז נאלץ לחכות ולראות. לכל הפחות יהיה מדובר בסקין של קלסייר (כלומר, שתוכל שהדמות שלך במשחק תיראה כמו קלסייר). בטח יירה מטבעות במקום קליעים.

וקיבלנו עכשיו הסבר קצר מברנדון ברדיט:
‏Well, it's finally out! Yes, we're doing Kelsier in Fortnite.

‏So what's going on behind the scenes? Well, Donald ‏Mustard (director of Fortnite) is a friend of mine. We worked on Infinity Blade together back in the day. So,
‏he asked if | was interested in sticking Kelsier into the ‏game--and | thought it was cool. So we've been ‏working on that for a few months.

‏Like | said (and several of you confirmed in this thread) ‏it's not something | expect my general fanbase to go crazy over--but it's nifty, and | hope it will be fun for ‏those of you who enjoy both properties. It's also been ‏a blast to work with the Fortnite team.

‏They'll release more, but don't expect a huge crossover event. It's just a little fun thing that I'm doing with my ‏friend, who happens to have accidentally made one of ‏the most popular games of all time.​
ובתמונה:

1622151782590.png

בקיצור, נראה שמוסיפים את קלסייר כסקין, כמו שאמרתי, ואולי יוסיפו דברים קטנים בהמשך. לא אירוע רציני.

חזרה