• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

Call of the netherdeep, קריטיקל רול ומכשפי החוף בהרפתקה חדשה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ממש מפתיע, ומראה על העוצמה של המותג של קריטיקל רול, והסינרגיה שלו עם מבוכים ודרקונים חמש.
חשבתי שהספר הקודם לא ממש מכר נהדר, סתם כי אני לא התלהבתי ממנו. מסתבר שכנראה הוא כן מכר נפלא, וביחד עם סדרת האנימציה שמגיעה ב-2022, מגיע גם ספר חדש של מבוכים ודרקונים חמש בעולם של קריטיקל רול…
הספר יצא במרץ 2022. זו גם ההרפתקה הראשונה לדעתי שמתחילה בדרגה שלושולא אחת - סומכים על כך שהשחקנים שיחקו בהרפתקה בספר המערכה?

מסקרנות אשאל מה שכבר שאלתי פעם, מישהו משחק בעולם, או שזה פשוט ליגיונות המעריצים שרוכשים את הספר?
An epic Critical Role campaign for the world’s greatest roleplaying game.

The greed of mortals has awakened a powerful entity long thought destroyed. For eons, this mighty champion of the gods has been imprisoned in the darkest depths of Exandria. His name has been forgotten, as have his heroic deeds. Languishing in despair, he calls out for new heroes to save him.

Inspired by the campaigns of the hit series Critical Role, this adventure begins in the Wastes of Xhorhas and leads to the glimmering oasis-city of Ank’Harel on the continent of Marquet, and from there into a sunken realm of gloom, corruption, and sorrow known as the Netherdeep. Above it all, the red moon of Ruidus watches, twisting the fates of those who have the power to shape the course of history.

Critical Role: Call of the Netherdeepcontains seven chapters of thrilling adventure, new creatures and magic items, and a poster map of Ank’Harel.
  • First major adventure module within Critical Role’s world of Exandria, taking players from levels 3-12.
  • Multi-continental story that spans the scarred Wastes of Xhorhas, introduces the continent of Marquet, and eventually plunges players into the Netherdeep—a terrifying cross between the Far Realm and the deep ocean.
  • Bursting with lore and all new art depicting Exandria.
  • Includes new magic items and creatures and introduces new rival NPCs.
FB21B1D9-2BF2-4E2D-A877-307994824C82.png
הלור של זה ממש מנותק מהעולמות של מכשפי החוף - מעניין אם ספלג׳מר או פליינסקייפ יחברו אותו.

* היה את המבוך של הקוסם המשוגע, אבל היא הרפתקאת המשך ולא כזו שעומדת בפני עצמה

BadBug

פונדקאי ותיק
אותי אישית זה לא מעניין כי אני לא ממעריצי קריטיקל רול (אולי יום אחד אני ממש אשב לצפות, אבל לא בקרוב) לא רכשתי גם את הספר הקודם, אבל אני כן שמח שזה קיים ושמי שהגיע למו"ד ובכלל לתחביב, דרך קריטיקל רול בטח ממש מאושר.
יכול להיות שהתוכן שם איכותי ומעניין, אבל אני לא מתחבר לזה בשום צורה.
מגניב שיוצאת סדרת האנימציה, זה משהו שכולם יהנו ממנו גם אם הם לא ממעריצי קריטיקל רול.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אני מודה שאני מניח שיותר אנשים שמתעניינים בתחביב יתעניינו בעולם של אקסנדריה אחרי הסדרה מאשר שאנשים חסרי ידע בתחביב יתעניינו בתחביב עצמו רק מלראות את הסדרה.

בכל מקרה, אולדמן, אני לא באמת מבין למה אתה שואל כל הזמן אם מישהו משחק בעולם- ברור שאנשים משחקים בעולם הזה, זה שהם מעריצים של קריטיקל רול לא אומר שהם לא מריצים דברים בעצמם. אישית, אני חבר בקבוצת המעריצים של סדרת actual play אחרת- Dimension 20, ואני כל הזמן רואה אנשים מדברים על המשחקים שהם מריצים בעולמות של הסדרה.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אני כל הזמן שואל, כי אני לא מכיר ומרפרוף בספר זה נראה עולם מערכה פנטזיה סטנדרטי. זה לא רע, וזה היגיוני כי אכן מט כתב את העולם לעצמו ולחבורה שלו ולא בתור עולם ייחודי למבוכים ודרקונים.

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
העולם נכתב הוא בגדול יישום של מהדורה 4 - אותה קוסמולוגיה, אותם גזעים, אותם אלים עם מערכת יחסים ביניהם וכו'. פשוט יש ממלכות מפורטות, בניגוד למו"ד 4 שבה קיבלנו מפת עולם רשמית רק במשחק הלוח.
מרסר התחיל אחר כך קמפיין באותו עולם אבל הקבוצה רצתה את השיטה של פאת'פיינדר, אז הם כתבו לחלק מהגזעים נתונים לפאת'פיינדר ושיחקו ככה. מישהו רצה לשחק אקדוחן, ולכן יש גם דמויות אקדוחנים וטבלת נשק חם לעולם המערכה.

כשמהדורה 5 התחילה לזנק בסוף 2014 ותחילת 2015, הם המירו את המערכה באמצע למו"ד 5, כתבו את האקדוחן כנתיב ללוחם, ואז התחילו לשדר את המשחק בתקווה שהתווית של מו"ד 5 תמשוך צופים, מה שאכן קרה ככל הנראה הרבה מעבר לציפיות שלהם.

Top Bottom