• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

Bumblebee וסרטי הרובוטריקים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אתמול בערב צפיתי לראשונה בסרט הקולנוע bumblebee שבזמנו זכה להמלצות מחברים שלי וגם משבחים באינטרנט בתור הסרט שהוא תקווה חדשה למותג - לפחות בקולנוע.
אז... הדעה שלי חלוקה יותר. הוא פחות הרגיש לי כסרט רובוטריקים אלא יותר כסרט coming of age שלא מספיק מצליח להפוך את עצמו לסרט רובוטריקים.
זה מאכזב כי לפני זה צפיתי בסרט הראשון של הרובוטריקים בקולנוע וגם ב revenge of the fallen. ובתור חוויה כוללת אני חושב שהסרט הראשון הוא פשוט מוצלח יותר.

נכון, עיצוב הרובוטריקים ב bumblebee עדיף בהרבה, גם הפתיחה מגניבה והקרבות יותר מובנים וכיפיים. בסך הכל הוא כן סרט טוב, אבל חסר בו משהו שהופך אותו לסרט רובוטריקים וחבל.

וכן, סרטי ההמשך של סרט הרובוטריקים די הרגו את המותג וברור לי הצורך בריבוט אבל הם הלכו לכיוון פחות מעניין בעיניי.

נ.ב. מישהו צפה בסדרת האנימציה לאחרונה? ראיתי קטע קצר והאנימציה כלכך ... מיושנת... שאני מפחד לנסות ולהתאכזב.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
בזמנו די נהניתי מבמבלבי אף על פי שפרט לסרט השני בסדרה, אני לא צופה בסרטי רובוטריקים. גם קו העלילה בין השקרניקים לבני האדם היה מוצלח בעיניי.

Top Bottom