• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Arrowverse - הקרוסאובר של Infinite worlds

Arrowverse הוא עולם מורכב, וחוץ מהאגדות של מחר, אני לא ממש צופה בסדרות האחרות שבו.
אבל אני ממש אוהב את הקרוסאוברים שלהם, בכל פעם שאני מגיע לאחד, אני רואה אותם לפי הסדר וקופץ מסדרה לסדרה, והם עושים את זה מצוין.
האחרון שראיתי הוא Infinite Worlds, שהוא פשוט מעולה, עם סיפור עשוי היטב ושילוב נהדר של הדמויות, כולל סופרמן, בטמן ועוד. הופתעתי גם לראות את לקס לות'ר בהופעה מצוינת - לדעתי זה הלקס הכי טוב והיחידי למעשה שהיה נבל משכנע שראיתי עד כה. לרוב אני שונא את לקס, הוא פשוט לא מעניין.
במלים אחרות, למי שאוהב את DC / Arrowverse, המלצה ממש חמה.

נ.ב. וואו, The Arrow כבר הגיע לעונה שמינית, אני חושב שנשברתי אי-שם בעונה השלישית או הרביעית.

אה, אתה מדבר על crisis in infinite earths?
קרוסאובר חמוד, אבל הדבר הטוב האמיתי בו הוא הקמיאוז. הסיפור היה בעייתי, והם ממש דחפו דברים מטופשים בכוח לטעמי.

וכן, אגדות המחר היא הסדרה היחידה בארוורס שעדיין טובה. בלאק לייטנינג הייתה נחמדה בעונה הראשונה, ונהייתה גרועה יותר בכל עונה מאז (אם כי אני עדיין צריך לנסות לראות את העונה הרביעית). סטארגירל מצוינת, והיא חצי בארווורס (וקיבלה טיזר קטן בקרוסאובר המדובר) אבל לא בדיוק. עדייין מצוינת.

חזרה