• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

תגובות Arkham Horror Card game, משחק קלפים של ארקהם

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ארקהם הורר, שתי מלים שמייצגות מסורת ארוכה של משחקי אימה שיתופיים בעולם האימה של לאבקראפט, הראשון בהם הוא Arkham horror. ערכת הבסיס של משחק הקלפים של ארקהם יצא לאור בסוף 2016, הראשון מבין מוצרים רבים. המורשת השנייה של המשחק היא סדרת משחקי הקלפים החיים (LCG) של חברת FFG, כדוגמת משחק הקלפים של שר הטבעות.

ב Arkham horror: the card game, משתלבים מספר אלמנטים: כל משחק מורכב ממערכה שכוללת מספר תרחישים; כל שחקן בונה חבילה משלו, עם קלפים שונים, בדומה למג'יק; במהלך המשחק, השחקנים משתפים פעולה כדי לנצח בתנאים הייחודים של התרחיש. ואחרי המשחק, התוצאה שהשחקנים השיגו משפיעה על הסיפור ועל התרחישים הבאים במערכה.

לסקירה המלאה:
 

Larkin

פונדקאי ותיק
כמה משחק הקלפים באמת דומה לספרי משחק? יש קטעים שונים להקריא לפי הבחירות והקלפים רק משמשים לפתרון סיטואציות או שאלו יותר קטעי אווירה?
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
הוא לא מאוד דומה לספרי משחק, יש כמה אפשרויות לבחור בקמפיינים אבל לפעמים גם ההצלחות ו/או הכשלונות שלך במהלך התרחיש עצמו קובעים את התוצאה.
מה שכן, יש קטעים שונים להקראה בהתאם להצלחות/כשלונותבחירות. אבל רוב-רובו של המשחק הוא משחק קלפים בסגנון שר הטבעות או מג'יק.
 
Top Bottom