• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים Ace of Hearts & Ace of Spades

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
Ace of Spades ו-Ace of Hearts הם שני אחים שעברו אקזלטציה במקביל. הם צמד אניגמטי ובעל תושיה, כל אחד מסתמך על כישוריו כדי להביס את הרוע ולבנות מחדש את העולם. לכאורה, אין ביניהם שום דבר משותף. למעשה, הם מאוחדים על ידי האידאלים שהם מקדמים - חירות, צדק, שוויון.

Hearts הוא ליקוי חמה. הוא אדם *מאוד* נעים הליכות, שליו ורגוע בצורה מדהימה. לאן שהוא לא הולך הוא מפיץ שמחה, אדיבות, חמלה וטוב לב. הוא מגשר בין פערי תרבויות ובין דעות כאילו הם היו חוטים פרומים ורופפים בסריג כלשהו. בנוסף הוא משורר והוגה דעות, ומפיץ ספרים הקוראים לאיחוד לבבות והרמוניה

Spades הוא שחר. הוא חמום מוח ואמיץ, ונושא את "ג'וקר ל13", דאיקלייב אדירה בגודלה. כשHearts נתקל בסירובים או באגרסיביות שמקורה לא לוגי והוא לא יכול לגשר עליה, Spades קופץ לעזור ומכה עם כל חמתו של השמש הבלתי מנוצח. מיומנותו בחרב אגדתית, והוא נע ללא מורא.

מיותר לציין ששתי הדמויות נראות כמו נגטיבים אחת של השניה :)

מכניקה בקרוב

Ace of Hearts
Eclipse

תכונות:
כוח 2 זריזות 3 סיבולת 2
כריזמה 4 מניפולציה 4 מראה 4
תפיסה 4 חוכמה 3 עורמה 2

יכולות:
קרב מגע 2, שלמות 3, הופעה 2, נוכחות 3, חקירה 1, ידע 2, אתלטיקה 1, עירנות 2, חמיקה 3, בירוקרטיה 3, שפות 3, חיברות 3.

מעלות:
חמלה 3, קור רוח 4, נחישות 2, אומץ 2

רקע:
משאבים 4, חיה מלווה 2, השפעה 3

צ'ארמים:
מצויינות שניה ב: בירוקרטיה, שלמות, שפות, חיברות
מצויינות ראשונה ב: חמיקה, קרב מגע
Whirling brush method, Sagacious reading of intent, Speed the Wheels, Temptaion Resising Stance

מהות: 2 (14/33)
כוח רצון: 8

----

Ace of Spades
Dawn

תכונות:
כוח 3, זריזות 5, סיבולת 4
כריזמה 3, מניפולציה 2, מראה 4
תפיסה 2, חוכמה 2, עורמה 3

יכולות:

קפא"פ 3, שלמות 3, נוכחות 3, עמידות 3, הישרדות 2, ידע 1, אתלטיקה 3, עירנות 2, חמיקה 2, פשע 3, התגנבות 1, רכיבה 2

מומחיות: חרבות ענקיות 2

מעלות:
חמלה 2, קור רוח 1, נחישות 3, אומץ 4

רקע:
עתק 3, חיה מלווה 2, משאבים 2

צ'ארמים:
מצויינות ראשונה בקפא"פ
Ox Body technique, One weapon 2 blows, Peony blossom attack, Iron Whirlwind attack, Hungry tiger technique, Fire & Stones strike, Dipping swallow defense, Bulwark stance, Call the blade

מהות: 3 (16/38)
כוח רצון: 7

עתק: Joker for 13, Orichalcum Grand Daiklave

אני לא בטוח. עלה בקבוצה שלי רעיון לבנות מאגר סולארים שנוכל להשתמש בו כדב"שים וכד"שים לקמפיין הקרב ובא. ז"א נניח שעכברוש מתנתק מהמעגל שלו (הכולל כרגע את נמר הדרום, סנונית ואור-שמש) ויוצא לצפון הרחוק לדבר עם שור הצפון. שם הוא פוגש בשני סולארים נוספים (שני האסים) ויש לו הזדמנות לצאת איתם להרפתקה שבlong run של הדברים תעזור לשלושת חבריו שנשארו בנקסוס. אפשר להריץ ככה הרפתקאות צדדיות ולהרגיש שהעולם ממש חי מסביבך. זה נראה לי אפילו נושא לדיון בפני עצמו :)

המפ. כי זה לא מעניין?
כלומר, אתה לא אמור להכיר את כל הסולארים בעולם.
לעשות אורווה של דמויות זה גם בעייתי מבחינת ההשקעה ברקע ובאופי הדמות, אני מעדיף דמות אחת מושקעת בעלת אופי - דבר שניתן לקבל בעיקר ממשחק פעיל, מאשר 5 דמויות שכל אחת מקבלת טיפ'לה זמן אוויר וחסרת אופי (שוב, דבר שלטעמי ניתן לקבל רק ממשחק)

הכוונה שלי היא רק למפות את כולם, לא לשחק בכולם. וגם מכיוון שטעיתי במספרים (150 סולארים בעולם, מסתבר, ולא 50 כמו שחשבתי) לא נצליח לעשות את זה. אבל זה טוב שעכברוש יודע שאם הוא מגיע לצפון הוא יוכל לפנות לAce of Hearts שיכתוב לו איזה מסמך שיקח חזרה למועצה של נקסוס, ואם הם רוצים לצוד איזה אביסאל בצפון הם יוכלו לחפש את Ace of Spades שיצטרף אליהם לחבורה כדב"ש וייתן עוד כוח אש.

זה מצויין לדעתי להרגשה שהעולם סביבך חי.

חזרה