• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

תרגום לעברית של משחק הלוח דומיניון

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
משחק הלוח דומיניון הוא משחק בניית החפיסות המקורי, משחק שבו מתחילים עם מספר קלפים פשוטים ותוך כדי משחק קונים עוד ועוד קלפים חזקים יותר לחפיסה שלך וכך מחזקים אותה. בעקבות דומיניון הגיעו מספר רב של משחקים שמתבססים על מכאניקה זו, אך הוא עדיין נחשב לאחד מהמשחקים הפופולאריים, ולמי שמחפש משחק עם "נטו" מכאניקה של בניית חפיסות, הוא גם מומלץ מאוד (היום יש עוד מספר רב של משחקים ששיכללו והוסיפו אלמנטים נוספים).
dominion-hebrew.jpg
כעת, חברת הקוביה תרגמה את המשחק לעברית, והוא צפוי להגיע לחנויות בקרוב - זאת אחרי שנים של שמועות. יהיה מעניין לראות איך הוא יצליח בשוק המקומי, האם זה יזכה להצלחה אדירה בסגנון קטאן או שם-קוד? בהחלט ייתכן לדעתי. זהו משחק פשוט להבנה עם מכאניקה ממכרת.
והנה הסקירות שלנו בפונדק למשחק:

kosem10

פונדקאי ותיק
אני לא בטוח בכלל שהוא יצליח כמו קטאן או שם קוד, הוא יותר מסובך מהם לטעמי. אבל לך תדע, נקווה שכן.
שיחקתי כמה פעמים במשחק, הוא נחמד מאוד. אולי אני אקנה אותו, ידוע לך כמה הוא יעלה בערך?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אני לא יודע, אבל מעריך שבאזור ה - 200, זה פחות או יותר המחיר הסטנדרטי.
בנוגע למורכבות שלו - אני לא הייתי אומר שהוא מורכב יותר מקטאן / שם-קוד, כולם באותו אזור החיוג לדעתי.
ההבדל לטעמי הוא שבדומיניון המיומנות של השחקן יותר משפיעה - לשחקן מתחיל זה יהיה קשה מאוד לנצח שחקן מנוסה.

Top Bottom