• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תקלת שרת מעצבנת

אז אחרי שהאתר נפל בחמישי-שישי, הוא אמנם חזר לעבוד אבל נשארה מזכרת מעצבנת: כשאני שולח הודעה פרטית או נותן לייק לאחת, האתר מבצע את הפקודה אבל נותן לי הודעה של שגיאת שרת (זה גרם לי לשלוח את אותה הודעה 10+ פעמים בשישי). זה לא מאוד משנה, אבל זה מעצבן.
כמו כן, יש משהו (הרבה יותר חשוב שכבר הרבה זמן אני מתעצל מלפתוח עליו עץ): כשאני מדביק לפורום טקסטים, העיצוב (כתב מודגש, קווים תחתונים, כתב נטוי) נעלם. כשאני מעתיק לפורום את הפריקםב מסגרת הסיפור שלי, זה ממש מעצבן, כי העיצוב הוא חלק חשוב שבלעדיו הרבה דברים בסיפור לא מובנים, כך שיוצא שאני צריך להעתיק ואז לעבור על כל הפרק לפני שאני מפרסם. אם אפשר לתקן את זה (או שיש איזשהי תכונה שאני צריך להפעיל כדי שהעיצוב ישמר) זה יעזור לי מאוד.
תודה מראש לכל צוות הפורום על עבודתם החשובה.

לצערי התמיכה המפגרת של השרת שדרגה את גרסת ה PHP של האתר מבלי לשאול.
סתם ככה ביום בהיר, אחרי שהתלוננתי שהשרת איטי - לא יודע למה הם חשבו שזה יעזור, אבל הם מפגרים.

בקשר לשגיאה, זו השגיאה: gmp extension is not loaded but is required for sending push?
בנוגע להדבקה של עיצוב, זה מוזר. בבקשה תשלח כאן יותר פירוט כדאי שאפשר יהיה לשחזר.

בקשר לשגיאה, זו השגיאה: gmp extension is not loaded but is required for sending push?
השגיאה היא בעברית, המילים הן "התבצעה תקלת שרת, יש לנסות שוב מאוחר יותר". אגב, שמתי לב עכשיו שבלייקים הבעיה היא גם בסתם נושאים ולא רק בהודעות פרטיות.
בנוגע להדבקה של עיצוב, זה מוזר. בבקשה תשלח כאן יותר פירוט כדאי שאפשר יהיה לשחזר.
בגדול, נתתי את כל הפירוט: אני מעתיק מגוגל דרייב ומדביק לפורום, והעיצוב (כתב מודגש, כתב נטוי וכתב עם קו תחתון) נעלם, ואני צריך לעבור על הטקסט ולהחיל את העיצוב הרלבנטי מחדש.

אצלי אין בעיה בתודות, אבל מדי פעם אני מקבל Resource limit reached כשאני מנסה להכנס לעץ. זה הפסיק אתמול, אבל היה ברביעי-חמישי הרבה.
לגבי העתקת טקסט - זה ככה כבר הרבה זמן. גם נוספות שורות רווח בכל מקום, זה בכלל מציק. הנחתי שזה פשוט כי המעצבי טקסט שונים והתכונות לא נשמרות, כמו שמעתיקים לNotepad.

אני מקבל את השגיאה הזו כשאני מגיב או מפרסם נושא, וצריך לרפרש את הדף כדי לראות שהתגובה אכן נשלחה/הנושא אכן פורסם.

לגבי העתקת טקסט - זה ככה כבר הרבה זמן.
אכן, כמו שאמרתי - רציתי לפתוח על זה נושא כבר מזמן אבל התעצלתי.
גם נוספות שורות רווח בכל מקום, זה בכלל מציק.
זה רק אם אתה שם רווח בין פסקאות / שורות. לי זה מציק מאוד בעין ולכן אני מוריד את הרווחים בין השורות והפסקאות, ולכן אין לי את הבעיה הזו כשאני מעתיק.
הנחתי שזה פשוט כי המעצבי טקסט שונים והתכונות לא נשמרות, כמו שמעתיקים לNotepad.
יכול להיות, אבל עדיין אולי יש דרך לפתור את זה...

זה רק אם אתה שם רווח בין פסקאות / שורות. לי זה מציק מאוד בעין ולכן אני מוריד את הרווחים בין השורות והפסקאות, ולכן אין לי את הבעיה הזו כשאני מעתיק.
אי אפשר לרצות את כולם. בזמנו זה נועד כנראה למנוע את תופעת "בלוק האותיות" שאנשים התלוננו על כך שהוא בלתי קריא. לי זה נוח מאד משום שאני מעדיף את הטקסט אצלי מרווח.
יכול להיות, אבל עדיין אולי יש דרך לפתור את זה...
ממה שראיתי, קיימות שתי אפשרויות כשמעתיקים טקסט לפורומים. אני בדרך כלל לוקח את האחת ששומרת על עיצובי האותיות.

ממה שראיתי, קיימות שתי אפשרויות כשמעתיקים טקסט לפורומים. אני בדרך כלל לוקח את האחת ששומרת על עיצובי האותיות.
איפה אפשר לבחור בין האפשרויות? זה נשמע בדיוק כמו התכונה שאני מחפש...

חזרה