• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תחזוקת פורום ונושאים לוהטים

שלומות,
ביצענו תחזוקה קלה לפורום - בגדול עדכון תוספים. לא אמור להשפיע לרעה על שום-דבר, אבל אם אתם נתקלים במשהו - תגידו לנו :)

שלום לכולם,
בנוסף לשדרוג התחזוקה, גם הוספנו מהיום תצוגה של נושאים לוהטים בעמוד הראשי של הפורום - הנושאים הלוהטים נועדו להקל על משתמשים שלא מבקרים בפורום כל יום (או שלוש פעמים ביום ;) ) לראות נושאים מעניינים ולהגדיל את המעורבות וההשתתפות בפורום.
נושאים לוהטים נבחרים לפי שיקול דעת המשגיחים, בשילוב בין נושא איכותי והשתתפות של חברי הפורום - גם תמונה מגניבה עוזרת ;)

שלום לכולם,
בנוסף לשדרוג התחזוקה, גם הוספנו מהיום תצוגה של נושאים לוהטים בעמוד הראשי של הפורום - הנושאים הלוהטים נועדו להקל על משתמשים שלא מבקרים בפורום כל יום (או שלוש פעמים ביום ;) ) לראות נושאים מעניינים ולהגדיל את המעורבות וההשתתפות בפורום.
נושאים לוהטים נבחרים לפי שיקול דעת המשגיחים, בשילוב בין נושא איכותי והשתתפות של חברי הפורום - גם תמונה מגניבה עוזרת ;)
זה מעולה! תודה!
זה יחול החל מהנושאים הבאים או גם מאלו שקיימים כרגע?
והאם אחרי שההשתתפות בנושא דועכת הוא מפסיק להיות "חם" ?

שלום לכולם,
זה רעיון מעולה, כל הכבוד!
אני תוהה, למה לא לתת לדעת הקהל להכריע - תעשה את זה על מי שיש לו הכי הרבה צפיות / תגובות (או מערכת בשילוב. אפשר להוסיף גם אלמנט של תגובות ממשתמשים שונים).
אם זה כבר הוסף, אני לא רואה את זה בעמוד של הפורומים. איפה זה נמצא?

אנחנו נעדכן את זה ברוטציה, כך שכל הזמן יהיו 6-7 נושאים לוהטים.
לכן זה רק מהנושאים החדשים והלאה. שיקול הדעת הוא של הצוות, זה לא כללים קשיחים - כי יכול להיות פוסט של שטויות עם 20 תגובות ביום, ופוסט איכותי מאוד ללא תגובות.
זו גם הסיבה למה זה לא ממש דעת קהל.
זה נמצא בעמוד הראשי: פורום הפונדק

רעיון טוב, אבל נושאים לוהטים מסודרים אוטומטית לפי תאריך... לכן זה לא יועיל. אני גם מקווה שאנשים רואים לבד את הנושאים הלוהטים ;)
אני עדיין לא מצליח למצוא את זה...
איפה זה נמצא בעמוד של הפורומים?

היי, הכוונה כל יומיים-שלושה לרענן נושא או שניים, לא להחליף את כולם.
זה בעיקר מיועדים לא למשתמשים "המכורים" שנכנסים לפורום פעמיים-שלוש ביום אלא למי שחדש ומגיע לפורום או מגיע פעם בשבוע-שבועיים.
אבל נרענן בקרוב :)

אכן כן, אבל תמונות זה תמיד טוב בכל מקרה... איך הולך המשפט, "תמונה אחת שווה 1000 מלים" :)
עם זאת, כיום זה עדיין תהליך ידני. לצערי הוא לא שולף אוטומטית את התמונה שבנושא, אבל זה בהחלט מאפשר לנו להוסיף ידנית את התמונה שהמשתמש פרסם בנושא, במקום לשים את הגנרית.

חזרה