• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תוכניות הריאליטי בהן אתם צופים

אצלנו זה כנראה חתונה במבט ראשון, אני ואשתי צופים בזה די באופן קבוע, יש משהו חמוד בלראות זוגות בתחילת דרכם וגם להיזכר איך זה היה פעם ;) זה בכלל מעורר מחשבות על אהבה, ועל כמה זמן בני זוג מנסים להישאר לפעמים בקשר בתוכנית הזו, לעומת בחיים האמיתיים שלפעמים אחרי שעה כבר פוסלים וממשיכים הלאה. כמה אהבה זה דבר חמקמק וקשה להגדרה.
חוץמזה, המרוץ למיליון הוא גם מגניב - וגם נראה כיף בטירוף.

אז מה החטא המתוק שלכם?

לי חתונה ממבט ראשון מרגישה קצת כמו התעללות ריגשית מצולמת שמנוהלת על ידי ה"פסיכולוגים" שם
[ולדעתי רוב תוכניות הריאלטי חוטאות בהתעללות רגשית במשתתפים לשם הבידור...]
ולנושא:
אני צופה בבואו לאכול איתי
קודם כל זה די מצחיק
2. הא.נשים שם יודעים שהם באים לתוכנית שהמוקד שלה זה פאן וירידות ציניות על כולם והזדמנות להשוויץ ביכולות הבישול והאירוח שלהם

משחקי השף גורם לי פרק אחרי פרק לרייר, וזה מעניין לראות בישול ברמת גורמה בפורמט שכזה, ולהיחשף לעולם שלרוב אפילו בערוצי האוכל נמנעים ממנו לטובת "מתכונים טעימים להכנה בבית" שזה תחום שהרבה יותר קורץ לקהל הרחב.

אני לא רואה כמעט טלוויזיה, ותוכניות ריאליטי בכללי לא מאוד מעניינות אותי. אני כן נהנה לראות מדי פעם את אתגר הנינג'ה (האמריקאי, לא הישראלי- למרות שנתתי לו צ'אנס בזמנו) ואת חיים על החרב בערוץ ההיסטוריה. הסדרות האלה הן מאוד no nonsense ומתמקדות במיומנויות של האנשים ולא בסיפור קורע הלב שלהם, ככה שזה הרבה יותר מעניין אותי. גם אין בהן כל כך הרבה הפסקות פרסומות...

אנחנו צופים עם Sting TV שיש לו שירות של "הקלטת" כל התוכניות ששודרו בשבוע האחרון. כך שאנחנו תמיד צופים אחרי השידור החי ופשוט מדלגים על הפרסומות.
באמת לצפות היום בטלויזיה מסחרית עם שלל הפרסומות זה מתיש, אפילו יותר גרוע מהפרסומות ביוטיוב שגם הן מעצבנות אותי.

forged in fire , תוכנית תחרות (נחשב ריאלטי?) בה כל פרק מביאים 4 נפחים המתחרים בחישול כלי נשק ב3 שלבים.
שלב ראשון-הכנת להב סכין/פגיון תוך 3 שעות לפי הגדרות מסוימות המשתנות מפרק לפרק (חומרי גלם/טכניקות שונות וכו')
שלב שני-סיום הכנת הסכין/פגיון תוך 3 שעות הגדרות מסוימות המשתנות מפרק לפרק
שלב שלישי-שני הנפחים שנשארו חוזרים לנפחיה הביתית שלהם ויוצרים תוך מספר ימים (לרוב 5) נשק היסטורי המשתנה מפרק לפרק.

מחושל בלהבה נשמע מגניב אם כי נישתי - איפה זה משודר ?
והאם יש מספיק מגוון כדי להחזיק עניין אחרי 2-3 פרקים?

דרך אגב זה מזכיר לי שבחו״ל יש גם תוכנית ריאליטי של בוני לגו. אמנם לא צפיתי בה מעולם, אבל זה יכול להיות מעניין למי שאוהב לבנות ולהמציא בלגו.

forged in fire תורגם לעברית כ"חיים על החרב", ומשודר בערוץ ההיסטוריה כמו שאמרתי. בהחלט יש מספיק מגוון כדי להחזיק עניין אחרי 2-3 פרקים, והיו גם כמה ח'ברה ישראלים שהשתתפו שם.

יש את העונה הראשונה בנטפליקס גם.

לא ידעתי שככה עברתו את השם. לא מאוד מתאים לדעתי (אם כבר אז הייתי בוחר בשם הזה עבור סדרת הבת forged in fire: knife or death)
אני מסכים עם נקסטרול שיש מספיק מגוון.
הסדרה כן סובלת קצת מעריכה אובר-דרמטית, אבל זה חיסרון די נפוץ בתוכניות ריאלטי אמריקאיות באופן כללי.

חזרה