• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תודה לכל השחקניות והשחקנים שהשתתפו בהרצה של 'עין הזבוב'!

רגע לפני העלאת העדכונים הראשונים של ספטמבר (בתוספת חדשות חשובות שאני מקווה לשחרר כבר השבוע!)
אני מבקש להודות לכל השחקניות והשחקנים שהשתתפו בהרצה של הרפתקאת 'עין הזבוב' ביום חמישי שעבר, למרות אי הנוחות שנגמרה בגלל ביטול הכנס והעברת המיקום ברגע האחרון.
ההרצה נמשכה מאוחר אל תוך הלילה, וכללה גם חלק נכבד מהתכנון המקורי וגם שורת אלתורים (לרבות מזימה מקורית לעבוד על שומרים לא חכמים במיוחד, שכמעט הצליחה!), רולפליי משעשע - ובאופן כללי, נהניתי מאד להריץ לכם את ההרפתקאה!

תודה רבה :)

בכל משחק שאני מריץ בכנסים, אחד מהתנאים להשתתפות הוא יצירת קשר עם המנחה במייל כדי לתאם בחירת דמויות וכ"ו.
כך שידעתי כבר שבועיים (לפחות) קודם לכן מי השחקנים בשתי הקבוצות שתכננתי להריץ בכנס, ואיזה דמות הולכת לאיזה שחקן/ית.
הרעיון הוא שלאור הזמן המוגבל מאד והקשיח שיש בכנס, כל שחקן/שחקנית מגיעים כשהם כבר נעולים על הדף דמות ופחות או יותר איך מתפעלים אותו, ומתחילים לשחק מיד עם תחילת הסבב.

הקבוצה של יום חמישי זרמה על שינוי המיקום ולכן רצה בפורמט כמעט מלא. של שישי פחות, ולכן היא בוטלה.

מגניב! אני נתתי אופציה לספק דמות ביום הכנס כי רציתי שתהיה אופציה למי שלא השקיע מראש והכין דמות לשחק, כנראה שכולם זרמו עם האופציה הזו כי אף אחד לא יצר איתי קשר לגבי בניית דמות :)
אבל האמת שבוואן שוט שלי זה לא סופר קריטי.

אין לי בעיה לספק דמות "Spare" ביום הכנס, ולמעשה בדרך-כלל יש לי אחת או שתיים מהן בתיק.
הבעיה היא - בעיקר משום שמדובר בשיטה לא מוכרת - שאני אצטרך להתחיל להסביר לשחקן החדש מההתחלה את הכל על חשבון זמן הכנס והשחקנים האחרים.
אבל בהחלט יכול להיות מצב שונה בהרצות/שיטות אחרות :)

חזרה