• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה
    מסתבר שליקום יש שליט מבוך אכזר, שאוהב להניח מלכודות למארגני כנסים בארץ ובעולם - אחרי שב-2020 המלכודת הזו תפסה את דרקוניקון, השנה אנו נחושים לא ליפול במלכודות והכנס יתקיים השנה! כל הפרטים בנושא

תגובות [תגובות] Fluxx - פלאקס, משחק קלפים עם חוקים משוגעים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
פלאקס הוא משחק קלפים ותיק שיצא לאור לפני יותר מעשרים שנה, בתקופה שבה המתיישבים של קטאן היה משחק חדש בשוק, ומעט אחרי פלאקס יצא לשוק מנצ'קין. מדובר במשחק בעל טוויסט ייחודי, שבו הקלפים משנים את המשחק עצמו, והוא משחק מהיר וחברתי שמתיישב בול על המשבצת של משחק פילר.

פלאקס תורגם לאחרונה לעברית על-ידי מאנקי טיים בגרסה הרגילה שלו. הגעת המשחק בעברית הוא הזדמנות טובה לכתוב לו סקירה כדי שגם אתם תכירו אותו, ולהמליץ לכם האם לדעתי למרות כל השנים שעברו מאז, הוא עדיין משחק טוב.
קרא את הכתבה...
 
A

Anonymous

Guest
יש לי את פלאקס הרגיל ופלאקס הקוסם מארץ עוץ ושניהם מאוד נחמדים.

מניסיוני ראיתי שאו שאנשים מתלהבים מהשינויים המהירים במה שקורה במשחק, או ששונאים את הבלגן. אני חושב שזה נחמד כפילר, כשכמו בכל משחק, כשמכירים את הקלפים ואפשר לשחק "מהר", המשחק עובד טוב יותר (אבל בשביל זה צריך לאהוב את הרעיון כדי שיהיה אפשר לשחק כמה וכמה משחקים עד שמכירים את הקלפים).

וכאמור בסקירה, אם משחקים פלאקס בת'מה שאוהבים, זה רק מוסיף, וכמובן שאפשר גם לערבב חבילות וליצור משחק יותר מגוון.

שילובי החוקים כל כך מגוונים ויכולים להיווצר מצבים שמעלים את הדופק של המשחק, למשל השילוב של draw 5, play all ו-hand limit 0...

מומלץ לנסות!
 
Top Bottom