• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

תגובות [תגובות] דחיית כנס דרקוניקון 2020 עקב הקורונה

vini

פונדקאי פעיל
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים הכבירים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, לא הצלחנו להתגבר על מגפת הקורונה בישראל.
לאור זאת אנו מודיעים על דחיית כנס דרקוניקון 2020 שלא יתקיים הקיץ.

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו ופרטים נוספים באתר דרקוניקון. נצלו את הזמן להמשיך לשחק בבית, עם החברים ועם המשפחה וכמובן שימרו על עצמכם. אנו רוצים להגיד תודה אדירה ולשגר חיבוק לכל השחקנים, המנחות, המתנדבים והסגל הנהדר של דרקוניקון.
נתראה בכנס הבא :)
קרא את הכתבה...

ariel127711

פונדקאי ותיק
מבאס קיוויתי לבוא עם החבר הכי טוב שלי לכנס הזה להכיר לו ולי את לפחות חלק מהאנשים שמשחקים לארפ בארץ ואולי למצוא דברים בשוק...

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
לפעמים עדיף להשתמש בטקס חיסון ממחלה ולא להסתכן בגלגול 1 טבעי.

דחיית הכנס היא ההחלטה הנכונה.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
[mention]ariel127711[/mention] יהיה עוד דרקון, אל חשש. פשוט לעשות כנס כרגע זה משימה בלתי-אפשרית, אפילו אם היינו רוצים - ואנחנו לא רוצים, כי זה באמת לא ההחלטה הנכונה בזמן שישראל נמצאת בשיא (אני מקווה) של הגל השני של הקורונה.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
בהחלט חושב שזו ההחלטה הנכונה, אני כן מקווה שכשאתם אומרים שכנס דרקוניקון 2020 נדחה, ושהוא כנראה יתקיים רק בשנה הבאה, אומר שיהיה לנו דרקוניקון 2020 בשנת 2021. יהיה משעשע.

Top Bottom