• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

הנשגבים ש: נשגבים

אני עץ

פונדקאי מהשורה
יש את אנשי האויר, שאילו אנשים עם כנפיים.
יש את אנשי הדיונות, שהם אלביינוס, לבנים לגמרי, וסובלים מאור השמש, שנוצרו להיות משרתים באחת מערי התענוגות של הסולארים בדרום. ומאז הם שונאים סולארים ומתקיימים כשודדים.
יש את אנשי האדמה, שנוצרו עם טלפיים, וראיית לילה, כדי לחיות מתחת לאדמה, ולכרות מתכות ואבנים יקרות.
יש את אנשי הים, שיכולים לנשום מתחת למים.
ויש את הדג'אלה, אנשי הלבן שחור, שנהם נמוכים, ונוצרו כדי לתקן את העתקים המסובכים של הסולארים.

ביסט מן הם אנשים שהזדווגו אם לונארים או ביסט מן, והם חצי אדם חצי חיה
 

muzar

פונדקאי ותיק
ומלכי הדרקון הם דינוזאורים תבוניים נכון? ומה זה הלינת׳ה, יצורי ההרים והדארק ברודס? לאוטוכטון אין אוטומטונים תבוניים חוץ מהנשגבים שלו?
 

אני עץ

פונדקאי מהשורה
מלכי הדרקון נראים כמו דינוזאורים, כן, והם אכן תבוניים.

לינטה הם כיום ערבוב של גזע עתיק שנוצר על ידי קימברי, אחת מהיוזי, ובני אדם. יש להם יכולת מצומצמת להתשמש בצארמים, והם בעיקר פיראטים , שעושים לעצמם חיתוכים באיברי המין, ועובדים שדים.

יצורי ההרים הם למעשה פייר פולק שנלכדו בבריאת העולם, והפכו למשהו שונה ע"י אוטוקטון. הם בין המחשלי עתקים הטובים בעולם.

דארק ברודס זה שם של המון שרידים של גזעים של היוזי, שברחו למעבה האדמה, וחיים שם.
 

אני עץ

פונדקאי מהשורה
רק אם אתה רואה ביהודים גזע נפרד שנוצר ע"י יצור אימתני שהוא מטורף בקנה מידה אנושי, ושהגזע הזה ממשיך לעבוד שדים, ולזמן אותם, ושכמעט כולם, גברים ונשים, מסרסים את עצמם.
 

ברון מקמנגוס

פונדקאי ותיק
אני עץ אמר/ה:
רק אם אתה רואה ביהודים גזע נפרד שנוצר ע"י יצור אימתני שהוא מטורף בקנה מידה אנושי, ושהגזע הזה ממשיך לעבוד שדים, ולזמן אותם, ושכמעט כולם, גברים ונשים, מסרסים את עצמם.

חלק מהעולם רואה אותנו ככאלו, אבל זה כבר לנושא אחר שאם תרצה שארחיב אז אפצל את זה לעץ בשולחן העגול
 

PeskyTiger

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
לא מכיר משהו רשמי, או אפילו מסודר של חובבים, בנושא. בדרך כלל כל מיני קמפיינים של אנשים שלקחו את הנשגבים לעולם שלנו - דומה לסיון.
 

אני עץ

פונדקאי מהשורה
הם הוציאו ספר שנקרא Shards of an Exalted Dream, או משהו כזה, שיש שם מספר אדפטציות של Exalted לסוגי משחקים שונים, כמו העולם המודרני, אופרת חלל, אומנויות לחימה, ועוד אחד או שניים, אם אני לא טועה.
 

plasmid

פונדקאי ותיק
חלקם כן, אבל זה לא חובה. על פי ״מגילת הגיבורים״ דמי-אלים, דמי-יסודנים, דמי רוחות ובני שדים לא יכולים להחזיק ביותר מכמות מסויימת של אנרגיה בגוף בן התמותה שבו הם נולדו. לכן, ברגע שהם מגיעים לדרוג מהות 4, הם הופכים להיות כמו ההורה העל טבעי שלהם (דמי רוחות מתים והופכים להיות רוחות רפאים, דמי שדים הופכים להיות שדים מהמעגל הראשון, דמי אלים הופכים לאלים...). יוצאי הדופן היחידים הם בני פיות ובני נשגבים. בני פיות ישארו בני פיות לנצח, ובני נשגבים צריכים להרוויח את ההשתגבות שלהם כמו כול אחד אחר.
 

אני עץ

פונדקאי מהשורה
דבר נוסף, יש לאלים מסויימים, את האפשרות להפוך בני אדם או כל מי שאיננו נשגב, לאל. כלומר, טכנית כל סוג של דמי אלים יכול להפוך לאל, אם אחד האלים שיש לו את היכולת הזאת יחליט להפוך אותו לאל. אבל זה צריך להיות משהו רציני בשביל שזה יקרה, בעיקר בשביל דמי רוחות ובני שדים.
 

אני עץ

פונדקאי מהשורה
ממש לא. כל מי שהופך לאל, טאורטית אמור לקבל תפקיד,וכוחות לפי התפקיד. בפועל, יש גם ככה הרבה אלים ללא תפקיד, כך שלא בטוח שהאל הצעיר יקבל תפקיד, אבל זה תלוי במעמד של מי שהופך אותו לאל. ככל שהאל שההעלה אותו לאל יותר חשוב, הרבה יותר סיכוי שהוא יקבל איזשהו תפקיד.
 
A

Anonymous

Guest
שאלות נוספות על אלים:
סולאר שסוגדים לו- יכול להענות לתפילות?
בן אנוש ס=שסוגדים לו: כמו ה"מושלם"
או החאחאן מצ'יראסקורו.. הופך לאל?
 

plasmid

פונדקאי ותיק
לסולארים (במיוחד לליקויי חמה) יש דרכים למלא את המשאלות של מי שמתפלל אליהם, בתנאי שהם יודעים מה המשאלות. בניגוד לאלים, סולארים לא יכולים לשמוע את התפילות שמופנות אליהם.
בן אדם שסוגדים לו לא הופך לאל,הוא פשוט מחדש מהות כמו נשגב עם אותה כת. אבל אני לא יודע מה קורה לבן תמותה שלא יכול להשתמש במהות כאשר סוגדים לו.
 
Top Bottom