• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שתהיו מבוגרים-מה תרצו להיות?

nightmare

פונדקאי פעיל
חשבתם פעם על מה תהיו שתהיו מבוגרים?(25+)
בטח חשבתם על זה שהייתם קטנים ואמרתם:
"אני רוצה להיות אסטרונאוט"
"אני רוצה להיות טייס"

אבל בגיל ההתבגרות צריך להתחיל לחשוב במה לעסוק כדי לפרנס את המשפחה.

כתבו כאן מה תרצו להיות.

אני רוצה ללמוד רפואת ציפורים(לעשות תואר ראשון), ואז לפתוח עסק של תוכים ושל חיות בכלל.
או שאני יפתח עסק מחשבים עם אח שלי.

ran-newman אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:
אני רוצה להתבטל כל היום ובכל זאת לעשות כסף.

זו הסיבה שאני מתחיל להתעסק עם מניות בגיל צעיר

לא הבנת אותי. אני באמת מתכוון להתבטל. ז"א, לשבת, ולא לעשות כלום. לא לחינם אני "בטלן מורשה".

doctor wang אמר/ה:
ran-newman אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:
אני רוצה להתבטל כל היום ובכל זאת לעשות כסף.

זו הסיבה שאני מתחיל להתעסק עם מניות בגיל צעיר

לא הבנת אותי. אני באמת מתכוון להתבטל. ז"א, לשבת, ולא לעשות כלום. לא לחינם אני "בטלן מורשה".

אתה יודע כמה קשה זה לשבת כל היום ולא לעשות כלום? - חוץ מהשיעמום הנוראי, גם יש כאן את הבעיה של צרכים טבעיים ( ;) )...

אני אשמח לעבוד בתור משהו בחיל האוויר.ואם לא אז אני אהיה צלם (לעיתון/טלוויזיה/חדשות/כל דבר).

וואו, הרבה זמן לא כתבתי הודעה....

מה ארצה להיות כשאהיה "גדול" - ילד
עיסוק עתידי ? איפשהו בסביבות מדעי ההתנהגות - יעוץ אירגוני אולי. כסף טוב והכי חשוב - עבודה מעניינת. חלומות על בימוי חובבני :)

יא אללה איזה פתיל נוסטלגיה.
כשהייתי בכתה ח' עברתי קורס העשרה במסגרת בית הספר שבו למדנו מדיה. אז בערך החלטתי שאני רוצה להיות עיתונאי.
היום אני מסיים תואר ראשון בתקשורת ומדעי הרוח (עוד שבועיים וחצי למנאייק) ועובד ככתב באון ליין לנוער. אז אולי זו לא עיתונות מחתרתית לוחמת כמו שחלמתי, אבל מצד שני, אני רק בתחילת הדרך.
בקיצור - תהיו אופטימיים: ההחלטות שלכם עכשיו יכולות בהחלט להתגשם בעתיד הלא רחוק.

חזרה