• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

שליטים ושדים שליטים ושדים 76: נעליים

ת'ור

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
המגפיים של ברוך (שו"ש 76), ע"י המגדל הבודד
[שו״ש 76] - ללכת בנעליו של מישהו, ע"י הח׳אן הטטרי
[שו"ש 76][PF] סולייה-שמחה, מאחז פיות קטנטן, ע"י העוג הברברי

---------------

הנושא של השבוע הוא נעליים.
הן לא בולטות מאוד, אבל הן מהחפצים עם הכי הרבה פוטנציאל סיפורי ומשחקי שיש - אם רק נותנים להן את תשומת הלב. הן מהחפצים האישיים ביותר שיכולים להיות לבן אדם; הן יכולות לספר הרבה על מיהו, מאיפה הוא, מה הוא עושה ומה קרה לו. הן יכולות להיות סמל למעמד, לדרך, לחופש, לכפייה. הן יכולות להכיל אינספור קסמים מעניינים, או פשוט לספר סיפור. הן יכולות להיות סימן ההיכר של דב"ש חוזר או הזרע להרפתקה שלמה. וזוג נעליים מתואר היטב יכול להיות מהדברים המעניינים ביותר שאפשר למצוא במבוך.
אז תכתבו דרך חדשה, מעניינת, מסקרנת להשתמש בנעליים במשחק. זה לא חייב להיות זוג נעליים מיוחד, הן אפילו לא צריכות להיות חשובות אחרי השימוש הראשוני. רק תתחילו מנעליים. תוכלו לכתוב סיפור מרתק שמתגלם בתוך נעליים, או שתמציאו נעליים מסקרנות ותחשבו איך הן הפכו למה שהן. תוכלו לכתוב על משמעות עמוקה שיש לנעליים בעיר\קבוצה\חברה כלשהי, או שתתחילו מלכתוב חדר עם נעליים בפינה ותרחיבו מסביבו עד שתבנו מבוך שלם. הנעליים לא צריכות להיות חשובות (למרות שהן יכולות להיות); הן רק צריכות להיות שם.

תוכלו לכתוב על "צולחי החולות הבוערים" ועל המגפיים המיוחדות שהם צריכים לנעול; על נעליים המותירות אחריהן עקבות דם, שבעל הנעליים מרגיש בכל פעם שדורכים עליהן; על סמטה חשוכה שמערימות השלג בפתחה מציצה נעל משי קטנה; או שפשוט תכתבו על איזה בחור משעשע שממש אוהב את המגפיים שלו.


פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 76] בשם. האתגר הבא (והאחרון) יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-26.2.19 ל-27.2.19.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
 
Top Bottom