• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

שליטים ושדים שליטים ושדים 71: ממלכה אבודה

ת'ור

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו''ש 71] - ת'אלאיי, עירם האבודה של האלדרינים, ע"י הח׳אן הטטרי
]שו"ש 71]-בונקר 843-עיר הרפאים, בוזזים נגועים, והמעברים התחתיים, ע"י yds

---------------

אני מודה שהנושא הגיע מהגשת הרגע האחרון שלי לשו"ש 70. מצחיק איך השראה עובדת.

הנושא של השבוע הוא ממלכה אבודה. ממלכה חרבה, ממלכה נשכחת, ממלכה נעלמת, ממלכה מחוקה...

תוכלו לכתוב על ממלכה שקפאה בגלל עתק עוצמתי שיצא משליטה; על ממלכה מפוארת ששקעה מתחת לגלים, ובמקומה עלתה ארץ איומה ואכזרית; על הרפתקה מפרכת בעקבות מקורה האבוד של האנושות; או על אלפים ופיות שמחפשים בית חדש, אחרי ששר שדים הפך את יערותיהם לאפר.


פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 71] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-17.12.18 ל-18.12.18.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
 

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
לא קופץ לי עדיין לראש משהו שמצדיק שו"ש שלם על ממלכה אבודה, אבל נראה לי הרבה יותר נפוץ שעיר או ממלכה יינטשו לגמרי (עד כדי כך שהן לא יאוכלסו מחדש אף פעם והטבע פשוט יכסה אותן) בגלל אסון אקולוגי או תהפוכות כלכליות ופחות בגלל פעילות מלחמתית - כי זו האחרונה עשויה פשוט להחליף את האוכלוסיה ולהשאיר את הגיאוגרפיה.

אסון אקולוגי - קל לדמיין את זה - עלייה של מפלס פני הים, פעילות וולקנית, עידן קרח - כל אלה יכולים להפוך אזורים שלמים לבלתי ראויים למחיה להרבה מאוד זמן.

תהפוכה כלכלית - קצת יותר מסובך, אבל למשל - ערי-רפאים במקומות שפעם היו בהם מכרות זהב/יהלומים שהידלדלו ונגמרו וכבר אין הצדקה לקיום שלהן. או למשל ממלכה שהתבססה על שליטה בנתיב מסחר יבשתי, שהפסיק להיות רלוונטי כי פיתחו ספינות גדולות יותר שעוקפות אותו מהר יותר ובזול יותר ועם מטען רב יותר.
 

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
מלחמה פחות נפוץ, אבל בהחלט קיים - המונגולים לדוגמה הפכו ארצות שלמות לשממה לא מאוכלסת. באופן כללי כשמדובר בעמי נוודים בהחלט ייתכן שמלחמה תגרום לאיזור להינטש או להפוך לארץ פרא, שרק רועי צאן גרים בה באוהלים.
 
Top Bottom