• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שחקנים בגילי

PureMoon

פונדקאי מהשורה
אני בן 17, מת על משחקי תפקידים.
התחלתי לשחק מאז בערך כיתה ג', כשהמצאתי עולמות ונתתי לחברי לכיתה להתנהל בהם וחשבתי שהמצאתי את הקונספט :)
עכשיו, אני גר בראשון, קרוב מאוד למרכז נקסוס, אליו אני הולך בשביל קומיקס ומאג'יק, אבל אני לא רואה שם את מה שאני מחפש.
מה שאני מחפש, אגב זה אנשים בגילי שגם אוהבים מאוד משחקי תפקידים ומעוניינים לשחק באופן קבוע עד שלמישהו נמאס, ואז עוברים משחק.
יש פה מישהו בפורום שעונה להגדרות? אם לא, אולי אתם מכירים אנשים? כי אני מכיר ילדים צעירים ממני שמשחקים ואני מכיר אנשים אחרי צבא שמשחקים, אז לא ייתכן שבדיוק בגיל 17 אנשים מפסיקים לשחק מ"ת, נכון?

הערה לא קשורה: רואים, ובשביל זה צריך פורום מרוכז לחיפוש שחקנים.

ולנושא - אני מקווה שיענו לך פה אנשים מתאימים. אם לא, אתה יכול גם לנסות בקבוצת israeli roleplayers בפייסבוק. כמו כן, יש לנו פה בפורום הפונדק פורום משחקים מקוונים, שבו אתה יכול למצוא גם משחקי פורום אם אתה לא מוצא אנשים שמשחקים באזורך. וכמובן תמיד יש את האופציה לשחק דרך האינטרנט באמצעות אתרים כגון Roll20.
בהצלחה!

אני אבדוק את israeli rollplayers. תודה. על הפורום הזה אני כבר יודע. למה אתה מתכוון ש"רואים, בגלל זה צריך פורום מרוכז לחיפוש שחקנים"?

אה, זה עניין פנימי :)
בזמן האחרון עלתה מחשבה לפתוח פורום שיוקדש לחיפוש שחקנים. בין השאר בגלל שמופיעים לאחרונה הרבה עצים כמו זה שאתה פתחת. בכל עץ חדש שנפתח אני רואה סיבה נוספת מדוע צריך פורום כזה.

בנוגע לחיפוש שחקנים- יש את עץ חיפוש הודעות שחקנים ומנחים, אבל פשוט חלק מהאורחים שמחפשים\אחרים לא מכירים אותו ופותחים עצים כאלה. העץ הודעות חיפוש שחקנים ומנחים גם מתפקד למשחקי פורום (כמו קיקסטרטר למשחקי פורום חחחח) אז זה יכול לבלבל.

בחור, בתור הרב-גמד של נקסוס אני דורש ממך לבלום את סוסיך ולספק הסבר!

וברצינות, למה אתה לא מוצא את מה שאתה מחפש בנקסוס? אינני יודע אם אתה מכיר אותי, אבל אני הגמד מספר 1 בארץ. ואם והיה ואני לא בארץ.. אני כנראה באחד ממבצרי הגמדים דואג להספקת בירות וחיסול אלפים אפלים ימח שמם.

עניי עירך קודמים. אם אתה כבר בנקסוס ואין לך קבוצה, אני אדאג לך! אתה מוזמן ליצור איתי קשר דרך האימייל שלי [email protected] או במספר טלפון שאין לי בעיה לתת באופן פרטי. כמו כן אתה מוזמן לפגוש אותי בנקסוס, שמי טל ואני מגיע במהלך השבוע לנקסוס בימים שונים. כמו כן בשישי ובשבת אני נוכח גם כן במקום.

אם אתה בכל זאת מרגיש שאתה לא מוצא את מה שאתה מרגיש בנקסוס, אשמח לדעת למה, ובכנות אשמח לעזור במידת יכולתי.

חזרה