• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

חיפוש קבוצה שחקן מתחיל מחפש קבוצת נוער ל5e

Lord of the Dice

פונדקאי מהשורה
טווח גילאים
12-16
מיקום בארץ / פלטפורמה
זום/אזור חדרה
היי, אני מחפש קבוצת מבוכים ודרקונים שמשחקת 5e, אני יכול לשחק באונליין, חשוב לי שחברי הקבוצה יהיו בני נוער.
אני צריך קבוצה עם סבלנות מכיוון שאני מנסה ללמוד את המשחק.

Adam Gavriely

פונדקאי מהשורה
משחקים ב-Roll20 ונשתמש ב-D&D Beyond בשביל חוקים ודפי דמויות. בינתיים עוד לא בטוחים מתי נתחיל, אבל אולי אחרי חופשת פסח, אם כולם יכולים.

The lord of the ring

פונדקאי מהשורה
סליחה שלא הייתי כאן הרבה זמן... מצידי אפשר לשחק בכל זמן. כשאתם אומרים משהו רק תאמרו בשפה שאבין כי אני לא מכירה את כל המושגים האלה. ואגב איך נשחק? דיסקורד או מה? לא הבנתי את זה

Adam Gavriely

פונדקאי מהשורה
Roll20 זה אתר שנועד למשחקי תפקידים אונליין, עם מפות, מיניאטורות, קוביות וירטואליות ועוד כל מיני דברים. D&D Beyond זה האתר למהדורה 5 (המהדורה ההכי פופולרית), ונשתמש בו בשביל החוקים (בשביל השחקנים שאין להם את ספרי החוקים) ודפי דמויות וירטואליים.

Lord of the Dice

פונדקאי מהשורה
Top Bottom