• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שגעון בגו'נאמור - 4/6 - מו''ד 5 - עץ משחק - נסגר

אדמונד צועד קדימה. הוא קד את הקידה המסורתית, יד ימינו על ליבו ויד שמאלו על קת החרב.
"אדוני הלורד," הוא פותח, "אני יודע שאבי לא הסתדר איתך בעבר, בגלל התקרית המצערת ההיא. אבל אני גם יודע שזה היה בעבר. הציפייה מלורד בעיר הזו היא שיסתכל על העתיד. מעולם לא הייתה לשנינו אישית סיבה לריב מלבד הסכסוך המשפחתי, ואנחנו צריכים לשתף פעולה יותר מאי פעם. אני אקבל את זה אם תסרב לשוחח איתי, אבל זה פשוט יכריח אותי לפנות ללורד אחר בנושא. אתה יודע בדיוק כמוני על הקשרים של המשפחה שלי. הסיפור הזה יכול להשתלם לשנינו מאוד."

META: אם אי פעם הייתי צריך 20 טבעי, זה היה עכשיו. לצערי זה לא קרה. 17.

''כשהמלך ראקסון מת, לפני 150 שנה, לא היו לא יורשים.'' אומר אילקופייר. ''ואני הייתי אמור לקבל את הכס. אבל אז הפסדתי את הכסף בשוק של הסבא של הסבא שלך. אתם, בני האדם עם חייכם הקצרים! אז סבא של המלך ג'יימס הזה תפס את מקומי. יכולתי לשלוט, סטונרייך! האדון הבטיח לי שאשלוט בזאנה תחתיו, כשיישלוט בגו'נאמור! אני אשלוט, ואתה תמות, סטונרייך!''

השיחה של סקאבלר עם הלורד כאילו ניערו את פיפ מההלם
"כדאי שנלך מפה" הוא לוחש לרוג'ר ודולוגוט "לא כדאי לרכב על פוני שרוצה להפיל אותך"

ברגע ששמע את הדברים הנוספים של הלורד שואל את עצמו האדון הבטיח לי? הוא משתף פעולה?

OUT
דרואיד איזה גזע אילקופייר?

"מה?" רוג'ר מאוד מתאפק לא לצעוק, אלא רק לחשוב, בקצב מאוד מהיר.
"הוא משת''פ? ואיך דולגוט לא שם לב עד עכשיו- ברור שזה חשוד מאוד. לורד מהמר בפאב?"

"בואו נצא מפה" רוג'ר לוחש לפיפ,
"לפני שהוא יתפוס ויסגיר אותנו לברון. תלחש למי שלידך."

"סלח לנו אדוני הלורד" פיפ אומר וקד קידה "על שהפרענו לך ביום יפה שכזה. אנחנו נלך מיד ונפסיק להטריד אותך"

META
תוך כדי השיחה פיפ מסתכל סביב לראות אם משהו חשוד קורה בחדר
הבחנה 12+6=18

''שומרים!'' צורח אילקופייר. ''הוציאו אותם! אם יש צורך - השליכו אותם לצינוק. ואם הם הצורך אף גדול יותר - הודיעו לאדון שיש לנו ארוחה קלה בשביל ז'יאורנאס!''

דרואיד- פיפ ערך את ההודעה שלו.
כדאי גם לתת לדולגוט להגיב.
תודה אבל זה לא נראה לי רלוונטי כבר

IN
פיפ מסתובב ומתחיל לצאת מהחדר, מסמן לכולם לשתף פעולה

אוי, לא ראיתי את העריכה.
פיפ - שום דבר לא היה חשוד, חדר אוכל של לורד.
IN
''אוי! קיוויתי שתצטרכו את השלב השלישי. גם מהנה, גם סטונרייך מת, וגם עכשיו - ז'יאורנאס יתאכזב אם הוא ידע שפספס ארוחה טובה!'' אומר אילקופייר בצחוק. ''רגע, שומרים! התחרטתי. שימו אותם בצינוק, אני אשלח לקרוא לז'יאורנאס.''

אדמונד מחייך בקלילות, ואז מרים יד. "אתה באמת רוצה להציב את עצמך בקו האש, אסקופייר? אני מבטיח לך, גם אם אנחנו ניכנס לצינוק, הגורל שלך יהיה נוראי בהרבה. תן לנו ללכת בשקט, ולא תיפגע."

META: איום 20. אני מגלגל טוב את הכריזמה.

10 שומרים נושאי חניתות ומגינים. יוזמה - אם לא תכננו מרצון.
IN
''אני מניח שלאדון לא אכפת מאנשים כמוכם. אהרוג אתכם כשאשלוט בזאנה. לכו.'' הוא אומר. הוא מבין שאתה דובר אמת, אבל רואים שהוא רק יותר כועס - אנשים חשובים לא אוהבים שטועים בשמם.

כשאנחנו יוצאים, אדמונד ממהר להסתיר את הסיף ומחליף בגדים במהירות בסמטה. "אנחנו עפים מפה," הוא אומר, חוטף מרוג'ר את התרמיל ושולף ממנו את המכנסיים שלו, "נלך להזהיר את ג'רארד ואירמה. שיסתתרו בביובים מתחת לעיר. אנחנו יוצאים לאירה. מיד."

"כן? אין עוד איזה לורד שאתה רוצה שנדבר איתו קודם? מישהו שאתה רוצה שיזרוק אותנו לצינוק אולי?" פיפ מגיב בעוקצנות
"אני לא חושב שיש סיבה מיוחדת שאני אסמוך דווקא על שיקול הדעתך שלך" הוא מוסיף בזלזול

"היינו צריכים להקשיב לרוג'ר מההתחלה וללכת בלי להגיד לאיש. מה אתה חושב שייקרה אם ניעלם פתאום? הקומנדר לא ידבר עם כל הלורדים? הלורד המטורף הזה לא ידווח ישר לחברים שלו באירה? אם אנחנו נכנסים לשם עכשיו סתם ככה יחכה לנו צבא שלם מעבר לגבול!"

עריכה: אני מסביר, אם הצלחתי להבין נכון (ובכנות זה היה טיפה קשה להבין אם איך שהדברים כתובים) הלורד הזה משתף פעולה עם הרפובליקה גם נכון? אם טעיתי בהבנה החוץ משחקית תסבירו ואני אערוך את ההודעה

חזרה