• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שגעון בגו'נאמור - 4/6 - מו''ד 5 - עץ משחק - נסגר

אוקי. אתם נמצאים עכשיו קרוב לזאלן, לא היו בעיות בדרך. אתם עוברים הרחק משערי העיר בדרכים לאלזן.
OUT
עכשיו גלגל שוב בשביל החצי השני של הדרך.

אוקי... אתם עוברים בשלום, אף אחד לא שם לב אלכם. והנה אתם בגבול אלזן, שיהיה קשה לעבור בעגלה - נחל ( OUT הוא לא מצוין במפת גו'נאמור כולה, אבל כן במפה שלכם).
עריכה: סליחה על המקלדת היפנית שלי.META
אדמונד, גלגל השרדות שוב...

כן. עברתם את הנחל, ואתם רואים באופק טירת אבן שעליה דרקון, ומשתרך ממנה טור של חובשי מסכות.
OUT
היום בערב אכניס למשחק את אח שלי בתור פיפ! שם המשתמש שלו הוא I Am A Dwarf.

IN סקאבלר בוחן את האיזור מסביבו בחשש מסוים, ושואל את אדמונד בקול מפוחד קלות: "איפה אנחנו? אנחנו במפה, אבל לא בשאר המפות!"

OUT רציתי להגיב על ההודעה האחרונה שלך (I Am A Druid) בכל הדעות [אהבתי, משעשע, תודה], אבל אני לא יכול.

META היסטוריה על לדעת כמה שיותר על העבר של המקום. 1 טבעי (שוב). אני עומד מעכשיו להחליף קובייה.

OUT: תודה שה"מ. מאוד יעיל.

IN: "בכל מקרה, אנחנו לא יכולים לדעת אם יש כאן משהו. אני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על המפה, יכול מאוד להיות שהיא נשתלה על הבחור הזה כדי שנמצא אותה. בואו נעשה ניסוי כדי לאשר את זה." אדמונד מסתכל על המפה ומנסה להעריך איזה יצורים נמצאים קרוב אלינו. "חוץ מזה, לא סביר שזה העותק היחיד של המפה. אנחנו צריכים להניח שהם יודעים שאנחנו כאן."

וואו, לגמרי. אני אוהב לחכות שאתם תציינו אל המובן מאליו לפני שהוא קורה...
IN
חלק מהתור מתפצל ממנו וצועד לכיוונכם. אתםכ יכולים להעריך שהם יגיעו בעוד חצי שעה, ושאלו בין חמישה לעשרה חובשי מסכות.

דולגוט נושם לרווחה שהמפה שלהם מדויקת. את שלו הוא שכח בבית. הוא תוהה, למה מפות אחרות לא עובדות? אבל ברגע שהוא רואה את חובשי המסכות הוא נדרך במקומו ופונה לקבוצה: "אני חושב שאנחנו מתקרבים ליעד"
אחרי שאדמונד מסובב את הקרון, הוא שואל אותו, טיפה בעצבים "למה עשית את זה?", כמובן שהוא מבין את הסיבה, אבל הוא התלהב כל-כך כשהוא ראה את האנשים.

גמדים הם עם מוזר.

OUT
התכוונתי לאדמונד - הוא מנסה למצוא דרך בטוחה...
לא נורא. מצטער.

וואו. להקיף את המפה, זה כל אלזן ואוליטה. דמיין שאתה מקיף חצי מישראל בכרכרה, משהו כזה.
IN
אתם מסתובבים סביב המפה. אתם רואים עכשיו כל מיני נקודות באוליטה - אולי חיות, אולי משהו אחר, אבל חובשי מסכה זה לא.
OUT
אדמונד - אם אתה רוצה להתגנב, גלגל התגנבות או הישרדות, מה שיש לך יותר.

חזרה