• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שגעון בגו'נאמור - 4/6 - מו''ד 5 - עץ משחק - נסגר

זו מפה ענקית, מפורטת מאוד, של אלזן ואוליטה. מצויירים בה הכפרים, מחנות של ציידים, ואפילו - זה קסום! - אנשים זזים! אתם רואים נהר של חובשי מסכות בדרך למה שנראה כמו טירת אבן עצומה. דרקון אדום שרכוב על ידי איש לבוש בגלימות זהב עף מעליהם. מעל הטירה מודבק למפה פתק שבו כתוב: ''הם גילו את הבסיס הראשי, בוא לכאן!''

IN סקאבלר חסר מילים, פשוטו כמשמעו. כל כך הרבה קרה בכל כך קצת זמן. סקאבלר מתעשת ואומר "אז... מה התכנית החדשה? אולי נרדוף אחריהם? אולי נטמון להם מלכודת?".

OUT אם תקראו בין השורות, תראו שיש לי 2 הצעות. אני אישית מעדיף את השנייה (לטמון מלכודת).

META אני מגלגל תובנה כדי לנסות להבין מהי התכנית הכי טובה. 1 טבעי. ;) אני משער שלא מספיק.

ערוך - התכוונתי תובנה... שגיאת כתיב....

עריכה אחרונה:
אוקי, לא גלגול טוב. אתה פשוט לא מבין מה כדאי!
סתם הערה, אפילו שזה 1 טבעי וכבר לא משנה - מגלגלים תובנה, כי אתה צריך להבין אותם כדי לדעת מה יעבוד נגדם...

המפה הייתה כל-כך גדולה שהיא הייתה מה שהעמיס על התיק. שום דבר אחר, חוץ מ... פגיון +1!
וגם, זה זמן מצויין שתעלו דרגה. מי שיש לו תת-מקצוע עכשיו, התייעצויות בפרטי.

חזרה