• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

שגעון בגו'נאמור - 4/6 - מו''ד 5 - עץ משחק - נסגר

nav566

פונדקאי ותיק
אדמונד נוהג, מוליך את הקרון לשערי העיר. "תדאגו להמשיך להסתכל על המפה. לא היינו רוצים לפספס משהו. ונסו לחשוב אם יש משהו שאנחנו עדיין צריכים בעיר. ג'רארד ואירמה מחזיקים במגילה, ולנו יש את הספר. זה עוד לא השתנה. עוד משהו ששכחנו?"

kenruged

פונדקאי מהשורה
מצטער על האיחור בתגובה.

דולגוט רץ מאחורי כל מה שקורה ומגיע לקרון מתנשף. הוא פונה לקבוצה: "שכחנו את הורין ואירמה אצלם. זה בסדר? להביא אותם או שלא צריך?"

nav566

פונדקאי ותיק
"אנחנו משאירים אותם פה, נראה לי." אומר אדמונד, עוצר את הקרון כדי לאפשר לדולגוט לעלות. "הם יותר בטוחים קצת, ואנחנו לא רוצים להחזיק את המגילה והספר ביחד."

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
תקשיבו, אי אפשר ככה. כל פעם אני או אוכל מוות מקפיצים את המשחק, יש תגובה או שתיים, ואז שוב המשחק נקטע. אם זה ימשיך ככה, נצטרך לבטל את המשחק... אם עד מחר ב18 לא תגיבו אאלץ לכתוב לNextorl שאני מבטל את המשחק.

RandoMage

פונדקאי פעיל
תקשיבו, אי אפשר ככה. כל פעם אני או אוכל מוות מקפיצים את המשחק, יש תגובה או שתיים, ואז שוב המשחק נקטע. אם זה ימשיך ככה, נצטרך לבטל את המשחק... אם עד מחר ב18 לא תגיבו אאלץ לכתוב לNextorl שאני מבטל את המשחק.
זה נושא ארוך. לא שאף אחד מהשחקנים (חוץ מאוכל מוות) לא מתעניין, אלא שאין מספיק התלהבות. בתחילת המשחק תראה איזו התלהבות התחוללה בעץ. כתבתי לנקסטרול בפרטי על הנושא, ואני אעתיק את ההודעה שהוא שלח לי. תוכל לקרוא אותה I Am A Druid, ואשמח אם תגיב עליה.

היי RandMage, תודה שהפנית את זה לתשומת לבי. לצערי, אין שום דבר שאני יכול לעשות בנושא.
הרבה משחקים רצים מהר בהתחלה ומאטים כשההתלהבות הראשונית עוברת, זה לא אומר שהם גוססים, אלא שזה פשוט קורה. אם אתה חושש לעתיד המשחק, תדבר עם המנחה ועם השחקנים האחרים. תשתף אותם בחששות שלך, ותפתרו את הבעיה יחד.

משחקי תפקידים, בין אם בפורמט של להפגש מסביב לשולחן פיזי ובין אם בפורמט של שולחן וירטואלי או משחק מקוון בפורום, הם בראש ובראשונה פעילות חברתית שיתופית. ככזו, הדרך לפתור בעיות בה היא לא לחפש דמות חיצונית בעלת סמכות, אלא לדבר עם המשתתפים בפעילות הזו.
נ.ב. כשמדובר על "החששות שלי", הכוונה היא לכך שכתבתי לו שאני מאוד לא מקווה שהמשחק ייסגר.

אני בהחלט מסכים ולא אומר שזה "לא ככה". צריך למצוא פתרון. ולדוגמה: הייתה מגבלה של 72 שעות לתגובה, ויש משתמשים (כולל אני!) שעוברים את המגבלה.

פה אוסיף ואגיד את דעתי, ואני לא יודע אם היא תקפה לגבי כל השחקנים. אני מאוד מתלהב ורוצה להיות בהרפתקה, רק שאין מספיק מידע. לדוגמה: לפני שThe Green Gnome עזב, היה מצב של "תגובת שרשרת", שבו אם מישהו אחד שולח תגובה, כל האחרים שולחים, עד שצריך ממך (מהמנחה) עוד מידע, ואז כשאתה שולח אותו, אנחנו חוזרים ללופ. עכשיו, כשמספר השחקנים ירד (ואחד מהם נשלט בתור דב"ש על ידיך) המשחק הרבה יותר איטי. אפשר, לדוגמה, לקבוע שאתה שולח מידע חדש פעם בכמה זמן, ואם לא הגבנו, פשוט תניח שהדמויות לא עשו כלום, למרות שההצעה הזאת פחות יעילה. תוכל לפנות בפרטי למנחים שכבר גמרו הרפתקה מקוונת ולהתייעץ איתם, כי אני לא מתיימר להיות מבין גדול. תוכל לחפש כאלו ב"היכל התהילה".

כל פעם אני או אוכל מוות מקפיצים את המשחק.
אני מסכים שאו אתה או אוכל מוות מקפיצים תמיד, אבל לי פשוט קשה יותר להבין כשהמידע בא בצורה כזאת שברגע אחד העץ שומם ורגע לאחר מכן יש המון הודעות.

לסיכום, יש פתרונות, אבל פשוט צריך למצוא אותם. אני גם מאוד מסכים אם מש שכתבת! שלא תחשוב אחרת! אני אנסה "להקפיץ" את המשחק לעיתים יותר תכופות ובצורה שיותר "תזרים" את המשחק.

kenruged

פונדקאי מהשורה
אני מצטער על זה. כמות השחקנים שהתחילה לעזוב בבת אחת הורידה לי את העניין ולא שמתי לב שאני לא מגיב. אין לי בעיה להמשיך אם אתם רוצים.
תיאור מדויק למה שקרה לי.

IN
אנחנו יוצאים לדרך.
דולגוט פונה לחבריו בנינוחות, כזאת שהקבוצה לא שמעה מהרגע שפגשו אותו: "אם אנחנו עכשיו במסע בכרכרה, בואו נהנה מהנוף, ואולי נוכל לראות משהו שיעזור לנו"

META
4+1=5
☹️

RandoMage

פונדקאי פעיל
IN סקאבלר שואף את האוויר הצח ומחייך לחבריו. הוא מסתכל לשמיים ואומר לחבריו בקול עליז "נפלא".

OUT אז בואו נחדש את העץ הזה!!!!

META הבחנה כדי לגלות משהו חשוד או יוצא דופן בדרך - 1 טבעי ;) לפחות לא יותר טוב מהגלגול של דוגלוט...

Top Bottom