• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה לגבי ביטז

molejo

פונדקאי ותיק
יש לי Space Marine Commander
אך אויה !
אין לו Terminator Armor

אני רוצה לתת לו Terminator Honor
(הבנתי שאפשר לתת את זה גם לחיילים בלי Terminator Armor)

מה שמביא אותנו לשאלה
האם Terminator Honor הוא ביטז שאפשר להשיג בנפרד ולהדביק על המפקד ? :lol:
או שאני צריך לצייר עליו אחד ולדמיין ממש חזק ? :cry:

molejo אמר/ה:
יש לי Space Marine Commander
אך אויה !
אין לו Terminator Armor

אני רוצה לתת לו Terminator Honor
(הבנתי שאפשר לתת את זה גם לחיילים בלי Terminator Armor)

מה שמביא אותנו לשאלה
האם Terminator Honor הוא ביטז שאפשר להשיג בנפרד ולהדביק על המפקד ? :lol:
או שאני צריך לצייר עליו אחד ולדמיין ממש חזק ? :cry:
שריון של TH נראה קצת אחרת, אבל את יכול פשוט להוסיף לו בציור או בגרין סטאף סמל שנראה כמו Crux Terminatorium (שזה הצלב עם הגולגולת שיש לטרמינטורים על כתף שמאל).

אבל צריך לספר ליריב בתחילת הקרב שהשריון הזה הוא הTerminator Honor? אני יודע שלא חייבים להראות ליריב את רשימת הכוחות אלא אם אתה נדיב במיוחד. מה לגבי דברים שהוא היה רואה בד"כ, אבל בגלל שלא מצאנו ביטז הוא צריך לנחש, כמו השריון הזה?

בתכלס כל מה שלא ספציפית על המודל לא קיים, אבל יש אקספשנז. רימונים וCCW למשל. מה שכן כדאי בכל מקרה להזכיר את התוספות שאתה לוקח ליחידות, כי אם בסוף הם יכריעו דברים במשחק, והיריב לא ידע על זה, אתה עשוי להתבעס שהניצחון לא הגיע לך ביושר.

אני לא מבין בWHF מספיק בשביל זה..
אבל בכל מקרה אפשר להתגמש.. זה כמו שאני לא לא אשחק עם בנאדם כי המיניטורות שלו לא צבועות. כל עוד אתה לא מסתיר מהיריב מידע, יהיה בסדר. כמו שאמרתי- שני הצדדים רוצים לשחק ביושר, כי אם לא, כשתנצח לא באמת תרגיש שניצחת. ואם תפסיד אז בכלל תרגיש אפס 8)

Featherbolt אמר/ה:
אבל צריך לספר ליריב בתחילת הקרב שהשריון הזה הוא הTerminator Honor? אני יודע שלא חייבים להראות ליריב את רשימת הכוחות אלא אם אתה נדיב במיוחד. מה לגבי דברים שהוא היה רואה בד"כ, אבל בגלל שלא מצאנו ביטז הוא צריך לנחש, כמו השריון הזה?

נראה לי שיש פה אי הבנה. terminator honor הוא לא השריון, אלא אות שאומר שמי שעונד אותו מוסמך ללבוש שריון טרמינטור (בפועל, זה נותן 1+ התקפות לפרופיל הבסיסי). על המיניאטורה זה נראה כמו סמל של טרמינטורים (הצלב עם הגולגולת) באיזה שהוא מקום על השריון - יכול להיות מדבקה, מצויר או מפוסל.
השריון עצמו עולה הרבה (הרבה..) יותר נקודות ונותן SAVE משופר, יכולת לשאת נשקים אחרים, וגם 1+ התקפות לפרופיל הבסיסי. למשחק צריך גם מיניאטורה עם שריון טרמינטורים ולא שריון כוח רגיל (זה ממש לא הוגן לגלות תוך כדי משחק שבעצם זה לא נחת רגיל אלא טרמינטור... o_O ).

Featherbolt אמר/ה:
מה לגבי מגילות ואביזרי עזר? ומה עם לחשים?
בפנטזי:
על מגילות ואביזרי עזר קסומים לא צריך להכריז, על אביזרים לא קסומים צריך.
לחשים- זה תלוי בשחקנים, אני אישית אוהב שכל אחד יודע את הקסמים של היריב, אבל יש כאלה שלא אוהבים את זה- הם אוהבים את ההפתעה שבדבר, זה תלוי בשחקנים...

תלוי ביריב שלך. אני למשל לא אכפת לי אם אתה אומר לי עם מה כל דמות מצויידת, הרי במקרה של הרבה צבאות אני פשוט לא מכיר את החוקים. ("אה, סמארט מיסיילס. טוב אתה יודע משהו, פשוט תגיד לי כמה אורקים מתים אוקיי?"). זה כבר שאלה שתלויה ביריב, כי אין חוקים מוגדרים לגבי זה

אני דווקא ירגיש די מרומה שאתה תוריד לי כוחות שלמים בגלל משהו שלא גילית לי, בהתחשב בזה שהייתי לוקח את היחידה יותר ברצינות אם הייתי יודע מה יש לה והייתי יותר נזהר לידה.

Bloodletter אמר/ה:
אני דווקא ירגיש די מרומה שאתה תוריד לי כוחות שלמים בגלל משהו שלא גילית לי, בהתחשב בזה שהייתי לוקח את היחידה יותר ברצינות אם הייתי יודע מה יש לה והייתי יותר נזהר לידה.

אני לא מדבר פה על לא להגיד על פרוקסי
זה זנות

ברור שאם יש משהו שיש אבל שלא רואים אותו (בין אם זה רימון או משקולת 16 טון), אז מספרים עליו

פשוט רציתי שיהיה לו Terminator Honor אמיתי ולא פרוקסי, ולצערי לא מצאתי דרך שיהיה לו אחד כזה
(לא מצאתי באתר של GW, ואני לא אצייר עליו כי אני לא מוכשר מספיק)

כל עוד אתה מודיע מראשבתחילת המשחק למי נתת את הטרמי הונור, ומתי ששואלים אותך באמצע המשחק אתה עונה בכנות, אז אני לא חושב שיש בעיה, במילא אין לנו טורנירים רשמיים של GW.

חזרה