• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה - המלצה על משחק כמתנה

מירב

פונדקאי חדש
שלום לכולם
ברצוני לשאול 2 שאלות ואשמח לקבל עליהם תשובות.

יש לי בת דודה צעירה מסכנה שסובלת מכבד שומני, ואני רוצה לבקר אותה ולתת לה מתנה.

איזה משחק מודרני חדשני מעניין שיעסיק אותה ויקל עליה.

השאלה הראשונה: על איזה משחק מעניין מתאים כדאי לי ללכת.

והשאלה השניה, האם זה בסדר שאקנה לה את המוצר הנ"ל או שזה עלול להזיק לה לבריאות.

שאלה השלישית: חשבתי איך אני מחברת את שני המתנות באריזה אחת. אולי באון קי או במשהו אחר.

תודה מראש
ניהולי - הפורום אינו פורום רפואי. איננו עוסקים ו/או נותנים המלצות על תרופות. בהתאם הקישור הוסר.

העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:
אתם לא מזהים שזה בוט פרסומי סיני שמשתמש בתוכנת תרגום?
גם אם מדובר בבוט, הוא היה מאוד נחמד ושאל שאלה שקשורה לפחות באופן עקיף לנושא הפורום, הוא אפילו אמר תודה! הלוואי שאנשים אמיתיים היו מנומסים כמוהו.
הלינק הוסר, בין אם הוא היה פרסומי או לא, אז במקרה הכי גרוע- אם מישהו אחר מחפש משחק הוא יוכל למצוא את העץ הזה ואולי לקבל המלצות.

איך אפשר לזהות דבר כזה?
אשמח למדריך קצר אם תוכל לתת.
בקשר לקוצרי כתובות, כתבתי בזמנו את זה:

לעומת זאת, מה שיש לנו כאן זה נסיון פרסום ע"י הספמת פורומים בסגנון שהיה מקובל יותר לפני עשר שנים בערך, שבין היתר נועד לשפר את התוצאות של המוצר בגוגל.

איך מזהים? התחביר פשוט נראה מוזר.
מה לעזאזל הקשר הלוגי בין משחקים ובין כבד שומני ובין משחקים ובים פרסום לאיזו תרופת אליל לכבד שומני ושאלות עליה? כל הרעיון פה הוא לפרסם לינק לתרופת אליל עם קישור לוגי תלוש מאוד למשחקים, כשדי ברור שלמחבר ההודעה אין מושג מה הם משחקי התפקידים שהפורום עוסק בהם.

"על איזה משחק מעניין מתאים כדאי לי ללכת." זה נראה לכם כמו טקסט שנכתב במקור בעברית? על ידי אדם דובר עברית? לי זה נראה מתורגם משפה זרה בתרגום מכונה.

"חשבתי איך אני מחברת את שני המתנות באריזה אחת. אולי באון קי או במשהו אחר." באיזה שפה התחביר של המשפט הזה? לגמרי נראה כמו עוד תרגום מכונה, אפילו יותר גרוע מהקודם.

שלא יעבדו עליכם.

כמו ש Nextorl Nextorl כתב, כבר הסרנו את הקישור.
בכל מקרה, לא מדובר בבוט סיני או אחר. ניסיון גס לפרסם/לקדם בגוגל - אולי. בכל מקרה, זה טופל ואין צורך להמשיך בדיון על כך.
להבא אם משהו כזה מפריע לכם, אתם יכולים לדווח על ההודעה. אין צורך לפתוח את זה לדיון.

המפקד, חשבת שהיא אולי דודה מחו''ל של הילדה, וחיפשה בפורום בעברית בשפה העברית באמצעות תרגום מכונה כי הילדה דוברת עברית? אחרי הכול בפורומים מחו''ל לא ממש יודעים מה מתרגמים לעברית...

חזרה