• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה בקשר לטרוגרים שומר הספר

TomerW

פונדקאי פעיל
ראיתי את THORGRIM GRUDGEBEARER ON THRONE
אני חושב שזאת מן המיניאטורות היפות שראיתי
אבל אני לא מוצא איזכור לחוקים ולכמה חנויות אין אותו בכלל
האם במהדורה ה7 יש אותו בכלל
ואם כן איפו יש חוקים בשבילו
ואם לא אני עדין יכול לשחק איתו?

קודם כל,כן יש אותו בספר הגמדים הנוכחי.
שנית כל,הוא דמות מיוחדת,אז לא כולם יסכימו להילחם נגדו.
שלישית כל,ניתן להכניס אותו רק בקרבות 2000+,כי הוא לוקח מקום של לורד וגיבור.
אבל,אני הייתי ממליץ לשחק איתו רק מ-3000+,כיוון שהוא עולה 780 נקודות.

אסף ידעתי את זה,פשוט יש אנשים שלא אוהבים לשחק נגד דמויות מיוחדות(וגם נגד טנקי קיטור!).
בכל מקרה תומר,באיזה מידע אתה מעוניין?

לגבי טנק קיטור- מעצבן... וקשוח...
אבל עדיין עולה 300 נקודות...

אני הצלחתי להעסיק אותו עם זומבים ותותח...

לך בתור צבא גמדים לא אמורה להיות בעיה איתו...

the mage אמר/ה:
אסף ידעתי את זה,פשוט יש אנשים שלא אוהבים לשחק נגד דמויות מיוחדות(וגם נגד טנקי קיטור!).
יופי, כל אחד יכול להגיד שהוא לא אוהב לשחק נגד משהו מסוים (אני אישית לא אוהב לשחק נגד ישראל סריקוב). באסה. המשחקים האלה היו מאוד משעממים אם כולם היו משחקים רק את מה שהריב אוהב לשחק נגדו. אם לא צריך אישור יריב כדי לכלול דמות מיוחדת ברשימת הצבא אז אין לאף אחד מה לעשות בקשר לזה.
בכל מקרה, המידע על ת'ורגרים נמצא בספר צבא של הגמדים, אותו אתה חייב בכל מקרה אם אתה מתחיל צבא גמדים.

magnus the red אמר/ה:
יופי, כל אחד יכול להגיד שהוא לא אוהב לשחק נגד משהו מסוים (אני אישית לא אוהב לשחק נגד ישראל סריקוב).
"הלו הלו, לא מכניסים סריקוב למשחק בלי אישור של היריב" "זה בחוקים של המהדורה החדשה - אין לי פה את הספר, אבל אני זוכר אותו בעל-פה... וגם אח שלי יכול לאשר, אנחנו משחקים ככה כל הזמן"

חזרה