• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

רשימת המשחקים בדרקוניקון עלתה לאתר

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ההרשמה לדרקוניקון 2022 מתחילה ממש בקרוב, בינתיים מוזמנים לעיין ברשימת המשחקים בכנס!
(הרשימה כמעט-סופית ;) )

דיוגנס

פונדקאי ותיק
איזה יופי לראות את כל רשימת המשחקים!
תודה רבה לכל המארגנים (y)
קצת התעצבתי לראות שאין שום משחק של פאת'פיינדר😥. אבל זה כנראה המחיר של היופי של השיטה... לפחות יש משחקי היכרות לפתא'פיינדר 2 - למרות שאני לא יודע אם יש לי זמן ללמוד שיטה חדשה - יהיה כיף לטעום קצת:wizard:

BadBug

פונדקאי ותיק
מחשבות לא מסודרות:
* קיוויתי מאד (וניסיתי לבקש במדיות אחרות) שמישהו ינחה קצת "עיר בערפל", אבל לצערי לא יצא.
* מתלבט אם אפשר באמת "לטעום פאת'פיינדר" במשחק יחיד.
* אם הייתי יודע שיש כל כך הרבה 5E, הייתי אולי מריץ פעמיים קת'ולהו במקום פעם אחת, סתם שיהיה יותר מבחר למי שבא :)
* האם צפויות עוד סדנאות לצביעת מיניאטורות בנוסף לאלו של תום (המדהים!) ?

דיוגנס

פונדקאי ותיק
מתלבט אם אפשר באמת "לטעום פאת'פיינדר" במשחק יחיד
את פאת'פיינדר 1 אני מכיר בצורה טובה, משחק ומנחה כבר שנתיים. אני בעיקר מגיע לראות את שיטת ההמשך (למרות שהבנתי מהכתבות כאן בפורום שעשו שינויים רציניים למכניקת הקרבות). נראה איך יהיה. :D