• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומות הרפתקאה חדשות באתר: פרק 5 בקמפיין 'זנב לאיילים'.

ליל, אחותה היפיפיה (ובעלת יומרות פואטיות שנויות במעט מחלוקת) של הסייפת טיליאן, כלואה במרומי מגדל באחוזתו של היועץ החמדן סאזראט. בכדי לחלץ אותה משם, גאב וטיליאן זקוקים לכמה אמצעים בלתי שגרתיים; ואולי גם לבני-ברית שגרתיים עוד פחות - בהנחה שהללו לא יתקעו לחבורה סכין בגב מוקדם מהצפוי.

לינק ישיר לרשומות ההרפתקאה החדשה: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/campaigns/farewell_great_father/m2_chap5.html

לינק לאינדקס של הקמפיין: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/campaigns/farewell_great_father/m1_index.html

עולם המערכה מלסטרה: עולם המערכה מלסטרה

אהבתי מאוד את הפרק!
אני עדיין מתקשה להחליט אם האדון היועץ עובד עם הלגיון הכחול מהקמפיינים האחרים או דווקא מתחרה בו, אבל אני נוטה לכיוון האפשרות הראשונה.
אישית מאוד קיוותי שהדמויות יזכו לנעוץ חרב במעיים של קורזראט בהקדם האפשרי אבל נקווה שזה יקרה אחרי שהם יצאו מהמערות
אני מניח שסוחר העבדים אכן ימות מייד אחרי היציאה מהמערות, לחבורה (אלא אם מאלטריס תחליט ללכת לטובתו) יש עליו יתרון של שלושה לאחד שאין להם שום סיבה לא לממש ברגע שהם כבר לא יצטרכו אותו כדי לצאת מהמנהרות.

ואו ואו ואו

איזה מבוך מטורף ואיזה מתח🤩🤩🤩

אישית מאוד קיוותי שהדמויות יזכו לנעוץ חרב במעיים של קורזראט בהקדם האפשרי אבל נקווה שזה יקרה אחרי שהם יצאו מהמערות

משום-מה, סוחרי עבדים הם לא הכי פופולריים :p

אהבתי מאוד את הפרק!
אני עדיין מתקשה להחליט אם האדון היועץ עובד עם הלגיון הכחול מהקמפיינים האחרים או דווקא מתחרה בו, אבל אני נוטה לכיוון האפשרות הראשונה.

אני מניח שסוחר העבדים אכן ימות מייד אחרי היציאה מהמערות, לחבורה (אלא אם מאלטריס תחליט ללכת לטובתו) יש עליו יתרון של שלושה לאחד שאין להם שום סיבה לא לממש ברגע שהם כבר לא יצטרכו אותו כדי לצאת מהמנהרות.

לורד ראמזיג, הבוס של סאזראט, עובד עם הלגיון הכחול - הסרן שמפקד על הלגיון הכחול שילם לו כדי לקבל בלעדיות על כריה באיזור שבו נמצאות חורבות של הפרפר הבוער.
(זה הוזכר במפורש בסעודה אצל ראמזיג בפרק 4).

ולגבי מוות אחרי יציאה מהמערות - מזכיר שטיליאן לא הביאה את עצמה להרוג אדם גרוע עוד יותר מקורזאראט אחרי שהוא איבד את ההכרה...

ולגבי מוות אחרי יציאה מהמערות - מזכיר שטיליאן לא הביאה את עצמה להרוג אדם גרוע עוד יותר מקורזאראט אחרי שהוא איבד את ההכרה...
תולה את תקוותי במלסירלי או בכך שהחלאה יהיה מספיק בוגדני כדי לספק תרוץ הולם😅

תולה את תקוותי במלסירלי או בכך שהחלאה יהיה מספיק בוגדני כדי לספק תרוץ הולם😅
האמת שחשבתי בעיקר על גאב ומאלטריס, או על רצח במכה אחת (כלומר, הוא יהיה חי ופעיל ואז ימות במכה אחת. זה קורה לפעמים).

פרק טוב. כמה מתאים שטיליאן מתחזה לגנבת להיתקל בגנבת...

אהבתי את האינטראקציה עם הדייגים. הם הרגישו כמו דמויות חיות.

הקטע עם מאלטריס והסכינים הזכיר לי את הסצנה שבה מציגים את מיי ב-"כשף האוויר האחרון" אף על פי שיש לה אופי הרבה פחות דכאוני, נראה לי.

"מנשקי קרניים שעירים". מצחיק. גם נחמד לשמוע קצת רקע על היועץ.

תמיד חשבתי שקרקס זה מקום מתאים למלסטרה. מקום מצוין להסתיר בו מפלצות.

קוראזאט הזה שורד בכל מחיר, אהא... הוא עכשיו נמצא בעמדת נחיתות מול החבורה.

תודה על התגובה :)

האינטראקציה עם הדייגים היתה אכן משעשעת. בהרפתקאה עצמה היא היתה עוד יותר 'עסיסית', אבל לא את הכל קל להעביר לתקציר, בוודאי לתקצור של התרחשות צדדית יחסית.

ניחשת נכון - מאל'טריס היא קצת מחווה למיי.

הסיפור עם 'המנשקי קרניים שעירים' וכ"ו - אכן, ליועץ סאזראט יש רקע שמסביר במידה מסויימת את האופי שלו, עוד מ"נשף בתל זאגליל", הפעם היתה קצת הזדמנות לחשוף משהו מזה.

קורזאראט הוא אכן הסוג ששורד - עוד מלפני מלחמת הת'ארילין.
וכן, הוא בהחלט בעמדת נחיתות כרגע. אבל מצד שני הוא לא בילף כאשר הוא אמר שבלי מטיל לחשים חי ומתפקד, הסיכויים של החבורה לשרוד הם לא משהו.

חזרה