• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

רשומות הערבות האולטרה סגולות

The Time

פונדקאי ותיק
הדמויות:
יוקאי, טיפוס אניגמטי עם עבר בטיפול בחיות קרקס וליצנות שיודע את השמות הסודיים של מלאך אחד ושד אחד
נרקיס, אשליין ראוותני עם עבר כתופר וחייט
שניהם הסתבכו בחובות לאקדמיה הרבגונית שבארצות הקשת, ונשלחו כמרגלים לעיר הלילך, שבשליטת חתולים טלפתיים. איתם נשלחו בראס ומנו, שני שומרי ראש, ומשלוח של בדים יקרים כסיפור כיסוי.
בעודם נכנסים לבזאר השוקק של עיר הלילך, והתחילו להגניב מבטים על החתולים שהשגיחו על פעילות הסוחרים, רץ אל שומר לידם פרחח רחוב קטן ומבועת "החתול, הוא ניסה להיכנס לי לראש!" הוא צעק. השומר חייך אליו חיוך משועשע, ונרקיס נכנס לפעולה "היי שומר, הילד נראה לי קצת מבולבל, בטח קיבל מכת חום" השומר צחק וקרץ "כן, מכת חום חמורה. כדאי לתת לו לשתות" הוא אמר, והצביע לא אל המזרקה הקרובה, אלא אל החתולים שהשתרעו לידה על כריות קטיפה, שהביטו בילד במבט רעב.
נרקיס לקח את הילד איתו אל תוך הקרון ("הם רוצים להיכנס לי לראש, תעזור לי, בבקשה") והוראה למנו ובראס להוביל את החמורים אל המזרקה, ויצר במסתור הקרון אשלייה של אוסף עכברושי ביוב עצומים שיחצו את הרחוב בריצה. האשלייה הבריחה את כל החתולים באיזור, והמשמר רץ אחרי העכברושים הדמיוניים. הילד היה בטוח בינתיים.
שמו ספחת, והוא שירת את העכברושים במלחמת העכברושים והחתולים הגדולה שהסתיימה לפני כמה שנים. מאז הוא חי ברחוב, מנסה לברוח מהחתולים הטלפתיים שמבקשים לגייס אותו להיות משרת שלהם. יוקאי היה קצת מודאג שלאמץ את הילד יכעיס את החתולים, אבל נרקיס יצר הסחה מספיק טובה בשביל שאף אחד לא ישים לב שהם הסתירו את הילד, ותחת אשלייה של נרקיס, החבורה המשיכה לחפש פונדק.
בפונדק "כדור הפרווה" בניהול אשה מזוקנת בשם תרד, יוקאי הצליח לתאם פגישה עם יד הברזל, טיפוס מפוקפק שמנהל את רוב ההימורים בקרבות כלבים ועכברושים שמתנהלים באמפיתאטרון הישן מדרום לעיר. יד הברזל התברר כחתול, שהתרשם מאוד מהחנופה של נרקיס, והסכים לתאם עבורם פגישה עם הבוס האמיתי שעומד מאחורי הקרבות, חתול מסתורי בשם פלאפי.

זוג המרגלים שלנו ביררו את חוקי ההימורים ושאלו כמה שאלות על שוק היין והתה המקומיים בשביל ליצור סיפור כיסוי משכנע שיסתיר את המטרה האמיתית שלהם - לגלות איך להתגונן מהשליטה הטלפתית של החתולים, בשביל לשמור על עצמם ולמכור את הסוד לאקדמיה הרבגונית שמעסיקה ו\או סוחטת אותם. תחת האור הרך של מלאך זוטר בשם תוראן שיוקאי זימן, הזוג תכננו להציג את עצמם לפלאפי כיועצי טיפוח אישי, חבילה שלמה שכוללת טיפולי עוד ותפירת צעיפי אופנה לפי מידה.

ביום ההימורים הגדול, הם הגידו מוכנים. עם בראס שיסחב סחורה של צעיפים וכדורי צמר סגלגלים, יוקאי ונרקיס נכנסו למרפסת הפרטית של פלאפי, מובלים על ידי משרת שמנוני בשם גבינה.
במרפסת עצמה, נרקיס הקסים את פלאפי במחמאות על הסגנון האופנתי המבריק שלו (טורבן גדול ומגוחך) ובהשתפכות על פרוותו הנאה ועיניו הבוהקות. יוקאי בינתיים הבחין שמשהו אינו כשורה בחדר - החתול לא התנהג כמו חתול, כל היושבים לבשו טורבנים ובגדים חמים מידי, וכולם הקדישו תשומת לב לא סבירה לכובע של נרקיס. משהו שם היה מוזר.
פלאפי, בשלב מסוים, השתיק את נרקיס, והציע לזוג הצעה - אם הם ישכנעו חתול צמרת בשם לורד פצפצים להתחיל ללבוש כובעים, הוא ייתן להם את מה שהם באמת רוצים - סודות על העיר. הוא הודה שהוא לא בטוח בשביל מי ומה הם באמת עובדים, אבל שחבל לבזבז כזה כשרון בהקסמת חתולים. בתמורה, הוא דרש לשטוף את המוח של בראס כדי שישגיח שזוג השרלטנים באמת עושים כדבריו. אחרי התייעצות קצרצרה (שלא כללה את בראס המבועת, שזוג אנשים בטורבנים שחורים החזיקו במהלך המשא ומתן) נרקיס ויוקאי הסכימו להשליך את בראס לחתולים, כמו שאומרים, ויצאו עם כדורי הצמר והצעיפים שלהם, להקסים את לורד פצפצים.

מעט אחריהם, בראס יצא מהמרפסת עם מבט מזוגג בעיניים, וברט, תחת ההשפעה הטלפתית המסתורית של פלאפי ואנשיו. בזירה בינתיים, הכלבים ועכברושי הביבים שטופי המוח התחילו בקרב לקול תרועות ושריקות הקהל.

הלילה עוד צעיר, וזוג השרלטנים שלנו יצאו לכיוון המטרה החדשה שלהם, תוהים באילו צרות הם סיבכו את עצמם.

יש לי הרגשה שאני הולך ליהנות להריץ את המפגש הבא :eek:rccooldark:
 

The Time

פונדקאי ותיק
הדמויות:
ניל (לשעבר יוקאי, השחקן עוד נסגר על הפרטים של הדמות), טיפוס אניגמטי עם עבר בטיפול בחיות קרקס וליצנות שיודע את השמות הסודיים של מלאך אחד ושד אחד
נרקיס, אשליין ראוותני עם עבר כתופר וחייט
פרסי, חבר בכת אוניברסיטאית לזימון ישויות שלא מן העולם הזה שמצא את דרכו לעיר הלילך אחרי תקרית שכללה ניסיון התנקשות במורה שלא היה נדיב מספיק בציונים.
הדב"שים:
בראס ומנו, שני שומרי ראש,
ספחת\חבצלת, פרחח רחוב שהחבורה הצילה משליטה טלפתית של החתולים
פלאפי, ו-יד ברזל, חתולי עולם תחתון
הלורד פצפצים - חתול צמרת

נתחיל מריטקון קטן - מה שהתחיל לא היה הקרב בין הכלבים לעכברושים, אלא הסרה טקסית ודרמטית של השלשלאות המוגזמות שמארגני הקרבות מתחו מסביב למלונות של כלבי הקרב. נחזור למלונות האלה בהמשך.

בדרכם לרחבה של הלורד פצפצים בשביל למכור לו כובע לבקשת חתולי העולם התחתון, ניל ונרקיס נתקלים במכר מהתקופה שאימנו אותם בכפייה באוניברסיטה להיות מרגלים - המתמטיקאי השרירי פרסי. הם מדברים קצת על הא ועל דא מתקופת לימודיהם מה שמסגיר לבראס - שכזכור, הפך למרגל מטעם חתולי העולם התחתון - שהשלושה היו באוניברסיטה הרבגונית הידועה לשמצה.
בינתיים, החבורה הגיעה לכניסה לרחבת הלורד פצפצים, אך השומרים לא מיהרו לתת לחבורה של בני אדם מלוכלכים שאפילו לא מלווים בחתול להיכנס. נרקיס התחיל להציע להם את מרכולתם (כמה כדורי פרווה, מחמם אוזניים וצעיף) בקולי קולות, כדי שגם הלורד יישמע. לפרסי הייתה תוכנית ערמומית יותר - מבלי לדעת באמת מה מתרחש, הוא החליט לעזור לזוג המכרים שלו מהאוניברסיטה בניסיון המכירות שלהם. תוך שהוא מציג את עצמו כמנהל החשבונות של "ניל ונרקיס בדים בע"מ", הוא התחיל להציע את אותה הסחורה שנרקיס התרברב בה מול הרחבה של לורד חתולים מתחרה בטווח שמיעה. התוכנית עבדה, והלורד פצפצים, בתור חתול רברבן וקנאי, הכניס את החבורה לרחבה שלו בשביל לוודא שהוא לא יאבד את ההזדמנות העסקית ליריבים.

ברחבה, נרקיס התחיל בנאום מכירות חוצב להבות שהסתכם בכך שהלורד פצפצים הורה למשרת שלו, "משרת" ("כל בני האדם כל כך דומים! אי אפשר להבדיל ביניכם") לתאם עם מנהל החשבונות של החברה את קניית כל הסחורה שלהם. ל-"מנהל החשבונות" בינתיים, פרסי, אין מושג מה שווי הסחורה שהוא מנהל כי הוא הצטרף אליה לפני בערך שלושים שניות. משא ומתן מעורפל ומסוכן על שווי הסחורה הסתיים בכך שנרקיס התפרץ והציע את המחיר הסביר של הבדים ברשותם בתור "הנחה מיוחדת" אם הלורד פצפצים יסכים ללבוש בעצמו את מחמם האוזניים הכחול והרך הזה, בתור פרסום לחברת הבדים שלהם. הלורד פצפצים הסכים, ומרגע זה התחיל להסתובב עם מחמם אוזניים כחול שנראה עליו מגוחך במיוחד.
בזמן הסאגה הזאת, ניל (לשעבר יוקאי) עשה כמה דברים אחרים. ברקע של המשא ומתן מלונות כלבי המלחמה נפתחו אחת אחת והתגלו כריקות, מה שעורר כעס ומחאה מצד הקהל, שרצה לראות דם. בתירוץ שהוא צריך לשירותים, ניל התחמק מהרחבה של הלורד פצפצים והתקדם חזרה לכיוון התא של פלאפי וחתולי העולם התחתון. בגלגול מוצלח, הוא מצא נקודת תצפית שממנה יכל לראות את הבלאגן הטוטלי בתוך תא ההנהלה של הקולוסאום, ואפילו קלט את המילה "המחתרת" שמישהו צעק מבפנים. הוא המשיך לתצפת על הבלאגן הזה עוד מעט והספיק לראות חבורה של אנשים חמושים ולבושים כובעים גדולים במיוחד יוצאים מהתא ופותחים מעברים סודיים בכמה נקודות בקולוסאום, יורדים מאחורי הקלעים לנסות לאתר את הכלבים הנעלמים. לאחר מכן, הוא חזר לשאר החבורה בעודם סוגרים את העסקה.

אך, מכירת כל הסחורה שלהם לחתול צמרת לא הספיקה לדמויות שלנו, ומרגע שניל חזר, הם עברו לשלב ב בתוכנית - לשכנע את הלורד פצפצים לאמץ אותם כמטפחי פרווה ומעצבים אישיים. ניל לא בזבז זמן והתחיל מייד לעלוב בפרוותו הג'ינג'ית המבריקה של הלורד פצפצים. טוען שטיפוח באמצעות הלשון הוא דבר מיושן, וכי הלורד חייב לעבור להשתמש במשחות המתקדמות שהשיג ממאלפי טיגריסים בצפון הרחוק, שיפתרו את כל בעיות הפרווה שלו לאלתר. הלורד פצפצים, זועם ורושף, התחיל לאיים על החבורה שהוא לא יקבל התנהגות כזאת, וכי הוא דורש התנצלות אם הם לא רוצים שהוא ינצל את הקשרים שלו בשביל לגרש אותם מעיר הלילך לאלתר. ניל ונרקיס, לא מתרגשים, אמרו לו שהם לא הולכים להתנצל על ניסיון כנה לשפר את מצבה הקשה של הפרווה שלו, והלורד פצפצים הציע להם התערבות - אם הם יצליחו לטפל בפרוותה של ירח מלא, חתולה שסובלת מנשירה קשה, הוא יקבל אותם כמטפחים אישיים. אם לא, הם יגורשו מעיר הלילך בבושת פנים.
רגע לפני שסגרו את העסקה, עובדי הקולוסאום פתחו את המלונה האחרונה, ויצאה משם מפלצת. מעין אלמוג בעל עשרות זרועות ג'לטין סגולות ארוכות ומצליפות, שהתחיל להילחם במאבטחים של הזירה לקול תשואות הקהל. נרקיס זיהה את היצור משיחה עם חרש בשרים מזדקן כיצירה של כישוף ביומנסי מתקדם ומסוכן, וידע כי מדובר ביצור לא טבעי חסר בינה ובעל יצר הרסני. זה נתן לניל רעיון.
ניל ידע לזמן את תוראן, מלאך של כפירה וכפרה. תוראן שתי יכולות חשובות - הוא יודע להריח כפירה בנפשות אנשים, ולדרוש מהם לכרוע ברך ולהתפלל. מי שמסרב להעשות כן, מוכה בברק. לתמנון הג'לטין הרצחני בזירה, לפי נרקיס, אין שבריר של שכל, ולכן, סביר שלא יהיה לו את השכל הישר לעשות את מה שהמלאך יורה לו. ניל התחיל לרוץ לכיוון הזירה, ופרסי אחריו. השניים הגיעו למקום בדיוק כשתמנון הג'לטין סיים לחסל את רוב השומרים, וניל זימן את תוראן והורה לו להכות את היצור בברק. תוראן ריחף מול התמנון, ששלח בו זרוע ג'לטין כדי לרסק אותו, אך זריקת פגיון זריזה של פרסי הצליחה לחתוך את הזרוע ולקנות לתוראן את הרגע שהוא היה צריך -KNEEL, המלאך רעם, והתמנון לא הקשיב
אז פגע בו ברק
רוב השומרים מתו מייד, כמו גם התמנון, וכמעט גם ניל. למזלו, הוא היה קצת יותר מרוחק מהעונש השמיימי, ולמרות שאיבד הכרה הוא עדיין נשם. פרסי הרים את ניל על זרועותיו, ונשא אותו ברחבי הקולסאום בצעדת ניצחון, לקול התשואות של עיר הלילך.
נרקיס, בזמן כל הטירוף הזה, הלך חזרה אל פלאפי וחתולי העולם התחתון. התא שלהם היה בכאוס מוחלט, ורק פלאפי ועוד שומר אחד נשארו במקום, נראים מרוטים ומותשים. נרקיס דרש תשלום על העבודה שלו ושל בני לוויתו, על הטיפול במפלצת ועל מכירת הכובע ללורד פצפצים. פלאפי הסתכל מהחלון אל הרחבה של הלורד פצפצים, ואמר שהוא לא הולך לתת לחבורה את התמורה על ביצוע המשימה עד שהלורד ילבש כובע, ולא מחמם אוזניים מזורגג. אבל הוא הסכים לשלם לחבורה על הטיפול במפלצת, והעניק להם מאה מטבעות זהב ומגילת קסם ביומנסית (שתיתן לנרקיס לשאוב רעל מיצור רעיל או מורעל). נרקיס קיבל את התשלום, וכובע שעליו למכור ללורד פצפצים, אבל דרש עוד דבר אחד מהחתול - לשחרר את בראס מהשליטה המוחית. פלאפי הסכים בחריקת שיניים, אבל הורה לנרקיס לציית לכובע בכל דבר עד שישימו אותו על הראש של הלורד.
בדרך החוצה, הכובע שאל את נרקיס אם יש לו משהו לאכול. נרקיס, מופתע מעט, הציץ בכובע, וראה בו עכבר.
ואז נתן לו משהו לאכול.
 
Top Bottom