• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

רשומות הדוכסות האבודה- פרק ג, צילו של הדרקון

פלדריק

פונדקאי ותיק
הלדין- כל הדמות הזו של הברון היא איפשהו שילוב של טרגדיה וקומדיה. אני שמח שזה שעשע אותך :)
לגבי מאנדיוס, הרוזן לא היה מבקש את.עזרתו כנראה אם זה לא היה מאוד גורלי למאבק שלו בגובלינים ובגבעת פלדה- וגם לא בטוח שמאנדיוס היה בא אם זה לא היה מעניין אותו, הוא לא ממש רואה את עצמו כפוף לאחיין היותר ארצי שלו.

הקרב נגד אנשי הדג היה מבולגן, אבל מהרגע שהסרטן עבר לצידן של הדמויות הן די הכו בהם, עד אז פשוט הסרטנים עשו בהם שמות.
קרב קשה בהרבה יגיע בחלק הבא.

בנוגע לברון, כן, הוא דמות מאוד חביבה ביחס לרוב העולם סביבו, הן אני והן הדמויות היינו עצובים על הדרך בה הם נפרדו...

לגבי הנבואה, היה ברור לדמויות שהרוכבים האלו הם לא הן(מי הם כן? נגלה אם הדרקון לא יהרוג אותם...) אלא אנשים אמיתיים שיצאו באותו הלילה(כי הם ראו אותם עם העורב של דוג'ה, אבל לא רציתי לבלבל), אבל הנבואות של פרדריק וטיאנה גם לא הוכחו אף פעם כמדע מדויק...

לגבי אנשי הדג, גם אני החזקתי במחשבה הזו, אבל האמת שהדמויות חיסלו את כל אנשי הדג בנקודה הזו, אז זה נותר ברמה התיאורטית😅😉

לגבי דארון, הוא שר הצבא של פתח דרך, והגורם היותר סימפטי ומתון שמייעץ לרוזן.

Top Bottom