• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לא קריטי רעיונות למשחקים להרצה בפרקים

נשים פה רעיונות למשחקים שעשוי להיות מעניין להריץ בפרקים של לא קריטי.

נשמח לרעיונות מכם, אבל כן אבקש מכם לפרט טיפה יותר (ממה שאני הולך לפרט על רעיונות שאני זורק פה) על משחקים שהייתם רוצים לשמוע אותנו משחקים. קחו בחשבון שככל שהמשחק יכול יותר בקלות לתת חוויה מספקת בשעתיים וחצי ברוטו, פלוס מינוס (שנערוך ל־2–3 פרקים) יש יותר סיכוי שזה יקרה.

המשחק Brindlewood Bay
הוא משחק בו משחקים חבורת נשים מבוגרות שיש להן מועדון קריאה של ספרי בלשות ותעלומות רצח. הן נקלעות לחקירה עצמאית של סדרת רציחות מיסתוריות בעיירה שלהן, ולאט לאט חושפות קונספירציה קתולואידית אפלה.

הטוויסט: החקירה של כל מקרה רצח בנויה כך שהמנחה מכינה רמזים (או משתמשת ברמזים מוכנים מאחת ההרפתקאות המוכנות שמגיעות עם המשחק), אך לא את פתרון התעלומה. את הפתרון מציעים השחקנים בשלב מסוים בחקירה, ומגלגלים כדי לראות כמה הפתרון שלהם מדויק.

מכניקה מרעננת ומגניבה שבא לי לראות בפעולה.

אני הייתי שמח לראות אתכם משחקים במשחקים שעליהם אתם מדברים הרבה. למשל פיירבראנדז ונושאות הלפיד, אני אישית לא מתמצא ברוב השיטות האלה אבל אני מניח שחלק מהן לפחות יכולות להתאים גם לפורמט קצר יותר.

"what we lost to the flames" זה משחק שנראה די מגניב ואשמח לראות משחק שלו- משחקים את צוות הקרקע של רובוט ענק שחזר מהקרב הסופי הרוס, ומגלים במהלך המשחק מה קרה לו. משחק חסר מנחה.

"Satan, Pay my rent!" (מה' שנייה) הוא משחק מגניב שבו משחקים חבורת שותפים שחייבת 666$ שכר דירה, והשטן מוכן לעזור להם להשיג את הכסף. מכאניקה פשוטה וחמודה, מאוד הומוריסטי- כשהשטן רוצה שתבצעו פעולות מרושעות, מה שייתן לכם סיכוי הצלחה גבוה יותר, אבל כל פעולה מרושעת תפגע בנשמה שלכם עד שתידונו לגיהינום!

את שני המשחקים אפשר למצוא בitch.io

משחק נוסף שאולי תהנו ממנו הוא wickedness, אבל הוא דורש קלפי טארוט וכנראה ארוך מדי בשבילכם. עדיין, משחק מגניב חסר מנחה שבו מספרים את הסיפור של קובן מכשפות.

למשל פיירבראנדז ונושאות הלפיד
פיירבראנדז הוא משחק שמאוד מתאים בסה"כ למשחק קצר. נושאות הלפיד כנראה פחות. אבל אני אישית גם סקרן לגבי נושאות הלפיד, אז נראה.

"what we lost to the flames" זה משחק שנראה די מגניב ואשמח לראות משחק שלו- משחקים את צוות הקרקע של רובוט ענק שחזר מהקרב הסופי הרוס, ומגלים במהלך המשחק מה קרה לו. משחק חסר מנחה.

"Satan, Pay my rent!" (מה' שנייה) הוא משחק מגניב שבו משחקים חבורת שותפים שחייבת 666$ שכר דירה, והשטן מוכן לעזור להם להשיג את הכסף. מכאניקה פשוטה וחמודה, מאוד הומוריסטי- כשהשטן רוצה שתבצעו פעולות מרושעות, מה שייתן לכם סיכוי הצלחה גבוה יותר, אבל כל פעולה מרושעת תפגע בנשמה שלכם עד שתידונו לגיהינום!

את שני המשחקים אפשר למצוא בitch.io

משחק נוסף שאולי תהנו ממנו הוא wickedness, אבל הוא דורש קלפי טארוט וכנראה ארוך מדי בשבילכם. עדיין, משחק מגניב חסר מנחה שבו מספרים את הסיפור של קובן מכשפות.
מגניב. אבדוק את ההצעות.

אני הייתי שמח לראות אתכם משחקים במשחקים שעליהם אתם מדברים הרבה. למשל פיירבראנדז ונושאות הלפיד, אני אישית לא מתמצא ברוב השיטות האלה אבל אני מניח שחלק מהן לפחות יכולות להתאים גם לפורמט קצר יותר.
לראות או לשמוע?
אנחנו לא בדיוק מעוניינים באפיק יוטיוב בנוסף להכל (או שכן? אלעד הן אלעד הן ;)).

חזרה