• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (5/5)

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
ליילאני רואה שזוהאן מושך את תשומת ליבם של השומרים ועושה כמיטב יכולתה לעזור לו כשהיא מנסה גם למקד את תשומת ליבו של הכלב כשהיא מתקרב אליו כדי שימשיך לנבוח עליה ולא יתחיל לחפש בסביבה. "כלב חמוד, הוא במקרה למכירה?" היא שואלת לאחר שזוהאן מקבל את ההנחיות שביקש.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"אה... אנחנו לא בדיוק מהאזור... אני חושב שזה כמה רחובות מזרחה מכאן..." השומר מגרד בראשו ומנסה לתת לזוהאן כיוונים למקום שהוא חושב שהוא פונדק "הגביע המוזהב". בנתיים, השומרת השנייה מנסה להחזיק את הכלבה שלא תקפוץ על ליילאני. "היא לא למכירה. היא רכוש של הלגיון." השומרת צועקת חזרה לליילאני. "אני מבקשת שתתרחקו מכאן, בבקשה! לפטרל בגשם זה גם ככה לא נעים!"
בזמן שכל השיחה הזאת מתקיימת, הרוח של טאליה מרחפת בשמי הלילה ומגיעה לאחד החלונות. היא מייצרת בידה רסיס של קרח ומנפצת אותו. בין הרוח והגשם, נביחות הכלבה וצעקות השיחה, השומרים לא מבחינים בדבר. זה הזמן לפעול.
 

yds

פונדקאי ותיק
להט מסובב את כף ידו, והטבעת שעל זרועו נותרת קבועה כלפי מעלה. כיפוף קל של אצבעותיו שולח מתוך החלל הריק שבטבעת פרץ של ערפל שחור וגופריתי לתוך כף ידו, שמתגבש לכדור נוצץ של זכוכית געשית. להט מביט סביב, ומשליך את הכדור מעלה מעלה, דרך החלון השבור. הטבעת מתקפלת פנימה, ונקישת אצבעות של להט מציתה את הכדור בעודו באוויר, לפני שהוא מתנפץ בדממה בתוך החדר ושמן בוער מתחיל למלא אותו.

להט מביט לעבר ההומונוקולוס שלו
מה המצב שם למעלה? האש מתפשטת, או שאתה חושב שכדאי שאוסיף עוד קצת שמן למדורה?
 

ליזי

פונדקאי ותיק
בעוד דעתם מוסחת, להט מצליח להתחמק מעבר לשני השומרים ואל מתחת לחלון המנופץ. הוא משליך פנימה את הכדור הבוער שיצר, ומיד שומע רעש של אש שמתחילה להתפשט.
היא אכן מתפשטת, אך בגשם הזה יקח לה זמן לתפוס תאוצה! קולו של ההומנקולוס עונה, אם אתה באמת רוצה לראות זיקוקים, נערי, כדאי שתאיץ קצת את התהליך!
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"כזו התלהבות, הכלבה הזאת מעניינת אותי, אולי אני אקנה אחת בדיוק כמוה, את יודעת מאיפה הליגיון קנה אותה?" ליילאני שואלת בתקווה למשוך עוד כמה רגעים עבור להט וטאליה.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"גברת, אני באמת לא יודעת-" הלגיונרית נקטעת כשהכלבה מפסיקה לנבוח לפתע ומריחה את האוויר. הלחש הנוסף שלהט הטיל גורם לאש לתפוס תאוצה במהירות, ועשן מתחיל לעלות מהמגדל דרך החלון המנופץ. "מה לעזאזל?!" קורא הלגיונר השני, והשניים מתחילים לרוץ לכיוון המגדל.
התוכנית הצליחה - המגדל עולה באש, אך גם אם תצליחו להוציא את אלאניה מחוצה אליו, יצרתם גם בעקיפין מגדלור שהולך למשוך כל לגיונר בעיירה לכאן תוך דקות ספורות. הזמן שלכם לפעול קטן.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
ליילאני ממלמלת לזוהאן "בוא נזוז, להט וטאליה כבר ימצאו אותנו ויספר לנו לאן אלאניה השתגרה..." ליילאני מקפיד ללכת לאט בצורה שלא תמשוך תשומת לב מהשומרים הרצים למגדל, אך עושה זאת ברוחב ראשי כך שלהט וטאליה יוכלו לאתר אותם בקלות.
 

yds

פונדקאי ותיק
להט מסתכל למעלה ומהנהן בסיפוק ''קדימה, הולכים'' הוא מתרחק מהמגדל בכיוון אחר מזה שהשומרים עמדו בו, ומנסה לעשות עיקוף כדי להיפגש מחדש עם ליילאני וזוהאן.
יש חדש שם למעלה? אתה רואה משהו?
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"אנחנו צריכים לסיים איתה במהירות, אסור לתת לה להגיב." זוהאן מחפש בעיניו את להט וטאליה במרץ - הם צריכים להתאחד במהירות. בראשו, הוא עובר פעם אחרונה על אופן הטלת הלחש שיחזיק את אלאניה. למידת ההצלחה שלו יש חשיבות קריטית להצלחת המשימה.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
ארבעתכם מצליחים לעקוף את השומרים ולהתאחד חזרה ברחוב ממנו באתם. כמה רגעים לאחר מכן, להט שומע בראשו העיניים שלי הן לא מה שהן היו פעם, אך אני רואה את המגדל מתחיל לעלות בלהבות, חזק וברור... כמה לגיונרים רצים לכאן מהרחובות הסמוכים... רגע, אני רואה אנשים יוצאים מתוך המגדל! ארבע, אולי חמש דמויות...? קשה לי לומר מכאן, נערי!
 
Top Bottom