• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (3/3)

"כי אנחנו עלולים להישלח בחזרה לשאול בכל רגע?" שואל ארפנוס במעט עצבים ברורים, "זה גם יכול להיות מבחן נאמנות או משהו, אני שונא להיות קשור לרצועה בדיוק כמו כל אחד ואחד מכם, אבל לפעמים צריך לשים לב אם הרצועה הוסרה, או שסתם הדלת פתוחה."

בשילוב זרועות, לינה מהנהנת באיטיות. היא אולי לעולם לא הייתה הסכין הכי חד במגירה, אבל היא בהחלט ידעה לזהות את אילו שכן. וזה נשמע מספיק בוגדני כדי להתאים ליצורות האילו...
''הקול הבטיח לי שבקרוב, אני אוכל לחלק מחדש את הקלפים שניתנו לי''

היא אומרת את המילים כאילו בהתרסה, מנסה לבחון את תגובתו של ארפנוס לדבריה

Meta
[dice:mflk]732396:0[/dice:mflk]

עריכה -

IN
לינה מניחה יד על הצלקת בצווארה ומביטה בבלבול בשאר חברי הקבוצה
''אממ...חבר'ה...הסימן מהחברות שלנו לא עובד יותר'' היא חובטת בצווארה טיפה, במחשבה שזה עובד בדומה למנורות הקסומות שהיו במאורת המאפיה, אבל ללא תועלת
היא מרימה מבט, ושפתיה נמשכות לאחור וחושפות את שיניה בחיוך זאבי
''אני חושבת שמשהו קורה על אמת''

''טוב, אז מה עושים עכשיו? אנחנו לא יודעים עדיין איך חוזה הארורים הזה עובד, אולי ניאלץ לחזור לשאול. אז בינתיים בואו נעשה מה שהן אמרו לנו, ונראה אם הן יכולות לקרוא לנו בחזרה.''
Meta
תפיסה 13

לינה מתופפות באצבעותיה זו על זו בלי סבלנות ''שוב, לא מפריע לי לתת מכות לכמה חבר'ה צדקנים שחושבים את עצמם יותר מדי'' היא לוקחת נשימה עמוקה ''אבל אני יכולה גם לא לעשות את זה אם בא לי אז...'' היא מרימה גבה לכיוון קווי ''תשכנע אותי''

לינה משרבבת שפתיים, ומושכת בכתפיה ''טוב נו. בואו נזוז'' היא לוקחת צעד אחד בטוח בעצמה קדימה, ואז מעיפה מבט לאחור בבלבול
'''אממ...מישהו יודע איך אנחנו מגיעים לספינה?"

בהיסח הדעת, היא מנסה להפעיל את סימן הארורים הכבוי שלה, במחשבה שאולי זה יעזור להשלים את הקסם

פרץ של דם עף מהצוואר של הזדית בפרץ מחריד, פרץ שמאוד מוכר לה.
בעוד הדם זולג הצלקת מופיעה על צווארה.
Mate
לא שזה משנה משהו כרגע אבל לינה מוזעזעת לתור אחד (Shaken) אם יוצא דופן אחד, היא לא מקבלת את המחסר על נסיון להשתמש בתרמית כדי לזייף פציעה או מוות וזוכה לתוסף מצב עבור הבדיקות האילו בהתאם לסיטואציה.

לינה מהנהנת בחיוך מזויף להפליא ''אני בסדר גמור. בואו פשוט נמצא את הספינה הארורה ונגמור עם זה!" היא מסיימת בצעקה, ןאז פותחת את אגרופיה הקמוצים, זנבה המצליף בוגד במסכה שהיא מנסה להלביש על רגשותיה המעורערים מהחוויה הבלתי נעימה

אייג'ווין כמעט לא מסוגלת להסתיר את ההתרגשות שלה מהעובדה שהם אולי חופשיים. היא מקפצצת במקום וממלמלת משהו בשמחה, אבל בסוף כנראה מסכימה עם האחרים שיש להזהר וללכת להשלים את המשימה בכל מקרה. היא ניגשת ללינה העצבנית ונותנת לה נשיקה על הלחי, לינה מרגישה לשנייה אחת כאב ראש נוראי וסחרחורת אך לאחר שהשנייה חולפת היא מרגישה את הקשר הטלפתי שנוצר בינה לבין אייג'ווין.
META
שם את הטריק false flanker על לינה

לינה נותנת זינוק מהיר לאחור ומרימה אגרופים, חושפת ניבים ומאלה את זנבה לתנוחה מאיימת, לפני שהיא קולטת שאייג'יווין שוב הפעילה את אחד הטריקים שלה...הדם ערער אותה יותר משרצתה להודות. היא צובטת את גשר אפה וממלמלת ''תודה אייג'ווין. בכל מקרה, אנחנו צריכים למצוא איזו עיר קרובה, מקום יישוב, משם נוכל להתחיל לעבוד.'' היא מביטה סביב, מנסה לחפש רמזים בדרך, באיזור, אולי סימני עשן מארובות, סימן חיים לעיא כלשהי באיזור. כמה שיותר גדולה יותר טוב
Meta
הבחנה
[dice:6s4w3]732468:0[/dice:6s4w3]

חזרה