• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (3/3)

yds

פונדקאי ותיק
סיילאס מהרהר לרגע, ואז מוריד את הקוף מראשו ולוחש לו משהו. הקוף מסובב את ראשו במאה שמונים מעלות לכיוון סיילאס ופולט צווחה של עלבון, וסיילאס מגלגל את עיניו ''סליחה, זה לא חדש לך שייצרתי אותך רק בשביל ניסויים! תחשוב על זה ככה...אתה מקדם את המדע!".


הקוף פולט ציוץ ספקני, צועד על זרועו של סיילאס, ומפנה את ראשו הצידה בזמן שכף היד הקטנה שלו נצמדת לכף היד המוטבעת על הדלת.
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
הקוף ניגש ומניח את ידו על טבעת היד שזוהרת באור אדום בוהק והקוף צורח בכאב בעוד דמו מתחיל לרתוח ולבעבע.
בעוד זה קורה זיקוק נוצר ונשלח לשמיים, משאיר מאחוריו שובל עשן גדול וברור ממרחק.
mate
הקוף צריח להציל קשיחות לחצי ל17 או לקחת 39 נזק אש
 

yds

פונדקאי ותיק
הקוף צווח באימה כשהיד שלו נחרכת, ומתחיל להימס לתוך הזרוע של סיילאס - לא ברור אם הוא נמס מהלהבות, או פשוט נסוג למקום מבטחים.
Meta
גלגול קשיחות -
1ק20 + 5= 19+5 = 24
 

אביעד

פונדקאי ותיק
גורן מציע: "תנו לי להסתכל שנייה, אולי אני אצליח לפתוח פה" מנסה לגלות איך כן אפשר לפתוח את הדלת, מנסה להסתכל אם יש איזה פתח למנעול, אולי יש איזה רמז שהשאירו הבונים של הדלת. "מה נסגר עם הדלת הזאת?" הוא תוהה
meta
מטיל עירנות מוגברת
מטיל גילוי קסם
מאגיה אם צריך: 27
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
אחרי בדיקה זהירה גורן מצליח להבין מה הדלת הזו, או ליתר דיור כף היד הטבוע בה.
טבעת היד היא למעשה חפץ קסום מתוכם ביותר המשמש כמנעול עבור המגדל, כאשר מניחים עליו את היד הוא "מופעל" וההפעלה שלו פותחת דרך למגדל.
פרץ האש למעשה לא היה מלכודת קסומה מסורתית, זה היה "כשל" של הפעלת הקסם שסביבו נארגו קסמים בשביל שהאנרגיה מה"כשל" תצא בצורה רצויה, כלומר מלכודת מכוונת.
הסיבה לכשל היא שהנוגע לא ענה על תנאי ההפעלה של החפץ, יתכן שאם תחקורו אותו תוכלו להבין מה תנאי ההפעלה.
 

אביעד

פונדקאי ותיק
"...ואנחנו צריכים את היד המקורית, או לפחות חיקוי טוב שלה, כדי לפתוח את המנעול." קוויס מסיים להסביר לחבריו את מה שהבין מהדלת, וניגש לעשות את מה שצריך לעשות עכשיו: לבדוק איזו מן יד צריך להניח כדי לפתוח את המגדל הזה.
קוויס מתחיל לנסות להיזכר ברמזים על בוני המגדל שקרא בספרייה ההיא בעיירה, אולי שם יש איזה מידע על היד ההיא.
הוא גם מנסה לדחוף לשם מקל ארוך, לראות מה זה יעשה. יד אנושית הוא יתקע שם אחר כך, כשהוא יצליח להבין את המנעול.

out
מגניב
meta

היסטוריה לידע על בוני המגדל 21
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
קוויס נזכר שהוא שמע בעבר אגדה מעורפלת על מגדל קסום שיתכן מאוד שהוא המגדל הכחול, בפרטים מאוד מתושתשים אבל משהו בסגנון של "רק בידי השומר השער יפתח" היה הרעיון הכללי.
המקל בכל אופן נשרף לאפר תוך רגעים בודדים וקוויס בקושי מצליח לשמוט אותו לפני שהלהבה מגיעה ליד שלו.
 

אביעד

פונדקאי ותיק
קוויס משרטט במקל מעגל קטן על הרצפה, מעוטר בסמלים, מניח בתוכו צרור מפתחות, וקוראא לשומר השער: "שומר הקרקעות, בעל המפתחות. אני קורא אליך - התייצב מולי ופתח את השער עליו הופקדת לשמור!"
meta
מטיל קריאה ליצור 2
https://www.d20pfsrd.com/magic/all-spells/c/contact-entity/
לחשים שנוצלו -
1 דרג 1
1 דרג 3
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"הו, שומר אדיב" אייג'ווין צועדת קדימה ומשתמשת בקול הכי מתוק שיש לה, "בוודאי אתה עייף מלעמוד על המשמר שנים כה רבות וארוכות! אם תפתח עבורנו את השער, אני בטוחה שנוכל למצוא סוד במגדל שיוכל לשחרר אותך משירותיך, ותהיה חופשי לנצח."

META
דיפולמטיה: 11+16=27
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
הדמות צוחקת "אני לא שומר מהסוג הזה" היא אומרת ומביטה בכם "אני לא רואה סיבה להניח לכם להיכנס"
out
אתם מוזמנים לגלגל מיומנויות שנראות לכם רלוונטית כדי לגלות מידע על השומר
 

אביעד

פונדקאי ותיק
"אם כך, מאיזה סוג של שומר אתה? אומרים שהיו בעבר כל מיני אנשים שנתת להם להיכנס... לא אומרים שנתת להם לצאת."
out
מישורים 23
מאגיה 24
היסטוריה 15
ידע מקומי 22
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
בעודך מביט בדמות אתה מבין שלא מדובר ברוח עשן קבולה או משהו דומה, למעשה מדובר בסוג של לחש, הדמות הזו היא אווטר של מישהו בעל יכולות מאגיות גבוהות "שומר הדואג לכך שרק אנשים ראויים יעברו, אני שומר על הכניסה לא על היציאה"
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
הדמות מחייכת "אדם שאני מוצא ראויי, זה יכול להיות איכר שוטה שהביא לי צנונית מטוך רצון טוב או רוצח מחריד ששתף את המגדל בדם, הפקטור היחיד לאדם ראויי כאן הוא האם אני מוצא אותו ראויי" הדמות מסתכלת עליכם ואומרת "עכשיו אמרו לי מדוע אתם ראויים!"
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"אנחנו ראויים, כי יש לנו משהו שאין לאף אדם אחר" אייג'ווין מחייכת חיוך שטני, "אנחנו ארורים אבל חופשיים, לבדנו הצלחנו להשתחרר משלשלאות הגיהנום".
 

yds

פונדקאי ותיק
סיילאס חושף את שיניו בחיוך וניגש אל הדמות, מרים אליה מבט מקומתו הנמוכה ''אה...שאלת השאלות. מי ראוי? מה זה להיות ראוי? יש שיאמרו שהייתי ראוי כי הצלתי את חייהם של אלפים במלחמה...אבל מי ששחט אותי כנראה חשב אחרת. אם אתה מסכים שלהיות ראוי זה עניין סובייקטיבי, אז אני אגיד לך מה הפרמטר האובייקטיבי - כוח'' הוא מסנן את המילה החוצה, רוקו ניתז לכל עבר ''לנו יש את היכולת והכלים להיכנס למגדל שלך, שומר יקר. אם לא תכניס אותנו בנימוס, נעשה את זה בכוח. כמובן לא נוכל להיכנס דרך הדלת הראשית'' הארס נוטף מפיו של סיילאס
''אבל גיליתי שקל בצורה מפתיעה להיכנס לבניינים אחרי שהפלת להם את כל הקירות. אנחנו היינו מספיק נחושים כדי לברוח ממלתעות הגיהנום, חבר יקר. אתה חושב שלחש אש וכמה חידות קריפטיות יעצרו אותנו? אתה מוזמן לנסות" החיוך של סיילאס גדל לגודל לא טבעי, והוא מסחרר את אחד מסכיני המנתחים שלו על אצבעותיו ''נראה איך זה ישתלם לך. המגדל הזה יפתח בפנינו בדרך זו או אחרת, השאלה היא לא האם, אלא איך - והאם אתה תשרוד אחרי שנעשה את זה''
 
Top Bottom