• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאתו של קתולהו-בית קורביט עץ משחק(4/3)

נושא
הנדאאוטס
ליה בבישנות מעבירה אצבעות בשיערה.
"האמת שחשבתי שלחקור את כנסית התבונה הכוכבית יכול להיות מעניין... נראה שיש להם קשר לבית קורביט ואולי נמצא שם רמזים? אלא.. אם אתה ממהר'

אאוט:שלם ממאגר המזל כדי לסגור את הפער.
אין:
לבית חולים דרושים רופאים אבל במודעה כתוב
'דרוש רופא חדור תחושת שליחות עם מוכנות לשכר צנוע"
יש זקן מבוסס שמזמינים בשבילו רופא קבוע, מתיאור התפקיד נשמע שחלק מזה מתאים לאח
אבל השכר נדיב מאוד

קהילת כנסיה שחורה מחפשת רופא שיהיה זמין למקרי חירום.

"לא יזיק להגיע מוכנים יותר לבית..." סקוט מסכים עם ליה.
"איך אפשר להגיע אל כנסית התבונה הכוכבית? זה ארגון גלוי? אני בספק אם הם ישתפו פעולה אבל אולי שווה לנסות".

ooc: מתנצל על העיכוב.
ה"רכבת" קצת יצאה מהמסילה, ולא הייתי בטוח איך להחזיר אותה, בלי שזה יהיה מאולץ וריילרוידי במובן הכאוטי הרשע.

ic:
אחרי שיחת טלפון זריזה, פגישה נקבעת בכמעט דחיפות.
ג'ון מגיע לבית חולים, בין אם ברגל או תחבורה ציבורית.
בשעת הבוקר המאוחרת, המקום שקט יחסית. יש תחושה מעיקה שמישהו צופה בו, אבל אין לו הוכחה חושית ברורה.

יש פעילות קטנה: רכב לוויות שחור חונה לצד הבית חולים, ואיש מבוגר, כמעט זקן נשען עליה מעשן.

Sp008572.jpg

בבגדי כומר. ג'ון אאנריאן מזהה אותו. כל מי שגר בפורט ארמגדו מעל כמה חודשים מכיר אותו. אחרי הכול, כולם במוקדם או במאוחר פוגשים אותו: מנהל בית הלוויות.
ג'ון גם התרועע איתו אישית, כך שהוא מכיר אותה בשם. חוזה שה-קורות',או כפי שהוא מוכר יותר "האב חוזה". הוא כומר. כנראה. אם כי לא ברור של איזו כנסיה או זרם, אבל נראה שכמעט כולם מכבדים אותו ברמה כזאת או אחרת.
האב חוזה, כמובן טיפל במשפחתו של ג'ון, טיפל בכל הפרטים הטכניים, ונתן לו מעין עזרה ראשונה נפשית,עם הביטחון שלו שנראה שאינו מתערער משום זוועה בעולם. ענייני, כמעט יבש.
הוא לא ידוע ברגישות, אבל הוא מקרין מעין אמפטיה מחוספסת שמתעלמת ממה שמקובל חברתית.

צמד אחים מעמיסים גופה לרכב.
הוא קם קצת מתנוחתו הזחוחה.
"אה. ילד השריפה" הוא פונה תוך כדי הפרחת עשן.
"נעלמת להרבה זמן. כבר חשבתי שאתה מעדיף קברן אחר"

ליה מצחקקת.
"לא לא. אני לא חושבת שלאדון מייהאם תהיה סבלנות לתוכנית חדירה כזאת שבטח תיקח חודשים, בהנחה שהם עדיין מתפקדים כארגון מסודר." היא מנידה בראשה.
"התכוונתי לבניין הפיזי- הכנסיה עצמה. נראה שאף אחד לא רוצה להסתובב שם מאז הקרב ההוא, אז אולי יש משהו שקשור לבית קורביט, נראה מהכתבות שיש קשר ביניהם"

"האב חוזה" ג'ון מניף את ידו לשלום ואומר "אני רואה שאתה עוד זוכר את העניין. יש לך במקרה פרטים חדשים על מה שקרה בזמנו? אני קצת מודאג בגלל כמה התפתחויות חדשות" סותם ג'ון ולא מפרש.

חוזה מפריח טבעת עשן. "פרטים חדשים? לא" מניד בראשו.
"מצד שני, אתה כבר לא ילד. אז אולי אתה יכול להתמודד עם כמה עובדות ישנות"
גופה מפונה לרכב, וחוזה נכנס למושב הנהג.
"יש לי עבודה, אבל אנחנו יכולים לדבר בדרך"

מצד שני, הוא קבע ראיון עבודה.
לאן ילך? ליצב את החיים שלו או לרדוף אחרי צללים?

הכנסיה נמצאת באיזור ישן ומוזנח שטכנית שייך להוליהיל, אבל המקום מוזנח עם חורים בכביש.
אנשים מסתובבים במבט בוהה במעין חוסר מטרה- או מטרה שאף אחד מלבדם לא רואה.

מאחורי גדר של מוטות מחודדים חורבות הכנסיה נמצאים.
זה מעין פארק יפה, עם בריכה מלאכותית קטנה.
המקום נראה פראי וחרב באופן לא פרופצינלי לחורבן של עשר שנים- מלבד זאת, בעיתון דווח על קרב יריות בין שוטרים לאנשי כת... זה נראה כאילו פגזים היו מעורבים כאן, או טנקים.

הרוח שורקת באופן מגחך ולועג בין הצמחיה שמרשרשת בעליה. לא נשמעים כאן ציוצי ציפורים, אלא דןןקא... ציוצי עכברושים.
אין בעיה להכנס, פשוט יש תחושת בטן רעה מאוד.
אבל בלי תירוץ של ממש להמנע מכאן, ליה וסקוט נכנסים אל המתחם.
אין דלת או כניסה ברורה לעין אל הכנסיה. הם צועדים בדשא, מדי פעם דורכים על קליע ישן.
פעם אחת, ליה נרתעת בבהלה מצליל פיצוח ומגלה שרמסה עצם של אצבע. אנושית?
עוד סימנים לקרב נוכחים- כובע שוטר נעוץ בתוך ענף שצומח מתוכו.
יש תחושה לא נעימה שמישהו צופה בהם. מבט לאחור, יגלה שליד הכניסה דמות מכופפת של זקן בקסקט בוהה בהם

הריח ברכב הוא... עשיר; ריח עשן וטבק, חומרי חיטוי, אלכהול, קטורת וכמובן אי אפשר לחמוק מזה- מוות.
גופה עטופה בסדין רטטה על הספסל מאחור בעוד הרכב הקודר נע והמנוע זע.

"הוריך היו אנשים מאמינים" הוא אומר וחושף שיניים מוכתמות מעישון קיצוני.
"הם היו נבונים. נבונים מדי." הוא אומר בטון נדיר של אבל.
"רוב האנשים הם כבשים, נוח להם בין גדירות המכלאה, לא מעזים להביט אל העלטה." הוא יוצא ממתחם הבית חולים, רכבים מפנים את הדרך ביראת כבוד.
"הוריך היו שונים. הם הביטו בעלטה ולא מצמצו. צבא הכבשים הבורים, זרים ודגנארטים לא יכל לסלוח להם על כך." הוא שותק, נותן לדברים לשקוע.

אאוט:גלגל זיהוי נסתר
וגלגל בשביל ליה מיסטיקה )65/32/13
אין:
עם עין אחת דמוית חלב מקטרקט ועין שניה אפורה, הוא בוהה.
הוא לא עונה. במקום זאת הוא עושה מעין הצדעה מוזרה ואז מכסה את עינו החולה, הצדעתו המוזרה על פניו... יוצרת צורה?

הוא נראה מצפה לתגובה ספציפית

Out:
סקוט זיהוי נסתר: 92 (כשלון)
ליה מיסטיקה: 9 (הצלחה קריטית)

אני לא יודע אם לגלגולים הללו יש השפעות על התגובות של הדמויות שלנו אז אני רושם באינפליי מה שנראה לי הגיוני.

In:
סקוט מנסה להחזיר לזקן את אותה הצדעה מוזרה.

הזקן מניד בראשו בכעס להצדעתו של סקוט, מחליק את ידו מפניו, מתכוון לשלוח אותה לכיס אפודתו- אבל ליה, ששנים היא מסוקרנת, אולי אובססיבית לגבי כתות ומיסטיקה, מזהה את ההצדעה ומגיבה בתגןבה הנכונה-
היא מניחה את ידיה לפניה

הזקן מהנהן. מחייך. הוא מדדה, קדימה חולף על פני סקוט וליה מסמן להם לעקוב אחריו.

ליה:"...זה מוזר." לוחשת.
"אבל אם הוא חושב שאנחנו חברים... אולי זה יקל עלינו לחפש דברים... או שאתה מעדיף שנחמוק ממנו?"

הזקן מניד בראשו בכעס להצדעתו של סקוט, מחליק את ידו מפניו, מתכוון לשלוח אותה לכיס אפודתו- אבל ליה, ששנים היא מסוקרנת, אולי אובססיבית לגבי כתות ומיסטיקה, מזהה את ההצדעה ומגיבה בתגןבה הנכונה-
היא מניחה את ידיה לפניה

הזקן מהנהן. מחייך. הוא מדדה, קדימה חולף על פני סקוט וליה מסמן להם לעקוב אחריו

"פרט בבקשה יותר. האם מדובר בשטן מכתבי הקודש שלמעשה שולט בעולם והורי התנגדו לו? השדים רצחו אנשים והורי ניסו לעצור אותם? מה קרה?" ניסה ג'ון להבין יותר, כל הדיבורים האלה על עלטה הזכירו לו את הגיהנום שהוא למד עליו בכתבי הקודש.
אאוט
מדובר כמובן בכתבי הקודש הנוצרים-פרוטסטנטיים, שאותם מעולם לא קראתי (למעט התנ"ך) ולכן אני יודע רק בערך מה כתוב בהם. אם אני מקשקש בקומקום תקן אותי בבקשה.

חזרה