• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאתו של קתולהו-בית קורביט עץ משחק(4/3)

נושא
הנדאאוטס
"חששתי שגם אתה תתפתה להקריב את עצמך לטובת קורביט." רם עונה.
"האחרים רצו לחסל אותך ליתר בטחון, אבל התחייבתי שכל עוד לא תדע את האמת- לא תהיה ממך סכנה. אבל.. גילית את האמת... ובכל זאת לא שיעבדת את עצמך לקורביט. אז אני שמח שעמדתי על כך.'

רם מביט בכל החבורה- סקוט, טיטוס, גון וגם ליה.
"לרוע מזלכם נחשפתם למשהו שהיה עדיף לכם שלא להיחשף אליו. אתם יכולים לנסות להפנות את הגב ולנסות להמשיך את חייכם כאילו כרגיל."
הוא לוקח נשימה עמוקה.
"...או שתפנימו את העובדה שנחשפתם רק לקצה קרחון של עולם אפל שמאיים לבלוע את האנושות. לא ביקשתם את זה- אבל האנושות זקוקה לכם. אני מזמין אתכם להצטרף לארגון שהוא כנראה היחיד שחוצץ בין הטירוף לאנושות."

אאוט:

בעקרון זאת ההזמנה לקמפיין/תרחישי המשך.

ג'ון שותק במשך דקות ארוכות. "זה... לא ממש מתאים לי. מצטער" אומר ג'ון ויוצא מהחדר בטריקת דלת, קולו מעורער והתנהגותו נראית מוזרה לחוקרים האחרים.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אפילוג - ג'ון אנריאן
לאחר יומיים, החוקרים האחרים מצטערים לקבל את ההודעה שהרופא שחזר לעיירה, ג'ון אנריאן, נמצא מת בכנסיית התבונה כוכבית, לאחר שהתאבד בירייה מאקדחו האישי. קבוצה של עכברושים מתים נמצאו לצד גופתו.

אאוט
כמו שאמרתי, נהנתי מאוד מהמשחק אבל אני חושב שארצה לקחת הפסקה מהאימה במשחק, והאפילוג הזה נראה לי כמו סיום טוב לטרגדיה שהיא הסיפור של ג'ון. אשמח לעקוב אחרי קמפיין / תרחיש ההמשך שלכם.

טיטוס מרשה לעצמו להתרווח מעט כשג'ון נרגע. הוא מוריד את היד מהאקדח הנצור וממשיך לשבת על השולחן.
למשמע ההצעה של השריף, הוא עונה לו מיד "צ'יף, אתה מכיר אותי מספיק זמן כדי לדעת שאני החייל הנאמן שלך - איפה שתרצה אותי, אני שם."

IN:
סקוט החבוש והדואב מסובב את כסא הגלגלים שלו ומפנה את גבו אל החבורה, "לא תודה, החקירה הזו הספיקה לי בהחלט!".

OUT:
נהנתי מאד מהמשחק! תודה dragonian dragonian ! אבל כרגע יש לי קצת יותר מדי קת'ולהו בחיים חחח (קמפיין, חד"פים וספר).
בהצלחה ואולי נפגש בתרחישים אחרים.

רם מהנהן. ".. יכול להבין את ההחלטה."

ליה מתכופפת ליד סקוט:"תודה לך. בלעדיך.. לא הייתי מגלה אמת גדולה כל כך.. אבל אני לא יכולה לעצור עכשיו.'

רם שולף שתי תגים עם רשתי תיבות F.U.M.E
"אתם כעת חברים בארגון F.U.M.E-
Federal Unit (for) Mythos Emergency.
סוכנות פדראלית של אנשים שנחשפו למית'וס. אין רבים מאיתנו, וגם כמו שאתם רואים, אנחנו מאבדים רבים מהמעטים בדרך. אין לנו הרבה משאבים, אבל איפה שאפשר אנחנו מגבים אחד את השני. במקרי קיצון, יש לנו גם חברים עם דרגות קצונה במשמר הלאומי )National Guard
אבל לרוב אי אפשר להסתמך על זה. כנראה שרוב הזמן תמשיכו בחייכם הרגילים; תהיו סוכנים "רדומים"- אבל אחרי שנתקלתם במוזרות אחת סביר שתיתקלו בעוד. אז אתם עשויים "להתעורר' על דעת עצמכם, או שסוכן אחר יצור איתכם קשר.'

התגים נראים כמעט רגילים- אבל בצד השני, יש מעין מיניאטורת זהב של עין כמעט סגורה לגמרי, וישנה כתובת בשפה לא ברורה מסביב.
"העין שנפתחת מסמלת את החשיפה שלכם למיתוס ואיכשהו היא מגיבה לידע. אם תשרדו מספיק.. תדעו עוד"

----

אאוט: תודה לכל השחקנים שהחזיקו עד הסוף.
זה לא היה מובן מאליו שחקנים באו והלכו אבל סיימנו.
תודה לכם מקווה שבאמת נהניתם.
לשחקנים שממשיכים (רק פינגווין) תטיל 2 ק 6 לרפא שפיות
בנוסף מתחת למד מיתוס הוסף "מיומנות"
FUME: הבסיסי הוא מדד המיתוס שלך כרגע ועוד 1 ק 10

זה מסמל את היכולת להשיג בני ברית נוספים/תגבורת/משאבים/טיפים מהארגון מעבר למה שאתן בתרחיש.
בנוסף על כל גלגול מיומנות שנכשל אתה יכול לגלגל גלגול התקדמות. אם תרצה נטפל בזה בהרשמה לתרחיש הבא.

אפשר לסגור את העץ אני מניח, כל השאר יכול להיסגר בפרטי או בעץ הבא.
אם יש למישהו- שחקנים שנשארים ואלה שלא, נקודות שאתם חושבים שהייתי יכןל לשפר או נקודות שכדאי שאשמר דוקא אשמי לשמוע.

.

תם ולא נשלם.

חזרה