• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז קיקסטארטר - אל הפרא השואג

מי שצופה ב"זהב לטיפשים" של דינגו דודלס יכול להיות שמח מהפרויקט הזה שנשארו לו רק עוד כמה שעות לתמיכה והוא כבר חצה את יעדי המתיחה.
הספר מכיל מפלצות מאמבריה, קסם ואלכימיה ועוד הרבה דברים שכדאי לבדוק בדף.

מי שצופה ב"זהב לטיפשים" של דינגו דודלס יכול להיות שמח מהפרויקט הזה שנשארו לו רק עוד כמה שעות לתמיכה והוא כבר חצה את יעדי המתיחה.
הספר מכיל מפלצות מאמבריה, קסם ואלכימיה ועוד הרבה דברים שכדאי לבדוק בדף.
די מרשים לראות כמה כסף הם גייסו,אישית לא תמכתי (אחד השחקנים שלי תמך).באופן כללי זה מפתיע כמות האנשים שבאמת מעניין אותם סגנון המשחק (אני אישית שונא את סגנון המשחק שלהם* וכל הזמן אומר לשחקנים שלי שמכורים לזה אם אתם רואים משהו תראו משהו מעניין יותר כמו critical role).

אולי זה בגלל שכל פעם שאני מחליט עכשיו אני אראה את זה אני כמעט נרדם משעמום.בנוסף לכך לשחקנים היו הזדמנויות להפוך את זה למשהו מדהים והם זנחו אותן

כשאתם מדברים על סדרת אנימציה, מדובר על משחק תפקידים באנימציה או על סדרה כללית?
אני מבין שאני לא מעודכן בהכל, אבל קשה לי להבין מההסברים במה מדובר (למעט הסכום המרשים ביותר)

כשאתם מדברים על סדרת אנימציה, מדובר על משחק תפקידים באנימציה או על סדרה כללית?
אני מבין שאני לא מעודכן בהכל, אבל קשה לי להבין מההסברים במה מדובר (למעט הסכום המרשים ביותר)
מדובר על סדרת אנימציה שעוסקת בחוויות ממשחקי מו"ד 5, ויוצרי הסדרה מוציאים ספר הרחבה למו"ד 5, כך שקיים אפקט קהל חובבים - כמו עם הספרים של מאט קולוויל.

חזרה