• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
    הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

קיקסטארטר - אל הפרא השואג

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי ותיק
מי שצופה ב"זהב לטיפשים" של דינגו דודלס יכול להיות שמח מהפרויקט הזה שנשארו לו רק עוד כמה שעות לתמיכה והוא כבר חצה את יעדי המתיחה.
הספר מכיל מפלצות מאמבריה, קסם ואלכימיה ועוד הרבה דברים שכדאי לבדוק בדף.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ואו, 2.5 מיליון דולר - ואין לי מושג למה.
מישהו יכול לבאר?
(וכהערה, עדיף לשים את הקישור הישיר לקיקסטרטר ולא כל מיני קיצורים דרך אתרים צד ג׳)

בן מחצית

פונדקאי מהשורה
מי שצופה ב"זהב לטיפשים" של דינגו דודלס יכול להיות שמח מהפרויקט הזה שנשארו לו רק עוד כמה שעות לתמיכה והוא כבר חצה את יעדי המתיחה.
הספר מכיל מפלצות מאמבריה, קסם ואלכימיה ועוד הרבה דברים שכדאי לבדוק בדף.
די מרשים לראות כמה כסף הם גייסו,אישית לא תמכתי (אחד השחקנים שלי תמך).באופן כללי זה מפתיע כמות האנשים שבאמת מעניין אותם סגנון המשחק (אני אישית שונא את סגנון המשחק שלהם* וכל הזמן אומר לשחקנים שלי שמכורים לזה אם אתם רואים משהו תראו משהו מעניין יותר כמו critical role).

אולי זה בגלל שכל פעם שאני מחליט עכשיו אני אראה את זה אני כמעט נרדם משעמום.בנוסף לכך לשחקנים היו הזדמנויות להפוך את זה למשהו מדהים והם זנחו אותן

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
כשאתם מדברים על סדרת אנימציה, מדובר על משחק תפקידים באנימציה או על סדרה כללית?
אני מבין שאני לא מעודכן בהכל, אבל קשה לי להבין מההסברים במה מדובר (למעט הסכום המרשים ביותר)

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
כשאתם מדברים על סדרת אנימציה, מדובר על משחק תפקידים באנימציה או על סדרה כללית?
אני מבין שאני לא מעודכן בהכל, אבל קשה לי להבין מההסברים במה מדובר (למעט הסכום המרשים ביותר)
מדובר על סדרת אנימציה שעוסקת בחוויות ממשחקי מו"ד 5, ויוצרי הסדרה מוציאים ספר הרחבה למו"ד 5, כך שקיים אפקט קהל חובבים - כמו עם הספרים של מאט קולוויל.

tkhag1

פונדקאי ותיק
אני מאוד מחבב את הסידרה, היא די משעשעת.
אבל אני לא השתתפתי בזה, אני חייב להודות שאין לי עניין בספר ואני לא בטוח כמה הוא ישתלב טוב עם קמפיין רגיל