• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

קולות מהטבע+עקעקים וחוקרים+תחליף בשר+סלנג של קופי אדם+מחשבים נוטפי דבש+ צמחים טורפים בחממה+עבדות נמלים+סיפורה של דולפינית

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

בהמשך לדיון בנוגע לצלילים בפנטסיה (בפורום מד"ב ופנטסיה), הנה עוד כמה דוגמאות לדרכים בהם מפיקים קולות בטבע.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

אחת החברות בעולם פנטסיה-מדע-בדיוני היברידי שאני עובד עליו משתמשת במחשבים מבוססי דבש. אני בחרתי בזה משום שזהו חומר משמר וזה נשמע מתאים לעולם כזה ולחברה שהמוטיב שלה הוא טכנולוגיה ומאגיה מבוססי צמחים. עכשיו אני קולט שמישהו מציע את הרעיון הזה ברצינות...

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

אני אהבתי את הסיפור הקטן ומחמם הלב הזה. הוא גם הזכיר לי, להבדיל אלף הבדלים, את הסיפורים של פול אנדרסון על מומחי הליגה הפולסטכנית הבונים תותבים למינים חייזרים שונים. הוא גם מראה את התושייה של הדולפינית גם אם דרך השחייה שהיא בחרה לעצמה פוגעת בה בטווח הארוך.