• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

חיפוש שחקנים קבוצת אונליין מחפשת שחקן / שחקנית

A

Anonymous

Guest
כל מה שתכננו לעשות הוא לצאת מהכפר יאטה ולהעביר מכתב חתום למושל של קאנפול ובו לבקש הקלה במיסים בעקבות כל התחלואות שהתחילו לפני זמן קצר - בעקבות שהמטאור המקולל הזה נחת מהשמיים בצפון ומאז היבולים הפכו למוטנטיים, המים בנהרות מורעלים ועוד מספר התרחשויות הזויות שלא היינו חולמים עליהם בלילות הפרועים ביותר שלנו מתרחשות לא פעם ולא פעמיים בכל יום! אבל רצה הגורל והדרך שלנו הופכת לקשה יותר ויותר, עם כל צעד שאנחנו מתקדמים אנחנו מגלים את הזדון והאסון שמולו אנחנו מתמודדים כמו עצים בודדים העומדים בפני סופה.
--------------------------
שלום לכולם! הקבוצה בה אני משחק מגייסת שחקן או שחקנית לקמפיין שבועי כבד מכנית ונרטיבית! כמה פרטים:
1. שיטה - פאתפיינדר 2 עם כל התוכן הרשמי שיצא וייצא. יש מספר מועט של חוקי בית.
2. פלטפורמות - מפגשים אונליין ברול20 והתכתבות בדיסקורד בין סשנים.
3. תדירות - סשנים אונליין כל יום שני מ8 עד 11. לפעמים מתחילים ב7:30 אם כולם זמינים. ההתכתבות בדיסקורד היא 24/7 וכוללת רולפליי בין סשנים: לפעמים אנחנו ממש ממשיכים את המשחק שם עם הגבלות כאלה ואחרות, לפעמים סתם עושים שיחות מדורה.
4. מערכה ואוירה - משחקים במערכת Homebrew שהמנחה יצר מ0 יחד עם השחקנים באוירת grimdark. יש לנו ערוץ Worldforging אקטיבי בו השחקנים והמנחה יחד מוסיפים עוד ועוד נתונים על העולם פלוס כמות תוכן גדולה בצורת Wiki בתוך רול20 עצמו.
5. אורך צפוי לקמפיין - לא ידוע בקטע טוב 🙂
6. הקבוצה כרגע כוללת 3 שחקנים המשחקים דמויות בדרגה 3: גמד לוחם, בן אנוש אשף וחצי אורק דרואיד. אנחנו משחקים כבר בערך 8 סשנים לדעתי והתחלנו בדרגה 1.
7. הקבוצה כולה בגיל סביבות ה30 וצפונה.
-------------------------------
מה אנחנו מחפשים:
0. שחקנים חברתיים שנחמד לשחק בחברתם, יודעים לקחת ביקורת חיובית בסבבה אם צריך ולזרום.
1. שחקנים המבינים בפאתפיינדר 2 ועם רצון להגדיל את הבנתם. נדרשת שליטה מלאה במכניקה של הדמות והכנסת דפי הדמות / מאקרויים רלוונטים של הדמות לרול20.
2. שחקנים עם רצון לרולפליי עמוק, קונסיסטנטי באוירה רצינית. אנחנו מחפשים דמויות מושקעות עם הרבה נגיעה בעולם ושאיפות עתידיות.
3. שחקנים שרוצים לקחת חלק אקטיבי בבניית עולם עם שאר הקבוצה והמנחה.
4. שחקנים שמוכנים להתחייב להגיע לסשנים באופן קבוע ולהיות אקטיביים בערוץ הרולפליי בדיסקורד.
5. יתרון לשחקנים שמעוניינים לשחק דמות מבוססת זריזות או כריזמה אבל זה רחוק מלהיות חובה. מה שכן חובה זה לא לקחת דמויות שכבר קיימות.
6. אין הגבלות על גיל אבל באופן כנה נעדיף לשחק עם אנשים בגילנו. לא נגיד לא לשחקן / שחקנית צעירים או מבוגרים יותר שיסכימו לכל הדרישות.
--------------------------------
כמה הערות לסיום:
1. יש לנו חוקים ונהלים לגבי איך מתנהלים בזמן אתגרים / קרבות ואנחנו באופן כללי בעד כמה שפחות יציאה מהדמות, במיוחד לא על מנת להתחיל דיון טקטי באמצע אתגר.
2. הדרישות שהצבתי דורשות המון זמן פנוי וזה ידוע. בבקשה תחשבו טוב על האם זה מתאים לכם כיוון שאנחנו משקיעים לא מעט בשחקנים חדשים וכבר התרחשו אצלינו לא מעט מצבים בהם שחקנים שהתחילו בהתלהבות ומהר מאוד גילו שזה יותר מידי בשבילהם ועזבו, מה שהשאיר לנו טעם מאוד מר בפה.
3. אנחנו מצפים הרבה מהשחקנים אבל מוכנים בשמחה לעזור בכל עניין - בין אם מדובר על טכנית ברול20, בהתייעצויות מטא בדיסקורד, התייעצויות רולפליי ועוד. כל עזרה שתבקשו תקבלו כל עוד תשקיעו מזמנכם.
--------------------------------------------
אם הגעתם עד פה והחלטתם שיש מצב שזה בשבילכם הרגישו חופשי לכתוב לי ב:

אימייל: [email protected]
דיסקורד: Omry#9067
פייסבוק: omry bass

המשך יום נעים!!
 
Top Bottom