• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים פרש יסודני - דו"נ 113

פעם ראשונה שאני כותב כישרון, אז בבקשה תהיו סלחניים.

פרש יסודני
דרישות: הטלת לחשי דרואיד מדרג 3
דרואידים פרשי יסודות לומדים לזמן יסודנים ולרכב עליהם בזמן הקרב. אתה מקבל את המאפיינים הבאים:
  • כדי לעלות על רמך אתה צריך לנצל רק שליש מהמהירות שלך.
  • אתה יכול לנצל יחידת לחש מדרג 3 ופעולת בונוס כדי לזמן יסודן בצורת סוס. ליסודן יש את הנתונים של סוס, אבל כל יצור שמתקרב ליסודן לפחות 5 פיט חוטף 1ק4 נזק. סוג הנזק נקבע לפי סוג היסודן: אש ליסודן אש, חותך ליסודן אוויר, קור ליסודן מים ומוחץ ליסודן אדמה.
  • כל אזור שהיסודן עובר עליו הופך לתוואי שטח קשה ל1ק4 תורות.

עריכה אחרונה:
תעלה את הדרג ל3 (טוואי שטח קשה ל1ק4 תורות! נזק כל פעם שמתקרבים!) ותכתוב בדרישות ''הטלת לחשים דרואיד מדרג 3'' במקום ''דרואיד'', כי יש דרישות דרג לחש, ולעומת זאת אין כישרון עם דרישות מקצוע.

מרגיש הרבה יותר כמו לחש מאשר כישרון, ואישית הייתי עושה את זה כלחש בדרג הזה.

1. "כול יצור שמתקרב ליסודן" כולל אותך, או כול אחד מבני הברית שלך. קצת מוזר אם אתה אמור לרכב עליו לספוג על זה נזק.
2. זה גם לדעתי קצת מוזר שאתה סופג נזק רק כשאתה מתקרב ליסודן ולא בשום מצב אחר. אם אתה עומד ליד היסודן ולא זז, או שהוא זז אליך, אתה לא סופג שום נזק. זה קצת מוזר.
3. אין כמה זמן היסודן נשאר.
4. כול אזור- על כול משבצת מגלגלים 1ק4? או על כול אזור שעברו בו בתור? לא משנה האמת מהי הדרך לעקוב, זה הרבה יותר מידי גלגולים ומעקב אחרי סיבובים. עדיף שזה יהיה פשוט לסיבוב וזהו, ולו רק בשביל שלא תצטרך רשימה של "כול משבצת תוואי שטח קשה כמה זמן לוקח לה לחזור לרגילה", כי זה נשמע מתיש.

עריכה אחרונה:
מסכים בהחלט שהייתי יוצר לחש במקום, עם נתוני יצור בדומה לאלו שהוצגו בטאשה ללחשי זימון או לחיה המלווה של הסייר, עם כמה אפשרויות שניתן לבחור מביניהן במהלך הטלת הלחש (במקרה הזה: איזה סוג יסודן).

אני אשמח לשמוע למה בעצם בחרת לכתוב את זה ככשרון, אני מאוד סקרן.

חזרה