• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
  הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
  ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה /

פרק 20 בעונה השניה של הפודקאסט 'אחרי ההתנפצות' עלה לרשת

חזרנו לשחרר פרקים של הפודקאסט 'אחרי ההתנפצות', עבור אלו מהמאזינים שצריכים אסקפיזם.

פרק 20 של העונה השניה שוחרר הבוקר. הוא עוסק בנסיון של הדמויות לחדור אל המגדל של הקוסם וארסימיר, תוך העזרות בשוליה שלו פירני. מסביב, נראה ש'השעון מתקתק' ומאורעות גדולים מתחילים להתגלגל.

אזהרה: בדרך-כלל, אנחנו לא מספקים אזהרות טריגר למיניהן (תוך הבהרה כללית שהפודקאסט עוסק גם בנושאים אפלים וקשים), אבל הפעם ועל רקע הנסיבות אנחנו חורגים מהכלל ומודיעים שבין הדקות 45:30 ל-47:35 ישנו קטע קשה שמתאר זירה של הרג/טבח (באנשים שהיו בעצמם חמושים, לא בילדים וכ"ו, והוא הוקלט הרבה לפני שהחלו הזוועות של חמאס). כך שמי שרוצה להימנע מכך יכול פשוט להריץ קדימה. פירוט 'יבש' של המאורעות האלו נמצא בסוף ההודעה, מסומן ב'ספוילר'.

כמו תמיד, גם אני וגם השחקניות של מלסטרה נשמח לקבל לתגובות, שאלות ובקשות, ונענה להם כמיטב יכולתנו.

.* * *

לינק לאינדקס של הפודקאסט

עולם המערכה מלסטרה

הדמויות מנטרלות את המחסום הקסום ששמר על המגדל של וארסימיר, שידוע להן שהוא 'הוחרם' בידי הפארליל המקומיים, ומגלים שכל העופרים האדוקים והכוהנים החזקים יותר של הפארליל שהיו בפנים נטבחו בידי מכשפות קוצים רעבתניות (דמויות-אדם שנראות כמו נשים זקנות מעוותות עם קוצים חדים שגדלים מהכתפיים, הזרועות והגב שלהן) שהצליחו לחדור פנימה איכשהו.
ראד'לינד קוראת בשמה של גבירת השחר, מבעירה אור לבן בחרב שלה, וגורמת לחבורה להתגלות. מתחיל קרב בין החבורה למכשפות שעסקו בביזה (וגרוע מזה) של הגופות.
 

קבצים מצורפים

 • אחרי ההתנפצות - תמונה לפודקסט.png
  אחרי ההתנפצות - תמונה לפודקסט.png
  57.5 KB · צפיות: 0
פרק מעניין, נהנתי מההאזנה.
היא נחמד לשמוע אתכם מדברים על הקוביות שקניתם בדרקוניקון :) אני מניח שאני נהנתי מזה יותר מאחרים מכיוון שראיתי אותך קונה אותן (או חלק מהן) ואני יודע באיזה קוביות מדובר.
פירני היא דמות מעולה ונהנתי מאוד להאזין לך משחק אותה. מאיפה הגיעו כל המכשפות האלו? ואיזה סוג של יצורים אלו? מדובר בעצם בסוג של אנושואידים או שהם היו אנושיות בעבר, או שזה משהו אחר?
'נבואה שאומרת שאני מלך סטוקלנד?' WTF? זה רפרנס למשהו או סתם בדיחה בטעם טיפה משונה?
אני גם כן סקרן מה בדיוק קרה במגדל. מניח שנגלה בהמשך :)
 
עריכה אחרונה:
תודה רבה :)
ואכן, אלו בדיוק אותן קוביות שראית אותי קונה.
מכשפות הקוצים הם סוג של אנושואודים נגועי-צמח; האם הן קוסמות רעל שאיבדו שליטה והפכו למשהו בין אדם לצמח קוצני ורעיל, תוצר של ניסויים או הכלאה שעירבה קוסמי רעל שאיבדו שליטה - שאלה טובה. אולי היא תקבל בהמשך מענה באוגדן המפלצות.

"נבואה שאורמת שאני מלך סקוטלנד" - בדיחה של נבט שריפררה להתחלה של "מקבת" של שייקספיר.

ואכן, תגלו בהמשך מה קרה במגדל (ואולי גם רמז לאיך מכשפות הקוצים נכנסו פנימה).
 
חזרה
Top