• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
    הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

פרק 17 בפודקאסט של מלסטרה עלה לרשת: "ילד שלי מוצלח"

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קצה החוט היחיד שנותר לחבורה כדי לנסות ולהבין את תוכניות האויב, עובר דרך ארוחת-ערב בביתה של משפחה... מיוחדת במינה.
דאר'נורל, ראד'לינד וליריס, מחופשים לשומרי ראש ועוזרת אישית של הליידי אבאריל הצעירה, חייבים לנצל שעה קצרה של הסחת דעת, כדי לחפש בחדריו של הבן-יורש היקר,
אבל המשימה לא פשוטה, והסכנה - כמו תמיד - קרובה יותר ממה שנראה לעין.

(וכמו כן, איך מקבלים כשרון מיוחד מאד בדרגה 2+ לפחות, בלי להשקיע אף נקודת כשרון? ;) )

* * *

בשמי ובשם השחקניות של 'אחרי ההתנפצות', אני שמח להודיע על פרסום פרק 17 בפודאקסט משחקי התפקידים של מלסטרה.
שמו של הפרק החדש: "ילד שלי מוצלח".

רוצים לשאול שאלה? לחוות דעה? לבקש משהו? נשמח כמו תמיד לקבל תגובות ולענות על שאלות מכל הסוגים – גם על הפודקאסט והקמפיין שמאחוריו, וגם על עולם המערכה מלסטרה.

לינק ישיר לדף של הפודקאסט בספוטיפיי: אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה

לינק ישיר לדף של הפודקאסט באפל פודקאסטס: ‎אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה on Apple Podcasts

דף אינדקס עם קישורים לכל המקומות בהם מופיע הפודקאסט: עולם המערכה מלסטרה

Kasai

פונדקאי ותיק
זה לגמרי פרק אדיר ברמות🤩🤩🤩
אלאנדרין פשוט נהדרת עם השחצנות שלה ואיך שהיא כל פעם נשברת מחדש [והפעם כשהמשאלה של ראד'לינד התגשמה ופינוקי זכתה לכמה עיטורים נוספים על השמלה😅🤣🤣]
והחנופה המתיימרת של קור רוסטרם והלגלוג של אלאנדרין עליהם קרעו אותי מצחוק 🤣🤣🤣
למרות שזה היה ממש מעצבן לשמוע אותם יורדים על דאר'נורל וראד'לינד התעצבנה על פינוקי לגמרי בצדק
הדינמיקה בין המשרתים במטבח היתה משעשעת והרגישה מאוד חיה וממש אהבתי את זה
העלמה רוסטרם היא באמת בלתי אבל לפחות היא והמיחושים שלה הביאו קצת תועלת לחבורה😅😂
[ולהשוות אותה לאלאנדרין בהחלט עושה לאלאנדרין עוול שלא מגיע לה]
דאר'נורל וראד'לינד כאלו חמודים ביחד ואני מתה עליהם
גם בשיחה שלהם בחדר של האדון הצעיר וגם בסצינת הנשיקה שלא הייתה

הקרב פשוט היה אדיר לגמרי🤩🤩🤩
ממש פחדתי על החיים של כולם בקרב הזה
וזה אומר 2 דברים
1. כמה הקרב הזה היה קשוח ואדיר
2. כמה דאר'נורל וראד'לינד וליריס ואלאנדרין נכנסו לי ללב❤️

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
תודה רבה על התגובה, שמח מאד שאהבת את הפרק :)

אלאנדרין וראד'לינד זה לא ממש סיפור אהבה, מה שנכון נכון :p

יש סיכוי שאלאנדרין נהנתה קצת יותר מדי להתעלל במשרתים שלה 'רק כדי שזה יהיה אמין'.
העלמה אנת'ארין לבית רוסטראם היא אכן טיפוס מיוחד במינו ודברן מאד - עד כמה שאלאנדרין היא שחצנית בלתי נסבלת, לפחות יש לה קצת כשרון לגבות בו את השחצנות שלה.
(תהינו האם לבדוק נזק מוחי לליריס אחרי השיחה הארוכה עם העלמה...)

[ לא אומר שום דבר על האכזבה ליד שולחן המשחק מהגלגול הסורר שקלקל את הנשיקה... ]

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
עיקרי התיאלוגיה של באבוס והחסידים שלו מופיעים בפרק 6 בחוברת של בקעת קיירן.
עקרונית (וגם שיש לזה כמובן כמה גרסאות), האמונה באל העונג גורסת בכך שיש שני סוגים של בני-אדם או יצורים תבוניים בעולם:
סאהי - שהם הרוב - שהם משעממים, חסרי ניצוץ אמיתי של עונג, וכבולים לכל מיני סוגים של מגבלות ומוסר נחות.
באהבוז'י - הנבחרים של באבוס - שמתעלים מעל כל המגבלות 'הנחותות' של מוסר וכ"ו, ונמצאים במסע מתמיד ל'התעלות' של חיפוש עינוגים שמתירים להם להתנשא ולחרוג יותר ויותר מהכבלים של המוסר. במסגרת הזו, בוודאי שמותר ומומלץ להם להתעלל ב"סאהי" בדרכים מקוריות שיגרמו סוגים של עינוגים מוקצניים (או חולניים) יותר ויותר.

זה למעשה המקור או הסיבה התיאולוגית לטקסים המזוויעים והסוטים למיניהם של חסידי הדת הזו - כולל לפעמים 'שחרור על-ידי התנסות' באכילת בשר אדם.