• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פרק 15 בפודקאסט של מלסטרה עלה לרשת: "גבר רוצה פגיון" (חלק ג') - זמן לסגירת חשבונות!

התקפת הנגד של הקבצנים הרוצחים נהדפה. הרופא המעוות נפל.
החבורה מתקרבת ללב בית הזוועות, ומתכוננת להתקפה אחרונה - אבל הטקס המזעזע נמצא על סף-סיום, אם לשפוט לפי הצרחות הנוראות שמהדהדות מההיכל הראשי.
מי מושך בחוטיהם של הקבצנים הרוצחים, ומה הוא מתכנן? האם נשאר את מי להציל? ומי, לכל הרוחות, סבור שדווקא עכשיו זה זמן מתאים ל...פרץ של אומנות?

* * *

בשמי ובשם השחקניות של 'אחרי ההתנפצות', אני שמח להודיע על פרסום פרק 15 בפודאקסט משחקי התפקידים של מלסטרה.
שמו של הפרק החדש: "גבר רוצה פגיון" (חלק ג' - ואחרון לפרק זה!).

רוצים לשאול שאלה? לחוות דעה? לבקש משהו? נשמח כמו תמיד לקבל תגובות ולענות על שאלות מכל הסוגים – גם על הפודקאסט והקמפיין שמאחוריו, וגם על עולם המערכה מלסטרה.

לינק ישיר לדף של הפודקאסט בספוטיפיי: אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה

לינק ישיר לדף של הפודקאסט באפל פודקאסטס: ‎אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה on Apple Podcasts

דף אינדקס עם קישורים לכל המקומות בהם מופיע הפודקאסט: עולם המערכה מלסטרה

וואו😱😱😱😭😭😭🤩🤩🤩🤩
זה היה פרק אדיר ונהדר ברמות😁😁😁

מתחיל להיות לי רושם שלורי והחבר'ה שלו הם סוגדי באבוס וכל ה"כיף" הזה

לליריס ודאר'נורל היה בכלל סיכוי לעצור את הטקס ולהציל את הבחורה וקאל?

האומן בהחלט חטף כמו שהגיע לו
וכלבת כל כך חמוד😍

"אבאריל תמיד משלם את חובותיו" - זה רפרנס למה שאני חושב שזה?
אם כן, יש עוד מוטיבים משותפים לשני בתי האצולה האלו (חוץ ממריבת האחים שנמצאת ביותר מבית אצולה אחד)?

למי שלא יודע - במשחקי הכס (הספר והסרט) חוזר כמה וכמה פעמים המשפט "לאניסטר תמיד משלם את חובותיו".

אני גם מקבל את הרושם הזה, לדעתי זה קשור.
חוץ מזה, אני טועה או שהדודה של ארוסה של גאב (מהקמפיין השני) הוזכרה כאחת האורחות בנשף של קורלן קרוס?

חוץ מזה, אני טועה או שהדודה של ארוסה של גאב (מהקמפיין השני) הוזכרה כאחת האורחות בנשף של קורלן קרוס?
זו אותה קונסארין ובזנב לאיילים הדמויות נפגשות איתה כשהיא חוזרת עם גופת בעלה מאנ'מירלור

תודה על התגובות, שמח שנהניתם מהפרק :)

לליריס ודאר'נורל היה בכלל סיכוי לעצור את הטקס ולהציל את הבחורה וקאל?

אולי... זו בהחלט לא מסקנה מופרכת,
בין אם ביודעין או לא ביודעין (גם לכוחות של באבוס יש כיום תחפושות, זרועות וזרמים שונים).

הסיכוי היה די קלוש,
בעיקר מרגע שהדמויות בחרו את הדרך היותר קלה - להתגנב מהמרתפים במקום להסתער ישירות על האולם.

"אבאריל תמיד משלם את חובותיו" - זה רפרנס למה שאני חושב שזה?
אם כן, יש עוד מוטיבים משותפים לשני בתי האצולה האלו (חוץ ממריבת האחים שנמצאת ביותר מבית אצולה אחד)?

הרפרנס מכוון, אבל זה לא אומר שיש המון דמיון לבית לאניסטר (מעבר אולי לזה שמדובר בבתים עתיקים, עם הרבה מאד יהירות שכרוכה בזה, ונכונות לפעול ולהכות בדרכים מדרכים שונות שהן לא תמיד קרב הוגן, אבל לא הרבה מעבר לזה).

התשובה של קאסאי די מדוייקת בעניין הזה.
שני הקמפיינים מאד קשורים זה לזה ומשפיעים זה על זה.

חזרה