• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פרק 13 בפודקאסט של מלסטרה עלה לרשת: "גבר רוצה פגיון" (חלק א')

המרדף בין בתי העינוגים החרבים של רובע בית-טחב קרב לסיומו.
הכוהנת הבוגדת מסתתרת עמוק בתוך היכל עתיק, מוגנת בידי קבצנים רוצחים ואולי גם יצורים גרועים יותר... אם לשפוט לפי הדי הצרחות הנוראות שעולים מפעם לפעם מתוך האפלה.
בכדי לחדור פנימה, החבורה מנסה לפלס דרך בתעלות הניקוז החרבות למחצה שזורמות עמוק מתחת להיכל; אולם הדרך רוחשת בשרצי-ביוב מעוותים ומכשולים נוספים, שלא לדבר על קור מוזר שעומד גבוה באפלה שמעל המים המבאישים. האם השער התחתון מוגן יותר מכפי שהחבורה משערת?

* * *

בשמי ובשם השחקניות של 'אחרי ההתנפצות', אני שמח להודיע על פרסום פרק 13 בפודאקסט משחקי התפקידים של מלסטרה.
שמו של הפרק החדש: "גבר רוצה פגיון" (חלק א').

רוצים לשאול שאלה? לחוות דעה? לבקש משהו? נשמח כמו תמיד לקבל תגובות ולענות על שאלות מכל הסוגים – גם על הפודקאסט והקמפיין שמאחוריו, וגם על עולם המערכה מלסטרה.

לינק ישיר לדף של הפודקאסט בספוטיפיי: אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה

לינק ישיר לדף של הפודקאסט באפל פודקאסטס: ‎אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה on Apple Podcasts

דף אינדקס עם קישורים לכל המקומות בהם מופיע הפודקאסט: עולם המערכה מלסטרה

קודם כל, מזל טוב ליום ההולדת של נבט!
אמנם לא ראו את זה בקוביות שלה בתחילת הפגישה, אבל אחרי שהיא החליפה אותן בהחלט כן (אגב - יש משהו ביהדות החסידית שביום ההולדת המזל גובר).
לגבי הפרק עצמו - אני בהחלט במתח לגבי מה שיקרה עם שאר האורחים של קורלן-קרוס, ושאלה לשחקניות - למה בעצם הן חושבות שהקפטן לא סומן? אולי הוא סומן גם כן, בין אם הוריד את הסימון או שהסימון עדיין עליו.
חוץ מזה, אני עדיין עומד בפקפוק מסוים לגבי כל מה שאמר "אנכי הקטן" כי יש לי חשד מסוים שהוא קשור מאוד לכל מה שקורה עכשיו בבניין הזה.

שאלה לשחקניות - למה בעצם הן חושבות שהקפטן לא סומן? אולי הוא סומן גם כן, בין אם הוריד את הסימון או שהסימון עדיין עליו.

מעתיק לכאן את התשובה של השחקנית של ליריס:

לי'ריס חושבת שהקפטן לא מסומן מכמה סיבות-
א. נראה שהוא קיבל מראש אזהרה מהקוביות שלו הרבה לפני שכל עניין הסימון התרחש, אז אפילו אם הוא לא עובד איתם לא נראה לי שהוא נפל בזה.
ב. נראה שהוא שייך ל"צד של הרעים". קרי, הטיפוס שהוא יותר מתאים לעבודה לצד "המארחים המכובדים" שלו ולא נגדם הוא אפילו העביר לנו מסר מהם.
ג. העובדה שכל האורחים שרו את אותו השיר על עלמת הסערה שהוא שר אחר כך, ספינה שהוא במקרה היה מלח בה, מעלה עוד יותר את החשד שהוא מעורב איכשהו. מה גם בהתחשב בעובדה שסוג האורחים שהיה שם לא בדיוק כלל טיפוסים שישירו שיר כזה.

מעתיק לכאן את התשובה של השחקנית של ליריס:

לי'ריס חושבת שהקפטן לא מסומן מכמה סיבות-
א. נראה שהוא קיבל מראש אזהרה מהקוביות שלו הרבה לפני שכל עניין הסימון התרחש, אז אפילו אם הוא לא עובד איתם לא נראה לי שהוא נפל בזה.
ב. נראה שהוא שייך ל"צד של הרעים". קרי, הטיפוס שהוא יותר מתאים לעבודה לצד "המארחים המכובדים" שלו ולא נגדם הוא אפילו העביר לנו מסר מהם.
ג. העובדה שכל האורחים שרו את אותו השיר על עלמת הסערה שהוא שר אחר כך, ספינה שהוא במקרה היה מלח בה, מעלה עוד יותר את החשד שהוא מעורב איכשהו. מה גם בהתחשב בעובדה שסוג האורחים שהיה שם לא בדיוק כלל טיפוסים שישירו שיר כזה.
תודה.
סתם מציין מחשבה שעלתה לי מתוך זה - האם זה אומר שהשיר של עלמת הסערה היה קשור לטקס שקשור לספינה? כך זה נראה, לפי ההתרחשויות.
זה אומר, שהם היו מקריבים אנשים בכל הפלגה - זה דרך מצוינת לנסות לאתר את הספינה הזו, השברים שלה והצוות שלה.
בנוסף לכך, ייתכן שאירוע טביעת הספינה נגרם מכך שהטקס השתבש.

חזרה