• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

פרויקט המימון למהדורה השנייה של "הטבעת האחת" עלה לאוויר

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
לא התכוונתי לקיוביקל 7 כשציטטתי את האמירות שלהם על כך שיש משחקים לא אפויים שיוצאים כך עקב הלחץ של הזכיין. אבל אכן הייתי צריך לשים את זה בבולט נפרד 😉 ערכתי בהתאם.
אני בהחלט קיבלתי את הרושם מכל השבחים שלו ל SG שבין השורות המסקנה ההגיונית לסכסוך בינם לבין קיוביקל 7 הוא קיוביקל 7 לדעת פרנצ׳סקו

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
כן, גם כשהוא אומר דברים טובים על ההפקה של המהדורה הראשונה, זה תמיד על עובדים ספציפיים של קיוביקל 7 (ג'ון הודגסון וג'ייקוב רוג'רס). נראה לי שהם כולם באותו ראש של כתיבת משחקים עם אווירה ממוקדת ולא משהו שנותן לשחקן את כל האפשרויות עד שהוא הולך לאיבוד.

אני עדיין חושד שהסיבה שקיוביקל 7 ויתרו על הזכיון זה כדי לפנות לעצמם משאבים להתמקד ברישיון של וורהאמר, למרות שקצת קשה לי לראות איך הם מצאו את וורהאמר עם פוטנציאל רווח גדול יותר מאשר "שר הטבעות".

Top Bottom