• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

פלומות הפלזמה המגינות על הארץ+שיחות בין קרחונים+תרכובות טרנס-אורניות+חורים שחורים אקוסטיים+קוואזי חלקיקים

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

יש לנו לא רק מגנטוספירה אלא גם שחקני חיזוק שמגיעים לתמוך בה.
שיחות בין קרחונים.

עריכה אחרונה:

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
כתבה מעניינת, אני חושב אבל שעשו שם עוול בבחירת הכותרת - זה ממש לא תקשורת, שמעידה על תבונה. אלא פשוט אינטראקציה בין הקוטב הצפוני לדרומי.
כהערה, במקום לערוך את ההודעה הראשית, עדיף לפרסם את הקישור בהודעה חדשה, זה חוסך את הגלגול.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

הסיבה לכך שהכתבה הספציפית הזו משכה את עיני היא העובדה שהזכרתי פולימרים טראנס-אוראניים ב-"הנקודה העיוורת" במחשבה שזה מדע בדיוני. אומנם כרגע מדובר בכימיה ניסויית אבל אני בטוח שהם ימצאו לחומרים הללו גם שימושים מעשיים בעתיד.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
יצא לי היום להיתקל ב-'מהנשמע מדע' של דיווידסון בכתבה שעוסקת במחקר דומה לגבי האיינשטיניום שבו מנסים להבין את התגובות הכימיות בינו לבין חומרים אחרים. כדי לבצע מחקר כמו שצריך, אנחנו צריכים כמויות גדולות יותר של אנרגיה כדי לייצר את היסודות הללו. ומספיק סבלנות כדי שהמחקר המדעי יישא פירות בסופו של דבר. בסופו של יום, יצא שאני הייתי פסימי לבי הנקודה שהמחקר לגבי הדברים הללו יתחיל. אני דימיינתי שנתחיל לעסוק בזה רק בעוד עשרים שנה.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

הסיבה לכך שכתבה זו משכה את תשומת לבי היא השילוב של חור שחור וגלי קול. בסך הכול נותן מחשבה נוספת על כוחות קסם מבוססי קול ומה אפשר לעשות איתם.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

למרות שחלקיקים יחסותיים זה מעניין, הסיבה שהכתבה משכה את תשומת לבי הוא הרעיון של חלקיקי הרפאים.

Top Bottom